Inne

» Modele RC

Prezentowany sklep modelarski zaprasza na zakupy wszystkich pasjonatów modelarstwa. Sprzedajemy najwyższej klasy modele RC W asortymencie znajdują się modele elektryczne oraz spalinowe. Oferujemy bogaty wybór zdalnie sterowanych samochodów, samolotów oraz łodzi. Specjalizujemy się również w sprzedaży akcesoriów oraz części zamiennych do wszystkich występujących w ofercie modeli. Zapewniamy fachową obsługę, terminową dostawę towaru oraz dobre warunki współpracy. Zakres naszej działalności obejmuje także serwis pogwarancyjny. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z usług. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi.

» KNPL ABieniek Osuszacze

Każdego dnia podejmujemy się realizacji nowiutkich, coraz śmielszych poleceń. Dzięki naszemu przeżyciu i zręczności kierowania negocjacji, udało nam się zyskać wielu współpracowników, jacy proponują nam swoje towary w bardzo atrakcyjnych cenach. Kurtyny-nagrzewnice.pl Arkadiusz Bieniek wykreowało propozycję, która idealnie wpisuje się w potrzeby rynku ogrzewającego, dzięki czemu przynosimy Państwu najważniejsze urządzenia, takie jak klimatyzatory czy nagrzewnice. Nasza okazała wiedza fachowa i biegłości pozwalają nam na zaadaptowanie się do Państwa potrzeb. Więcej o naszej działalności i pozyskane protekcje znajdują się na naszej stronie internetowej:

» Kupony promocyjne

Duża część z nas uwielbia zakupy. Selekcjonujemy wśród przeróżnego asortymentu, ale raz za razem od zakupu odwodzi nas zbyt duża cena. Istnieje jednak rozwiązanie tego szkopułu.Wystarczy wstąpić na stronę tanio.co i wybierać spośród wielu kodów rabatowych. Nie zapominaj, iż kody rabatowe proponowane z wykorzystaniem tanio.co dotyczą najbardziej znanych marek z Polski i całego świata. W ofercie portalu tanio.co znaleźć można np. kody rabatowe Orange obniżające ceny. To wszak nie wszystko, bo ciekawą pozycję stanowią kody rabatowe Alior Bank. Odwiedź tanio.co już teraz i korzystaj z licznych zniżek!

» Grupa STAG

Strategy Arms Group powstała z inicjatywy firm TDI-Arms (Izrael) oraz Progres Security (Polska). STAG specjalizuje się w produkcji i dystrybucji sprzętu oraz technologii o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym. Świadczy też usługi w zakresie fizycznej i elektronicznej ochrony osób i mienia na terenie kraju oraz poza jego granicami. Grupa STAG jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę takich firm jak: Israel Weapon Industries Ltd., HBA, HSS Ltd., Meprolight Ltd., Netex. Asortyment / Usługi * Broń: pistolety, pistolety maszynowe, karabinki, karabiny, karabiny maszynowe, karabiny snajperskie, osprzęt do broni. * Optyka * Sprzęt E.O.D * Skanowanie pojazdów * Kamuflaż: kamuflaż pojazdów, kamuflaż broni. * Akcesoria: latarki, czytniki map, kompasy, markery, szyny, noże, kolby, uchwyty.

» ekudera.com sprzedaż i wynajem namiotów

Firma zajmuje się sprzedażą i wynajmem namiotów. Mamy w swojej ofercie handlowej namioty ekspresowe, namioty hale magazynowe, namioty bankietowe, namioty pawilony handlowe. Są to namioty całoroczne. Mają szerokie zastosowanie w gastronomii w handlu i magazynowaniu. Firma EKUDERA.COM JOLANTA KUDERA SPÓŁKA KOMANDYTOWA jest kontynuacją firmy PPHU CENTRALNA, która istnieje od 1990 r. Od początku działania do dnia dzisiejszego dbamy aby oferowane przez nas produkty i usługi były jak najwyższej jakości. Główna naszą troską jest satysfakcja klientów, dlatego ważne jest dla nas aby oferowane produkty były technicznie dojrzałe, bezpieczne i wykonane z najlepszych materiałów. Przedstawiamy więc Państwu asortyment, który cechuje wysoka jakość po cenie optymalnie dopasowanej do wartości towaru. Dbamy o to aby nasi klienci byli zadowoleni nie tylko z dokonanych u nas zakupów ale i użytkowania zakupionych produktów. Dlatego też zapewniamy wszystkim oferowanym przez nas towarom gwarancję i serwis.

» Plantacja borówki amerykańskiej

Borówka amerykańska - BLUEBERRY Polska. Oficjalna strona plantacji borówki amerykańskiej. Uprawa i sprzedaż borówki amerykańskiej. Bełchatów.