Muzyka

» A Sate Of Trance (ASOT)

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum poświęcone kultowej audycji ASOT. A na nim mnóstwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety. Serdecznie zapraszam !!

» Tabulatury GTP i Txt

Tabulatur zarówno do programu GuitarPro jak i Txt. Programy Dla gitarzystów oraz setki utworów z akordami.

» Muzyka i Technologia

Magazyn „Muzyka i Technologia” skierowany jest do realizatorów światła i nagłośnienia, organizatorów imprez muzycznych, teatralnych i rozrywkowych, DJ-ów, LJ-ów, VJ-ów oraz do wszystkich zainteresowanych realizacją muzyczną.

» TopDrummer - Najgłośniejszy magazyn perkusyjny

Czasopismo skierowane do perkusistów. W magazynie: wywiady z muzykami, testy sprzętu perkusyjnego, fachowe porady dla muzyków, warsztaty perkusyjne oraz konkursy dla czytelników.

» TopGuitar - magazyn muzyków

Magazyn TopGuitar redagowany przez uznanych polskich gitarzystów jest skierowany do gitarzystów oraz miłośników muzyki gitarowej. W magazynie znajdziesz testy gitar i sprzętu gitarowego, wywiady, warsztaty gitarowe, tabulatury przebojów i fachowe porady. Dla czytelników: promocje, konkursy i nagrody

» www.SBGitara.prv.pl

Strona Dla Gitarzystów. Ciekawe opracowania na gitarę (Kult, Ich Troje, Myslovitz, Dżem...) Spiewniki Tabulatury Programy Karaoke oraz Porady dla pocz±tkuj±cych i zaawansowanych gitarzystów.