Kominiarstwo

» Wakob.pl

Nasza firma z Bielska Białej oferuje Państwu kompleksowe usługi kominiarskie wykonywane przez najlepszych wykwalifikowanych pracowników, przy użyciu najlepszego dostępnego sprzętu. Możemy również zająć się konstruowaniem kominów i ich rekonstrukcją, dzięki czemu możecie Państwo uzyskać wydawane przez Wakob świadectwo energetyczne. Wszystkie wykonywane prace realizowane są przez osoby doświadczone, które posiadają kluczowe pozwolenia do realizowania pracy kominiarza, co przedkłada się na bezpieczeństwo użytkowania kominów. W naszej ofercie znajduje się obsługa zarówno osób fizycznych jak i też dużych grup takich jak deweloperzy.

» JANUSZ MITAS kominy warszawa

O ile poszukujesz sprawdzonego kominiarza funkcjonującego w Warszawie i okolicach, wybierz zakład prowadzony przez Janusza Mitasa. Działamy na rynku od przeszło dwudziestu lat, dzięki czemu bez kłopotu jesteśmy w stanie wprowadzić w życie nawet nietypowe zlecenia. Zakres naszych usług obejmuje cykliczne przeglądy kominów, a dodatkowo oczyszczanie przewodów kominowych, dymowych i wentylacyjnych. Zajmujemy się także kontrolą instalacji gazowej i pomiarami cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach. Jesteśmy kominiarzami z wieloletnim doświadczeniem, którzy oferują znakomity poziom każdej z wykonywanych usług. By dowiedzieć się więcej o nas, zapraszamy na witrynę internetową.

» ZAKŁAD USŁUG KOMINIARSKICH Usługi kominiarskie warszawa

Masz dom jednorodzinny, albo jesteś administratorem biurowca, ogromnego obiektu bądź osiedla? Na pewno wiesz, jak ważny jest odpowiedni stan kominów i przewodów kominowych. Nasz zakład kominiarski mieści się w Błoniu. Oferujemy stałą współpracę lub incydentalną pomoc w awaryjnych sytuacjach. Robimy przeglądy przewodów kominowych oraz urządzeń grzewczych. Zanieczyszczone- wyczyścimy, uszkodzone- naprawimy. Przeprowadzamy także kontrole szczelności instalacji gazowej, zabezpieczamy przewody kominowe oraz wentylacyjne przed ptakami. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej mieści się więcej informacji.

» Tutaj dowiesz się o uszczelnianiu komina

Na firmowej stronie można zapoznać się z wszelkimi informacjami na temat przedsiębiorstwa Komino. Przedsiębiorstwo zajmuje się rozwiercaniem kominów oraz zakładaniem wkładu kominowego. Znajduje się tu oferta Komino w pracach wysokościowych przy rozwiercaniu lub uszczelnianiu komina, frezowania kominów oraz montażu wkładów kominowych oraz innych systemów kominowych. Poza tym można znaleźć dokładny opis usługi frezowania kominów. Referencje o firmie Komino można poznać na podstronie Opinie. O tym, jak wygląda naprawa nieszczelnego komina, można przekonać się przeglądając galerię zdjęć. Dane potrzebne do skontaktowania się z Komino można znaleźć na podstronie Kontakt.

» kominki -kominiarze - Kominiarz

Kominiarze.info.pl - ogólnopolska profesjonalna baza firm kominiarskich - nasz serwis zawiera wszelkie niezbędne dane kontaktowe oraz prezentacje firm

» Kominiarze

Kominiarze.info.pl - ogólnopolska profesjonalna baza firm kominiarskich - nasz serwis zawiera wszelkie niezbędne dane kontaktowe oraz prezentacje firm

» kominiarz

usługi kominiarskie, odbiory przewodów kominowych, opinie, montaż wkładów kominowych,przeglądy gazowe 1-roczne.