Imprezy

» Koncert September

Piosenkarka o pseudonimie September to dobrze znana polskim fanom szwedzka artystka naprawdę imieniu Petra. Ma na swoim koncie niesamowite i dobre występy, których udzieliła w Europie wschodniej i nie tylko. Jej najciekawszymi hitami są utwory "It doesnt matter" czy "Because i love you". Gwiazda wydała jak dotąd 3 albumy - September, In Orbit, Dancing Shoes i lada chwila ukaże się Petry świeży album LOVE CPR (pol. Przywrócenie Miłości), promowany przez singiel Resuscitate me. Strona SeptemberMusic jest autoryzowanym reprezentantem piosenkarki w przestrzeni internetowej. Dzięki naszej stronie poznacie informacje na temat gwiazdy, ciekawą biografię, innych fanów a także znajdziecie informacje na temat agencji organizującej Koncerty September, przez co gwiazda znajdzie się być może na waszym festiwalu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hitowej europejskiej artystki, wykonującej muzykę dance-popSEPTEMBER. Serwis ponadto zrzesza fanów i miłośników na ciekawym Forum. Najbardziej interesujące doniesienia, przyjazna klimat i aktualne dyskusje to cechy naszego portalu o September. September jest kochana przez polską publiczność dzięki czemu koncerty i wywiad z udziałem September są dużą gwoździem programu a po pierwsze świetną zabawą nawet dla ludzi, które nie słyszały o September. Koncerty September to świetne przedsięwzięcie, taneczna muzyka, efekty pirotechniczne i wiele więcej!

» AUDIOWIZJA - Nagłośnienie Wrocław i okolice

Szanowni Państwo! Oferujemy Państwu obsługę techniczną przy pomocy profesjonalnego zestawu nagłośnienia odpowiedniego do zastosowania w pomieszczeniach takich jak aule szkolne i uczelniane, kaplice, kościoły, sale konferencyjne, klubowe i weselne, dyskoteki, hale itp. Zestaw może zostać użyty także przy niewielkiej imprezie plenerowej (piknik, festyn itp.). Posiadamy możliwość wielośladowej, cyfrowej rejestracji dźwięku (do 12 ścieżek). Sprzęt elektroakustyczny może zostać uzupełniony o elementy służące do projekcji obrazu (wideoprojektor wraz z ekranem lub monitor plazmowy). Przykładowe ceny (nagłośnienie, 1 dzień, Wrocław, 2009): konferencja - od 350 do 500 zł netto koncert w klubie lub event w plenerze - od 450 do 900 zł netto mała impreza plenerowa (4.5 kW rms) - od 900 do 1000 zł netto (ceny w zależności od doboru i ilości potrzebnych urządzeń) W przypadku imprez typu spotkanie integracyjne czy przyjęcie weselne, możemy polecić bardzo dobry zespół muzyczny w składzie: perkusja, saksofon / akordeon, klawisze, wokaliści. Zapraszamy do współpracy - Grzegorz Lidzbarski

» Imprezy Muzyczne - Organizacja imprez dla dzieci, dorosłych i seniorów!

IMPREZY MUZYCZNE - Organizacja i prowadzenie imprez dla dzieci, dorosłych, seniorów i dla Ciebie! Na imprezach organizowanych przez nas uczestnicy zawsze wspaniale się bawią i ich nie zapominają, wspólne zabawy, rozrywka, taniec i muzyka! Polecam, Paulina Malinowska!

» Scena Etno - Imprezy integracyjne, Team building

Muzyczne Wyzwania Specjalne, imprezy integracyjne, Team building, Bebny,eventy, Roots Team Building, Muzyczne Przygody Integracyjne, Imprezy, Chodzenie po Ogniu, Koncerty Na scianie, Muzyka z 4 Stron Swiata na zywo - wszystsko na firmowych eventach.

» Portal imprezowy Małego Trójmiasta ..::MaleTrojmiasto.pl::..

Portal imprezowy MaleTrojmiasto.pl - trójmiejski portal imprezowy, z nami odwiedzisz najlepsze imprezy w trójmie?cie, organizacja imprez to nasza specjalno?c