Materiały budowlane

» Kanały kablowe

Baspol to producent takiego osprzętu jak korytka kablowe czy też kanały kablowe. Firma od lat działa w oparciu o profesjonalizm, rzetelność i przystępne ceny. Dlatego warto dokładnie zaznajomić się z pełną propozycją na produkty takie jak choćby rury elektroinstalacyjne, listwy kablowe oraz złączki do rur. Wśród asortymentu niezwykle polecanego także osprzęt do korytek kablowych oraz uchwyty do rur. Zapraszamy do poznania pełnej oferty, wybierajcie najlepsze urządzenia, także puszki elektroinstalacyjne w niezwykle niskich cenach i wykonane w najlepszych technologiach. Producent Baspol dostarcza na rynek najlepszego rodzaju korytka kablowe, rury elektroinstalacyjne czy też osprzęt do korytek kablowych oraz uchwyty do rur. W ofercie firmy znajdziemy również niezwykle funkcjonalne kanały kablowe, listwy kablowe czy też złączki do rur. Jeżeli interesują cię produkty doskonałej jakości i w niskich cenach, puszki elektroinstalacyjne i wiele innych to sprawdź stronę internetową firmy Baspol i składaj zamówienia

» ECOWOOD podbitka świerk skandynawski

Aby kupić wysokiej klasy drzewo budowlane i konstrukcyjne, trzeba skorzystać z oferty firmy znanej, cenionej i rzetelnej. Polecamy Państwu przedsiębiorstwo Ecowood Polska z miejscowości Golęczewo koło Poznania. Nasza firma, która na rynku funkcjonuje stale od wielu lat, specjalizuje się w imporcie i sprzedaży skandynawskiego drzewa budowlanego i konstrukcyjnego. Klientom indywidualnym i biznesowym oferujemy deski suszone i strugane, krawędziaki, deski surowe, podbitki oraz boazerię, a także klejonki. W ramach oferty oferujemy również środki impregnujące oraz materiały montażowe. Dysponujemy własnym transportem. Więcej na witrynie internetowej.

» Kostka brukowa Bruk Bet

Firma Delta z Dąbrowy Górniczej to jeden z największych dostawców kostki typu Libet, Awbud, Drewbet, Bruk Bet w województwie Śląskim. Od kilku lat zapewniamy swoim klientom najlepszej jakości kostkę brukową na podjazdy, do ogrodów. Koniecznie odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z galerią zdjęć, gdzie na spokojnie będziesz mógł dokonać wyboru, odpowiedniego rodzaju kostki. Firma Delta zapewnia darmowy transport na terenie województwa Śląskiego. Na nasze materiały dajemy kilkuletnia gwarancję. Delta to nie tylko kostka brukowa to różnego rodzaju galanteria betonowa, kamienie oraz żwirki ozdobne. Dodatkowo zajmujemy się aranżacją wjazdów na posesje i ogrody.

» Siatka podtynkowa do docieplenia twojego domu - najszybciej i najtaniej

Sklep Kiosk-Express to gwarancja jakości, profesjonalnej i expresowej obsługi Klienta. Oferujemy spory asortyment materiałów budowlanych znanych i sprawdzonych producentów. Nasza oferta to przede wszystkim akcesoria dachowe, takie jak membrany i folie dachowe, czy kominki wentylacyjne. Specjalizujemy się również w dystrybucji materiałów związanych z izolacją jak siatka podtynkowa, czy folia paroizolacyjna. Wciąż jednak powiększamy nasz asortyment, by zapewnić Państwu możliwość kompletnych zakupów. Służymy pomocą i fachową radą duży nacisk kładąc na jakość obsługi i wysoki standard przeprowadzania transakcji.

» Niezawodni, odważni strażacy

Ogień jest jednym z najniebezpieczniejszych żywiołów, które jednak są nam niezmiernie potrzebne do życia i produkowania niezbędnych nam narzędzi. Jak groźny jest ten żywioł doskonale wiedzą strażacy, którzy w codziennej pracy stykają się z jego siłą. Jak wykazały ostatnie badania opinii publicznej zawód strażaka cieszy się największym zaufaniem społecznym. I nie bez powodu. Praca i służba w tym zawodzie jest igraniem ze śmiercią. Decyzja o podjęciu takiej pracy zawsze ciężka jest dla rodzin strażaków. Mimo to wielu młodych mężczyzn decyduje się na służbę dla społeczeństwa. Strażacy muszą posługiwać się odpowiednim sprzętem, który nie tylko będzie efektywnie walczył z ogniem, ale również – może przede wszystkim, będzie chronił przez wysokimi temperaturami samych strażaków. Rewolucja na tum polu pojawiła się stosunkowo niedawno, gdy pojawiały się pierwsze, skuteczne materiały ogniotrwałe. Oczywiście nie możliwe jest całkowite ochronienie strażaków przed ogniem – można jednak minimalizować jego skutki. Obecnie materiały ognioodporne używane są przede wszystkim w budownictwie. Stosowane są w takich budowlach, które mają służyć właśnie do stosowania ognia i wysokich temperatur. Tak więc używa się tu takich materiałów jak taśma ceramiczna, tkanina ognioodporna czy nawet zaprawa ogniotrwała która odporna jest na działanie naprawdę wysokich temperatur. Wszystko to po to by minimalizować koszty oraz ewentualne zagrożenia pożarowe. Niestety nadal problem pożarów dotyka zazwyczaj domów jednorodzinnych i nieuważnej pracy z ogniem. Zazwyczaj są to wypadki, które wydarzyły się zupełnie przypadkowo. Ważna jest więc prewencja i zapobieganie takim sytuacjom. Nie powinno się więc składować niepotrzebnie łatwopalnych materiałów. Makulatura czy odzież gromadzona w piwnicach niejednokrotnie zapoczątkowała pożar.

» Gramet wyroby hutnicze

Poszukujesz wyrobów hutniczych w dobrej cenie? Firma Gramet to miejsce które na pewno powinieneś odwiedzić! Dysponujemy własnym magazynem oraz sprzętem umożliwiającym handel hurtowy i detaliczny wyrobami hutniczymi. Nasza firma działa od 1996 roku, a sprzedaż wyrobów hutniczych uruchomiliśmy w 2005 roku. Materiały hutnicze oferowane przez firmę Gramet pochodzą z najlepszych polskich i zagranicznych hut! Znajdziesz u nas między innymi: pręty, blachy, płaskowniki ,ceowniki, siatki zbrojeniowe, dwuteowniki, kątowniki, profile, ceowniki, szeroki wybór rur nowych i używanych oraz wiele innych wyrobów hutniczych. Na życzenie klienta zapewniamy własny transport! Zapraszamy do współpracy!

» Materiały budowlane Niemodlin

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości materiałów budowlanych w Niemodlinie, Raciborzu, Rudach i Korfantowie. Zapewniamy oprócz handlu hurtowego także handel detaliczny. Posiadamy materiały budowlane tylko najlepszych producentów krajowych oraz zagranicznych. W naszych czterech punktach możesz zakupić m.in. takie produkty jak: różnego rodzaju narzędzia, parapety, kostkę brukową, cegły, farby, pokrycia dachowe, drzwi, płyty gipsowe oraz wiele, wiele innych wartościowych i przydatnych materiałów budowlanych - idealnych do remontów i wykończeń budowlanych, budowy domów, mieszkań i budynków przemysłowych. Zapewniamy imponujące ceny, promocje oraz rabaty dla naszych stałych klientów. Nasi pracownicy zawsze służą kompetentną poradą i pomocą, a także usługę dostawy zakupionych artykułów budowlanych pod wskazany adres. Zapraszamy!

» Systemy docieplenia - wełna mineralna, styropian, tynki.

Korzystając z usług Firmy Twój Dom Docieplenia mogą Państwo być pewni, że zostaną profesjonalnie obsłużeni. Firma ma siedzibę w Jaworzu w województwie śląskim, ale obsługuje Klientów w całej Polsce, sprzedając hurtowo i w detalu materiały do ociepleń budynków. Asortyment umożliwia skompletowanie całego systemy docieplenia, dopasowanego do warunków oraz potrzeb Klienta. Odbiorca może liczyć na indywidualną wycenę, pomiary, porady fachowca od termoizolacji, a także usługi poleconego i sprawdzonego wykonawcy. Firma posiada w ofercie wełnę mineralną różnego typu, styropian w wersji białej i grafitowej oraz kilka typów tynków.

» PW SIGMA Andrzej Jurecki - Mączka wapienna, Kreda, Wypełniacz, Cement, Wapno

Oferuje dostawy materiałów sypkich: - Mączka wapienna - Cement - Wapno - Kreda - Wypełniacze. Mączka wapienna jest produktem otrzymywanym poprzez zmielenie do wymaganego uziarnienia kamienia wapiennego. Głównym jej składnikiem jest węglan wapnia CaCO3. Mączkę wapienną stosuje się w przemyśle chemicznym, w przemyśle szklarskim, w przemyśle materiałów budowlanych oraz ochronie środowiska i drogownictwie. Mączka wapienna określana w normie PN-EN 13043 jako wypełniacz dodany stosowana jest do wszystkich warstw mieszanek asfaltowych. WYPEŁNIACZ WAPIENNY nie jest substancją niebezpieczną, jest wyłączony z rozporządzenia Reach. Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania oraz wątpliwości. Jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji. Zamówienia są przyjmowane zarówno drogą telefoniczną, faksem jak i pocztą elektroniczną. Poniżej znajdą Państwo nasze dane kontaktowe. Telefony biura obsługi: tel.: 41 368 76 54 fax: 41 362 22 71 PW SIGMA Andrzej Jurecki ul. Emilii Plater 9 25-111 Kielce

» D&W PARTNERS - Geosyntetyki

Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji i sprzedaży specjalistycznych materiałów budowlanych, a w szczególności geosyntetyków, materiałów zbrojeniowych i innych powszechnie stosowanych w budownictwie inżynieryjnym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najtańszy w Polsce i najszerszy wachlarz wyrobów takie jak: Geowłóknina,Geosiatka,Geowłóknina,Gabiony oraz inneGeosyntetyki . Współpracujemy z największymi i najlepszymi producentami krajowymi i zagranicznymi. Nasza oferta handlowa jest na bieżąco uzupełniana i aktualizowana o wszelkie nowe produkty znajdujące zastosowanie w budownictwie inżynieryjnym. Obecnie posiadamy w sprzedaży pełny asortyment GEOSYNTETYKÓW. W oparciu o Państwa zapytania oferujemy optymalne rozwiązania, fachowe porady przy doborze produktu i wybraniu najkorzystniejszej oferty. W razie potrzeby nasi specjaliści przyjadą do Państwa i pomogą w rozwiązaniu problemu z doborem materiałów.. Wszystkie produkty, które Państwu oferujemy pochodzą od wiodących i uznanych producentów. Wszystkie materiały posiadają certyfikaty CE lub i aprobaty techniczne IBDiM, ITB, CNTK.

» Stonework - granit, marmur, piaskowiec, aglomarmur, łupki, Miechów

Stonework granit, marmur, piaskowiec, aglomarmur, łupki, Kraków. Prace kamieniarskie, Marmur, Granit, Piaskowiec, produkcja, projektowanie, wykonawstwo. Bloki usługi cięcia, projektowanie wykonastwo, produkcja. Płyty surowe polerowane, bloki usługowe cięcie krawędzie z profilami 80 wzorów. Wykonujemy: * posadzki * płyty fasadowe * parapety * blaty kuchenne * łazienkowe * schody * nagrobki * łupanka z piaskowca * kominki * fontanny * rzeżby ogrodowe Pracownia rzeźbiarska Stonework granit, marmur, piaskowiec, aglomarmur, łupki, Kraków. Prace kamieniarskie, Marmur, Granit, Piaskowiec, produkcja, projektowanie, wykonawstwo.

» bruk

ZPB Kaczmarek spółka z o.o. - producent koski brukowej, krawężników najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdą również państwo wyroby wibroprasowane i polbruk. Zapraszamy do naszych oddziałów w Zieloneg Górze, Rawiczu i Mochach

» Sasel Polska

Sasel Polska. Oficjalny dystrybutor szynoprzewodów E-line, firmy EAE 25-6300A. Usługi inżynieryjne i techniczne, projektowanie instalacji.

» materiały budowlane, materiały wykończeniowe - WIWALDI - panele

ferujemy- materiały budowlane, materiały wykończeniowe, panele.Materiały budowlane na każdą kieszeń.Panele i Materiały wykończeniowe w szerokim asortymencie

» Materiały budowlane - bud24.pl

Internetowy sklep budowlany. Oferujemy wszystkie potrzebne usługi i materiały budowlane - z nami wybudujesz dom, będący synonimem terminu "nowoczesne budownictwo".

» Styropian i wełna mineralna

Oferta mega1000 na styropian i wełnę mineralną. Systemy dociepleń i docieplenia po najlepszych cenach w kraju.

» Solbet Beton komórkowy, stropy teriva, bloczki z betonu komórkowego, gazobeton, suporeks

Grupa Kapitałowa SOLBET jest największym producentem betonu komórkowego w Polsce. Z naszych pięciu zakładów, co roku trafia na europejskie rynki ponad milion metrów sześciennych najwyższej jakości betonu komórkowego. Potwierdzeniem rzetelności oraz profesjonalizmu w kontaktach z klientami jest szere

» Skład budowlany Katowice Ligota E-mur

skład budowlany, E�mur, materiały budowlane, materiały konstrukcyjne, emur, materiały wykończeniowe, elementy montażowe, narzędzia, opał, skład budowlany, hurtownia budowlana, cement, budowa, dodatki do cementu, pigment, beton, gruszki, pompy, pompa, piasek, żwir, żużel, zbrojenie, siatka zbr