Motoryzacja

» Boxy * Bagażniki * Akcesoria * KATPOL AKCESORIA LUBIN

Firma KATPOL to zaangażowana kadra pracowników, która dzięki dobrej wewnętrznej komunikacji i motywacji, wychodzi naprzeciw Klientom, dając w zamian zaufanie oraz wysoką jakość produktów. Jesteśmy prężną i solidną firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem zdobytym zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych. Projektujemy i dostarczamy kompleksowe rozwiązania z różnych gałęzi przemysłu, m.in.: górnictwo, lotnictwo, wojsko. Zapewniamy terminowe oraz szybkie dostawy. Od 2010 r. rozszerzyliśmy działalność o sprzedaż akcesoriów samochodowych, m.in.: boxy, bagażniki bazowe i rowerowe. Uruchomiliśmy również wypożyczalnię boxów dachowych, bagażników rowerowych i łańcuchów przeciwśnieżnych. Dzięki naszemu zaangażowaniu i determinacji zostaliśmy autoryzowanym przedstawicielem szwedzkiej firmy Thule – największym i najbardziej znanym na świecie producentem boxów, bagażników i pozostałych akcesoriów samochodowych. Jesteśmy rówież partnerem firmy Pewag - wiodącym producentem łańcuchów przeciwśnieżnych.

» MediaMarket sklep internetowy eksploduj.pl

MediaMarket eksploduj.pl to sklep internetowy z najniższymi cenami, możliwością zakupu na raty i odbioru osobistemu w największej sieci dystrybucji w Polsce. Wystawiamy faktury VAT wraz z POLSKĄ gwarancją! Oferujemy: lodówki, telewizory, piekarniki, mikrofalówki, płyty ceramiczne gazowe, playstation PS3, car audio, radioodtwarzacze,łuki, proce, noże, miecze, narzędzia, optyka, PaintBall RAM, ramki cyfrowe, survival, sprzęt turystyczny, wiatrówki, telefony, wyposażenie taktyczne, iPody, zegarki, rowery, akcesoria, części, kaski, tanie opony letnie i zimowe, prezenty, upominki, zegarki damskie i męskie. Sprawdź i porównaj ceny!

» Progi zwalniające

Progi zwalniające i progi podrzutowe stosuje się do wymuszania ograniczenia prędkości jazdy. Doskonale spełniają swoje zadanie np. na parkingach, drogach osiedlowych. Droga na której jest zamontowany próg zwalniający lub podrzutowy powinna być oznakowana za pomocą znaków drogowych , dla zapewnienia bezpieczeństwa ruchu . Ze względu na ukształtowanie progi zwalniające dzielimy na: -listwowe - wykonane na szerokości całej drogi w formie elementu listwowego jednolitego lub składanego z segmentów -płytowe - wykonane w formie płyty poprzez odpowiednie ukształtowanie nawierzchni jezdni lub ułożenie i zamontowanie na niej odpowiedniej konstrukcji -wyspowe - wykonane w formie wydzielonej wyspy lub wysp umieszczonych na jezdni. Urządzenia odwadniania jezdni muszą być tak wykonane i utrzymane , by wykluczone było powstawanie kałuży wody lub tafli lodu przed i za progiem. W zależności od potrzeb progi zwalniające mogą być pojedynczo lub w seriach liczących co najmniej trzy progi.

» Książki motoryzacyjne

Motoryzacja. Strona dla fanów motoryzacji. Najnowsze nowonki ze świata samochodów. Poradniki samochodowe itd.