Instalacje sanitarne

» Solidne instalacje

Zakład montażu instalacji, urządzeń elektroenergetycznych i instalacji hydraulicznych powstał w 2002 roku i do tej pory nieprzerwanie realizuje zlecenia dla swoich Klientów. Specjalizujemy się w elektromontażu, projektowaniu i wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz instalacji hydraulicznych. Dzięki fachowej wiedzy oraz długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj zlecenia z największą precyzją. Realizowane przez nas zlecenia wykonujemy terminowo, profesjonalnie i w oparciu o obowiązujące przepisy budowlane. Dysponujemy szeroką gamą materiałów do kompleksowego montażu instalacji wraz z osprzętem.

» markon.waw.pl

Działalność naszej hurtowni rozpoczęła się w 1993 roku. Od samego początku naszej działalności zajmujemy się realizowaniem sprzedaży urządzeń oraz elementów z zakresu instalacji sanitarnych, hydraulicznych oraz grzewczych. Naszym klientom zapewniamy w pełni kompleksowe rozwiązania. Dostarczamy produkty nowoczesne, które pochodzą od najlepszych, renomowanych producentów zarówno polskich jak też zagranicznych. Gwarantujemy naszym klientom wieloletnie gwarancje na wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty oraz urządzenia, a także elementy instalacji sanitarnych i hydraulicznych. Dystrybuujemy również estetyczne i zaawansowane techniczne wyposażenie łazienek. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do współpracy z naszą hurtownią!

» ECO-FLOW MAREK KANIEWSKI producent studzienek wodomierzowych

Przedsiębiorstwo SEWACO działa na rynku już od przeszło 30 lat, specjalizując się w projektowaniu, produkcji, a także montażu instalacji wodno-ściekowych. Nasza propozycja obejmuje m.in. takie produkty jak: studzienki wodomierzowe, zraszacze obrotowe HYCOVER, zgarniacze osadu i wiele innych. Proponujemy Państwu produkty używane zarówno w miejskich, jak również przemysłowych oraz biologicznych oczyszczalniach ścieków. Nasza długa obecność na rynku, a dodatkowo wysoce wykwalifikowana kadra pracowników są gwarancją wysokiej postaci usług. Gorąco zachęcamy do zaznajomienia się z kompletną ofertą naszej firmy znajdującą się na stronie internetowej!

» Ścianki prysznicowe

Jednym z elementów oferty naszej firmy jest autorski system ścianek prysznicowych. Oferujemy usługi montażu, modernizacji, serwisu i napraw ścianek prysznicowych prowadzone przez własne, wysoko wykwalifikowane i wyszkolone brygady remontowe. Ścianki prysznicowe wchodzące w skład naszej oferty należą do dwóch grup: ścianek prysznicowych z drzwiami oraz bez drzwi (otwartych). Nasz system ścianek prysznicowych odznacza się następującymi zaletami: - trwałością - łatwością w utrzymaniu w czystości - odpornością na zniszczenie i wilgoć - łatwością montażu Materiały, z jakich wykonane są nasze ścianki prysznicowe, to m.in. płyty wiórowe, płyty laminowane oraz płyty konstrukcyjne typu MAX COMPACT. Wyposażenie dodatkowe, dostarczane i montowane wraz z naszymi ściankami prysznicowymi, obejmuje m.in. zawiasy, zamki zapadkowe i hakowe, tarcze podłużne z klamkami, wkładki bębenkowe typu Yale, pochwyty okrągłe, gałki, zamknięcia zapadkowe i inne. Dostępne są również następujące akcesoria: uchwyty do papieru toaletowego, uchwyty ubraniowe, uchwyty na ręczniki, mydelniczki, lustra, kosze i inne.

» Ciepły Dom technika sanitarna, grzewcza Łukasz Blecha

W Polsce, jak i w innych w krajach Unii Europejskiej, ciągle wzrasta zainteresowanie alternatywnymi źródłami energii odnawialnej. Powodem tego jest systematyczna podwyżka cen surowców energetycznych, a także chęć ograniczenia zanieczyszczania środowiska. Właściciele budynków szukają zatem oszczędności bez konieczności rezygnacji z komfortu cieplnego. Takie możliwości techniczne istnieją. Koszt inwestycyjny jest na początku duży, jednak stopniowo z biegiem lat się niweluje. Nasza Firma specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu instalacji hydraulicznych jak i wentylacyjnych w obiektach mieszkalnych. Jesteśmy zwolennikami wykorzystywania alternatywnych źródeł energii do ogrzania naszych czterech kątów. Oferujemy: * instalacje centralnego ogrzewania * instalacje kanalizacyjne * instalacje ciepłej i zimnej wody użytkowej * instalacje kolektorów słonecznych * instalacje mechanicznej wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacja) * instalacje z pompą ciepła, piecem gazowym, kotłami na paliwa stałe * instalacje gruntowego wymiennika ciepła dla systemów rekuperacji * montaż przydomowych oczyszczalni ścieków

» Ogrzewanie24h

Kompleksowe wykonawstwo instalacji grzewczych, gazowych i wodno-kanalizacyjnych. Montaż kompletnych systemów grzewczych: kotłowni opartych na pompach ciepła, kolektorach słonecznych lub kotłach tradycyjnych/kondensacyjnych oraz układów ogrzewania podłogowego i (lub) grzejnikowego. Wentylacja i klimatyzacja. Oferujemy Państwu kompleksową usługę począwszy od pomocy przy wyborze odpowiedniego projektu, materiałów i urządzeń, poprzez sprzedaż i instalację systemu, do obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej włącznie. Teren całego kraju. Oferujemy najwyższej jakości usług i sprzęt renomowanych producentów m.in. Broetje, De Dietrich, Junkers, Saunier Duval, Vaillant, Viessmann, KAN, Uponor, Wavin, Perfexim, czy VNH. Nasza oferta: - wykonawstwo instalacji grzewczych, gazowych i wodno-kanalizacyjnych - ekologiczne kotłownie gazowe i olejowe - technika kondensacyjna - ogrzewanie podłogowe - pompy ciepła, układy solarne - klimatyzacja, wentylacja Nasze strony internetowe: www.ogrzewanie24h.pl

» Sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów instalacyjnych, instalacje sanitarne, Ostrołęka

Firma Mróz zajmuje się sprzedażą hurtowo - detaliczną materiałów instalacyjnych, znanych w całej Polsce, renomowanych firm zachodnich. Oferuje również produkty najlepszych firm polskich, które jakością i niezawodnością dorównują producentom zagranicznym a konkurują z nimi ceną.

» Konstrukcje stalowe, ślusarka budowlana, usługi ślusarskie, usługi spawalnicze, Rzeszów

ZELKON - Firma nasza wykonuje: konstrukcje stalowe małogabarytowe: wiązary, słupy, szkielety wiat, zadaszeń, pokrycia i obudowy blachą trapezową, poliwęglanem, płytami warstwowymi, elementy ślusarki budowlanej na indywidualne zamówienie, elementy i obudowy dźwiękochłonne z paneli z blachy perforowan

» Drenaże

ALFA II - Wykonujemy usługi dla instytucji, firm, jak i dla klientów prywatnych. Nasza oferta zawiera: instalacje c.o., wod-kan, gazowe, kotłownie gazowe, olejowe rn,kanalizację deszczową, drenaże, odwodnienia. Niezawodność naszej działalności zapewniają znakomici fachowcy i profesjonalny sprzęt.

» Instalacje i sieci sanitarne | consulting wycena wykonawstwo | Zaworek Olsztyn

Świadczymy usługi consultingowe w zakresie sieci oraz instalacji sanitarnych, w tym wycena i kosztorysowanie. Zapewniamy wykonawstwo robót sanitarnych zewnętrznych oraz wewnętrznych. Prowadzimy nadzory budowlane, świadczymy usługi sprzętem budowlanym oraz transportowe.