Maszyny piekarnicze

» unimasz.eu

Nasza firma Uni-Masz zajmuje się od 1996 roku projektowaniem, wytwarzaniem, a także sprzedażą specjalistycznych maszyn i urządzeń przeznaczonych dla branż spożywczej i przetwórczej. Nasze wieloletnie doświadczenie, zaawansowany park maszynowy, wykwalifikowane kadry składają się na najwyższą jakość naszych maszyn i urządzeń i zadowolenie klientów. Oferujemy między innymi sprzęty przeznaczone do mycia, sortowania, rozdrabniania, ważenia, obróbki warzyw i owoców, a także linie technologiczne. Wszystkie nasze urządzenia wykonane są z najlepszych materiałów, w tym stali kwasoodpornej i są dopuszczone do kontaktu żywnością – spełniają normy HACCP oraz UE. Zachęcamy już teraz do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą zaprezentowaną na stronie internetowej Uni-Masz!

» Linia do chleba - Piekarniczy sc

Sprzedajemy profesjonalne piece cukiernicze, linie do chleba, ubijaczki i inne maszyny piekarnicze. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych tworzyw i koncepcji nasze maszyny umożliwiają równy wypiek, idealnie pasujący do sprzedaży w piekarni. Wypiekane w naszych piecach pieczywo jest zawsze miękkie, chrupiące i dobrze wypieczone. Dokładnie takie, jakiego szukają kupujący. Aby wytworzyć pyszny chleb trzeba poddać ciasto prawidłowemu procesowi obróbki i pieczenia. W naszych piecach cukierniczych i piekarskich ciasto jest pieczone zawsze w odpowiedniej temperaturze. Dobrze dobrana wysokość temperatury wypieku, jak i dobry system wentylacji istniejący w naszych piecach, są niezbędne dla otrzymania dobrze wypieczonych produktów. Równie ważne do przemysłowego wyrobu ciast są ubijaczki cukiernicze dzięki, którym wypiekane ciasto będzie miało odpowiednią konsystencję i smak. Nasze linie do chleba mogą być dodatkowo wzbogacone o system wagowy, śluzy do poboru mąki czy dmuchawę do transportu mąki oraz szereg innych równie praktycznych maszyn piekarniczych. Wszystkie te udogodnienia mają na celu zwiększenie wydajności oraz przyśpieszenie pracy w piekarni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową!

» Piece piekarnicze, maszyny piekarnicze - ITP Baking - Piece piekarnicze, maszyny piekarnicze

Piece piekarnicze, maszyny piekarnicze. Kompleksowe wyposazenie i obsluga techniczna piekarni i cukierni. Piece piekarnicze, maszyny piekarnicze. Piece piekarnicze, maszyny piekarnicze.