Kantory

» Cash Broker

Kantor online Cashbroker oferuje wymianę walut w Internecie. Serwis handluje 8 walutami. W Cashbrokerze można kupić niniejsze waluty: euro, dolar, frank szwajcarski szterling, waluty skandynawskie oraz dolar australijski. Kantor Cashbroker zapewnia rozsądne kursy wymiany - marża wynosi jedynie parę promili. Serwis na bieżąco uaktualnia kursy - modyfikacja następuje co 5 sekund. Procedura wymiany walut jest szybki i bardzo prosty. Klient serwisu z założonym kontem musi dokonać tylko kilka kroków: wybranie walut do wymiany oraz ich kwot. Działanie to wywoła przesłanie e-maila z potwierdzeniem dokonania transakcji i danymi do przelewu. Po wykonaniu przelewu Cashbroker wykona przelew zwrotny w wymienionej walucie i prześle mail z potwierdzeniem wykonania transakcji. Cały proces więc trwa krótko, a do tego cechuje się bezpieczeństwem. Ponadto w przypadku pojawienia się ewentualnych wątpliwości jest możliwość zadzwonienia do brokerów - tak więc Klient jest dodatkowo zabezpieczony.

» Dobry kantor - Warszawa

Kantor nasz znajduje się w Warszawie, posiadamy dwie placówki jedna z nich jest na Solcu (ul. Solec 81B paw. 7, C.H.Arkada pod mostem Poniatowskiego), a druga natomiast na Grochowskiej (ul. Grochowska 204 paw. 2 (Rondo Wiatraczna)). W ofercie mamy niskie ceny wymiany waluty, i każdego dnia te ceny ulegają zmianie. Zatem jeśli poszukujesz dobrego kantoru. W opcji mamy również lombard to jest pożyczki pod zastaw, skup czy też sprzedaż złota, więc jeśli potrzebujesz pieniędzy w bardzo szybkim terminie, a bank nie chce Ci udzielić kredytu to również zapraszamy do jednej z naszych placówek oraz na naszą stronę. http://www.kantorsolec.pl/kantor-grochowska.html

» Srebrne monety

Wielu z nas bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, iż dobrze jest inwestować w złoto. Złoto jest metalem szlachetnym, który od dawna był użytkowany w polityce monetarnej. W XX wieku złoto zostało zastąpione poprzez pieniądz fiducjarny. Aczkolwiek wciąż jest kruszcem niezwykle drogim. Wszystkie wyroby ze złota są bardzo drogie. Nadal także warto inwestować w złoto. Wiele firm zajmuje się sprzedażą złota. Jedną z nich jest firma bessergold. Jest to firma, która posiada oddział w Polsce, we Wrocławiu. Złoto (i srebro) to znakomita lokata inwestycyjna. Firma bessergold oferuje sprzedaż złota oraz srebra przez stronę internetową. Można złożyć zamówienie przez portal handlowy bessergold.pl. albo telefonicznie. Zamówiony towar można odebrać osobiści, albo skorzystać z dostawy kuriera.

» Kantory Wrocław

Oferujemy jedne z najatrakcyjniejszych warunków wymiany walut spośród wszystkich kantorów we Wrocławiu. Dzięki naszemu kilkuletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przeprowadzić nawet największą transakcję walutową, co daje potwierdzenie w zadowoleniu naszych klientów. Posiadamy również specjalną ofertę, jeśli wyjeżdżasz za granicę i potrzebujesz banknotów o małym nominale. Oferujemy sprzedaż dowolnej ilości dolara amerykańskiego o nominale $1. Już teraz możesz bez niepotrzebnych kłopotów wybierać się do krajów egzotycznych, w których dolar jest jedną z podstawowych walut handlowych. Płacenie dolarami o nominale $1 jest szczególnie zalecane przy zakupach na lokalnych straganach, czy jako napiwek w restauracjach i barach. Zapraszamy do zakupu banknotów jednodolarowych. Jest to unikalna oferta, której nie posiada żaden konkurencyjny wrocławski kantor. Jeśli zdecydujesz się na wymianę pieniędzy, pamiętaj, aby poprosić o kursy ze strony internetowej!

» Kantor wymiany walut, kantor warszawa - Moskwa

Kantor wymiany walut 'Moskwa', mieszczący się w Warszawie. Gwarantujemy korzystne kursy walut. Kantor warszawa.