Krzewy

» Szkółka krzewów ozdobnych

Nasze przedsiębiorstwo zaistniało na początku lat 80-tych. Warto zauważyć, że nasza szkółka należy do Związku Szkółkarzy Polskich. Szkółka drzew i krzewów ozdobnych może się pochwalić aż około 2500 gatunkami oraz odmianami roślin. Nasze drzewa, krzewy ozdobne, a także trawy i byliny cieszą się wielkim powodzeniem. Rośliny sprzedawane są na terenie Polski, a także za granicami naszego kraju. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą szkółką drzew i krzewów, zapraszamy na naszą stronę internetową. Zostały tam opublikowane zdjęcia oferowanych przez nas roślin. Na stronie znajduje się także mapa dojazdu do nas.

» Oczarjk - krzewy ozdobne, drzewa ozdobne, krzewy kolekcjonerskie

Proponujemy Państwu krzewy i drzewa ozdobne, rzadkie kolekcjonerskie odmiany, hortensje, róże pnące, róże pienne, magnolie, pnącza, byliny, krzewy kolekcjonerskie i niespotykane, nasiona i trawy ozdobne. link OFERTA Krzewy i drzewa ozdobne, rzadkie kolekcjonerskie odmiany, nasiona, cebule i byliny niezbędne w Twoim ogrodzie, najciekawsze odmiany i najbarwniejsze kwiaty! Posiadamy najwięcej odmian roślin ozdobnych, dostępnych przez cały sezon, specjalizujemy się w przepięknych odmianach róż oraz drzewek na palikach. Polecamy serdecznie początkującym jak i zaawansowanym ogrodnikom i ludziom kochającym ogrody i rośliny! link OPIS FIRMY Firma Oczarjk powstała w 2005 roku. Rosnący popyt na rośliny ozdobne oraz wypełnienie tej niszy na rynku stało się głównym celem działalności firmy Oczarjk. Firma zatrudnia 2 osoby, w sezonie kilka. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby oraz do kontaktu z Nami, z poważaniem Krzysztof Janczewski

» Krzewy, ogrody

Nasza Firma zajmuje się projektowaniem i zakładaniem ogrodów oraz wszystkiego, co do tych rnrnogrodów jest potrzebne. Prowadzimy jednocześnie serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.