Kuchnia

» Blog - przyprawy i gotowanie

Strona z przepisami bazującymi niecodzienne przyprawy. Przetestuj czerwoną adżikę, chilli, cząber oraz anyżówkę. Proponujemy na przykład likier z anyżu i pikantny ajwar. Omnicook zawiera tylko przetestowane przepisy. Podkręć swój smak i wykorzystaj oryginalne smaki - pichcenie to coś innego niż tylko pieprz i sól. Polecane składniki naprawdę da się bez problemu dostać w Polsce, a przepisy są proste do przyrządzenia też dla niedoświadczonych kucharzy, którzy nie czuja się pewnie w kuchni. Omnicook to prosty sposób na to, żeby wprowadzić urozmaicenie na nasz stół i zacząć jeść bardziej kolorowo, ciekawie i aromatycznie.

» Przzepisy na pizze

Oryginalne włoskie przepisy na pizze, fachowe porady o sposobach pieczenia i przygotowywania ciasta na pizze, produktom, mąką i wyposażeniu pizzerii. Z nami przygotowanie dobrej pizzy nie sprawi ci problemów. Jeśli masz pytania odnośnie pizzy zawsze możesz szukać odpowiedzi na naszym forum. Darmowe ogłoszenia kupna i sprzedaży akcesoriów do pizzerii i ofert pracy jako pizzer.Pizze bezglutenowe, razowe, smażone, przepisy i mąki. Znajdziecie również dział Pizza Gry dla dzieci i nie tylko, video porady i filmiki. oprucz tego dowiecie się jak przygotować oryginalną pizze napoletana: Podstawowymi surowcami, charakterystycznymi dla „Pizza Napoletana”, są: mąka pszenna, drożdże piwne, natu­ralna woda pitna, pomidory bez skórki lub świeże pomidory koktajlowe (pomodorini), sól morska lub sólkuchenna, oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia. Innymi składnikami, które mogą być użyte do przygotowania „Pizza Napoletana”, są: czosnek lub oregano; Mozzarella di Bufala Campana CHNP, świeża bazylia i Mozzarella GTS.

» Przepisy

Przepisy kucharskie na tej stronie są wyjątkowo smakowite - wręcz pyszne - niebo w gębie. Przepisy kulinarne to portal pomagający przyrządzić pyszne potrawy z całego globu. Znajdziemy tutaj wszystko o czym tylko pomyślimy :). Polecamy wszystkie wspaniałe pieczenie, pyszne desery i przekąski, bardzo