Książki

» BDkultura.pl

BDkultura.pl, to księgarnia internetowa należąca do unikalnego na skalę krajową pasażu, do którego na chwilę obecną należy 5 sklepów. Znajdą tu Państwo ponad 200 000 książek, z takich kategorii jak: kryminał i sensacja, fantastyka, reportaż, biografie, dla dzieci oraz kuchnia i diety. Wszystko w atrakcyjnych cenach i przejrzyście dla oka. Zapraszamy także do śledzenia naszego profilu na Facebook-u, gdzie każdego tygodnia najaktywniejsi i najbardziej kreatywni fani mogą wygrać nagrody książkowe. Szybka dostawa, miła obsługa i możliwość osobistego odbioru, to tylko nieliczne z zalet naszych sklepów.

» Darmowe ebooki, Złote myśli

Czym jest serwis Darmowe Ebooki? Znajdziesz tutaj zbiór większości darmowych fragmentów książek, które wydawnictwo Złote Myśli posiada w swojej kolekcji. Intencją moją tworząc tę stronę jest udostępnienie szerszemu gronu Czytelników, wartościowych publikacji i zebranie ich na jednej stronie (stąd również nazwa strony). Dlatego znajdują się tu książki zazwyczaj związane z SAMODOSKONALENIEM się, PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ i PSYCHOLOGIĄ. Przeglądając stronę na pewno znajdziesz coś ciekawego do poznania i przeczytania z kilku dziedzin życia. Jest tu dużo książek, samo przejrzenie da Tobie duże korzyści, a przeczytanie wszystkich sprawi, że każdy będzie Ciebie podziwiał. Jest tutaj dostępna możliwość, przy każdym ebooku, przejścia do oferty Złotych Myśli lub innego wydawnictwa, bądź strony autora. Gdy publikacja Tobie się spodoba na tyle, że uznasz Czytelniku, że warto ją przeczytać całą i kupić, warto przejść do strony z ofertą za pomocą odnośnika ZAMAWIAM, umieszczonym przy każdym darmowym fragmencie i przyjrzeć się szczegółom.

» Sekrety Naszej Klasy

W Naszej Klasie jest ponad 11 milionów użytkowników. Przy takiej liczbie ludzi można się natknąć na osoby, które nie do końca chcą tylko korzystać z portalu w celach rozrywkowych. Czy należy zatem obawiać się o swoje bezpieczeństwo, korzystając z Naszej Klasy? Czy korzystając z portalu, w jakiś sposób możemy zostać pokrzywdzeni? Odpowiedź wcale nie jest jednoznaczna — czytaj dalej, a sam się przekonasz. Jakiś czas temu bardzo dużo też mówiło się o bezpieczeństwie danych osobowych w portalu. Jak się okazało, mimo początkowych wpadek i drobnych niedociągnięć — dane osobowe użytkowników portalu są bardzo dobrze zabezpieczone. Wielu dziennikarzy (szczególnie jednej gazety, ale o tym później) przytaczało też historie osób, które w jakiś sposób zo stały pokrzywdzone w wyniku użytkowania Naszej Klasy. Czytałem historie o pogróżkach od skazanych, które były wysyłane do prawników i prokuratorów, którzy prowadzili ich sprawy. Słyszałem o oszuście podszywającym się pod znaną aktorkę i piosenkarkę, Marię Peszek, który wyłudzał od ludzi datki na chore dzieci (policja już go złapała i został ukarany). Można tak przytoczyć bez liku negatywnych faktów związanych z Naszą Klasą. Słuchając tych niepokojących historii, można odnieść wrażenie, że Nasza Klasa jest dość groźnym miejscem, gdzie niebezpieczeństwo czai się za prawie każdym rogiem. Więcej na stronie.

» Bogać się, kiedy śpisz

Jak to jest możliwe, że z dnia na dzień potrafimy się czegoś nauczyć, czegoś co uważaliśmy za wręcz niemożliwe do nauczenia? Czyż nie właśnie dzięki naszemu umysłowi, który ciągle pracuje i nie dzięki temu, że zaczynamy powoli wierzyć ze to jest jednak osiągalne? Chyba każdy z nas miał co najmniej jedną sytuację (np. przy uczeniu się jazdy samochodem), że na początku pojawiła się myśl „jak ja opanuję tyle czynności na raz”, a potem wyobrażając sobie te czynności w umyśle odkrył, że to nawet łatwe. Ben Sweetland pomaga w swojej książce nam zrozumieć na czym polega przemiana w myśleniu. Pokazuje różnicę w myśleniu prowadzącym do rozczarowań i myśleniu prowadzącym do rozwiązania problemów. Czy takie myślenie, które prowadzi do dobrych zmian w naszym życiu jest prawidłowe i opłacalne? Na to musi sobie każdy sam odpowiedzieć. Według mnie warto się nad tym dłużej zastanowić. Warto przeczytać tę książkę i samemu zadecydować o naszym życiu… W dalszych rozdziałach otrzymasz dokładnie instrukcje, które pozwolą Ci łatwo — i szybko — zmienić się z tego, kim jesteś, w tego, kim chciałbyś być... kiedy będziesz spać! Dowiesz się, jak wykorzystać swój Twórczy Umysł i jego zdolność rozumowania w celu stworzenia nowego i większego Ciebie... Podczas gdy Twoja świadomość nie ma nic do gadania, ponieważ śpi.

» Młody Biznesmen

Początkujący przedsiębiorca w głębokiej wodzie biznesu, z humorem o biznesie i przeżyciach z nim związanych Mam na imię Andrzej, lat - ponad 27. Postanowiłem zaistnieć w sieci, w jakże miłym towarzystwie blogowiczów. Mam zamiar, i opisuję na tym blogu moje przygody związane z życiem biznesowym, bardzo szeroko pojętym. Dlaczego szeroko pojętym, a nie wyspecjalizowanym? Jeśli zaistnieje taka potrzeba, to stworzę blog specjalistyczny :). A tu ogółem przeżycia, troski i pochwały. Jest o czym pisać, z tej przyczyny czasem mogę mieć problemy z aktualizacją, jest aż nadto tematów. :) . Ale, dla chcącego nic trudnego, więc będę pisał dużo. Bo chcę. A jeśli znajdzie się kilka osób do czytania, to i więcej “chcenia” będzie :) . Zapraszam do czytania, komentowania i ewentualnie pozostawienia śladu do siebie lub o sobie… Będę tutaj pisał o dobrych dobrego początkach i mało dobrych dobrego początkach. Czyli o startowaniu w wielki świat biznesu, spotkań, wyzwań, a także przeszkód, które trzeba obejść. Jest tego sporo, więc tematów nie zabraknie. Jest to mój drugi blog, ale niewiele oddalony czasowo od pierwszego. Gdzieś w linkowni jest umieszczony do niego link. Oba mówią o tym samym, z tym że pewnie ujmą temat w inny sposób. Przyjemnej lektury.

» Książki szkolne

Książki pedagogiczne - książki z dziedziny pedagogiki, psychologii oraz podręczniki językowe do nauki języków obcych. Najnowsze pozycje, najlepsze książki do nauki, najlepszy spis książek.