Informatyka

» KursProgramowania.edu.pl

Propozycje, które dla Was mamy to nowoczesne kursy programowania, które zostały przyrządzone tak, że będą właściwie klarowne dla każdego kto będzie pragnął z nich skorzystać. Jeśli jesteście laikami to na pewno docenicie, że nasze kursy przez programowanie prowadzą krok po kroku, dlatego nauczycie się wszystkiego od podstaw i potem zdecydowanie łatwiej będzie zająć się pisaniem bardziej skomplikowanych aplikacji. Obojętnie od tego czy dobrze znacie się na programowaniu i chcecie poprawić swoje umiejętności czy jesteście dopiero początkujący w tym temacie u nas coś interesującego na pewno odnajdziecie, co podniesie Wasze zdolności.

» prezentacje multimedialne

Chyba każdy zgodzi się z tym, że wszelkie prezentacje powinny prezentować bardzo wysoki poziom? W końcu nie chodzi o mało istotne prezentacje, od których jakości w sumie nie zależy zbyt wiele. Często solidna prezentacja może dać człowiekowi pracę, awans bądź prestiż i pieniądze. Cóż jednak robić, jeżeli człowiekowi jest niezbędna prezentacja, a najzwyczajniej w świecie nie bardzo wie w jaki sposób się zabrać za to wszystko? PREZENTIKA jest odpowiedzią na to pytanie - posiadamy bardzo duże rozeznanie w zakresie tworzenie prezentacji. Prezentują się one bardzo ładnie, to niezaprzeczalne, wyglądają bardzo nowocześnie, a przy tym zwykły charakteryzować się taką treścią, która zawsze daje wielce pożądany efekt.

» Informatyka - Akademia Morska w Szczecinie - studia finansowane z UE

Strona projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej realizowanego na Akademii Morskiej w Szczecinie. Celem głównym projektu jest rozwój oferty edukacyjnej Akademii Morskiej związanej z potrzebami rynku pracy ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb branży morskiej i śródlądowej. W ramach projektu realizowane są studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia na kierunku Informatyka oraz kursy morskie i językowe. Program kształcenia na kierunku Informatyka z rozszerzonym kursem języka obcego dostosowany jest do współczesnych wymogów rynku pracy. Umożliwia to bogata baza dydaktyczna z nowoczesnymi pracowniami komputerowymi, laboratoriami i pracowniami specjalistycznymi, unikatowymi w skali światowej symulatorami, kokpitami sterowniczymi, a także z doskonale wyposażonym statkiem szkolno-badawczym m/s „Nawigator XXI”. Studenci mają możliwość bezpłatnego instalowania na swoich komputerach wybranego oprogramowania firmy Microsoft w ramach uczelnianej licencji MSDN. Dodatkowo będą udostępnione bezpłatne kursy IT Academy Advanced w języku polskim i angielskim związane ze współczesnymi technologiami informatycznymi. Studenci będą mieli stały zdalny dostęp do zasobów aplikacji wykorzystywanych na zajęciach w ramach 24-godzinnego wirtualnego laboratorium działającego w oparciu o technologię usług terminalowych. Uwaga! Studia niestacjonarne BEZPŁATNE