Hydraulik

» Instalacje gazowe

Przeprowadzam instalacje wodno-kanalizacyjne, centralne ogrzewanie oraz gaz. Montowanie nowych instalacji, modernizacja istniejących oraz różnego rodzaju przeróbki hydrauliczne. Usuwanie wszelkich awarii od cieknącego kranu po zatkana niedrożna kanalizacje. Wykonuję instalacje sanitarne, grzewcze i gazowe. Służę pomocą w zakresie doboru materiałów i wszystkich niezbędnych urządzeń potrzebnych do przeprowadzenia montażu. Kontakt 504 078 064. Gwarantuję solidne wykonanie usługi z zachowaniem konkurencyjnej ceny. Na zrealizowane zlecenie udzielam gwarancji. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej www.hydraulik-awarie-krakow.pl. Pozdrawiam z powazaniem Lesniak Przemyslaw.

» Hydraulik Lublin

Rozwijająca się firma hydrauliczna z Lublina ma doświadczenie, wiedzę i sprzęt. Nasze stawki są minimalne a usługa wykonana jest profesjonalnie co daje spokój na długi czas. Najważniejszy czynnik to zadowolenie klienta który poleci nas innej osobie. Jesteśmy elastyczni w naszej ofercie , wykonujemy : naprawy (wyciek wody, zapchana toaleta, mechanizm spłukiwania nie działa), konserwacje ( kotłów, wymiana uszczelek, głowic itp. ) , montaż specjalistycznych urządzeń (termy, hydrofory, pompy, bojlery ) , czyszczenie kanalizacji ( zapchana toaleta, zapchany syfon, rura kanalizacyjna itp. ), instalacje wodno -kanalizacyjne ( całościowe instalatorstwo ) , montaż sanitariatów ( wanny, sedesy, umywalki, pisuary ). Zapewniamy solidne i dokładne wykonanie prac. Hydraulik Lublin to gwarancja na długi okres.

» hydraulik, usługi hydrauliczne, Warszawa

Jeśli mieszkasz w Warszawie lub w jej okolicach i masz problem z instalacją wodną, grzewczą bądź kanalizacyjną, trafiłeś pod dobry adres. Jestem hydraulikiem z wieloletnim doświadczeniem, zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na mnie spoczywa i swoją pracę wykonuję solidnie i fachowo. Zachęcam do zapoznania się z moją stroną internetową. Umieściłem na niej informacje o swojej ofercie oraz terenie działania a w dziale referencje znajdą Państwo opinie o wykonanej przeze mnie usłudze zamieszczone przez moich klientów. Jeśli chcą się Państwo przekonać o jakości moich usług, najprościej jest zadzwonić i przekonać się samemu. Już nie będą Państwo musieli szukać godnego zaufania hydraulika. Wykonuję montaż i naprawy instalacji grzewczych, wodnych, kanalizacyjnych i gazowych. 1. Instalacje w: miedzi, polipropylenie zgrzewanym 2. Montaż, wymianę kotłów C.O. gazowych, olejowych, kondensacyjnych i przepływowych gazowych podgrzewaczy wody firm: JUNKERS, SAUNIER DUVAL, VAILLANT, BUDERUS, WEISHAUPT 3. Montaż kotłów na węgiel, drewno, i inne paliwa stałe, jak: JUNKERS, EKO-VIMAR, BUDERUS 4. Profesjonalny montaż urządzeń sanitarnych: 1. łazienkowych tj.: ubikacje, bidety, umywalki, wanny, kabiny prysznicowe, baterie umywalkowe, wannowe, prysznicowe, podtynkowe itp. 2. kuchennych tj: kuchenki gazowe, zlewozmywaki itp. Oraz wiele innych napraw, montaży i przeróbek w kuchni, łazience, kotłowni.

» BEMIX - producent elementów złącznych hydrauliki siłowej

Dodatkowe dane kontaktowe tel. (052) 389 52 50, poczta@bemix.com.pl tel. (052) 389 52 51 http://www.bemix.eu Produkty i usługi * Zakucia do węży hydraulicznych: - tuleje zaciskowe - końcówki z gwintem metrycznym M - końcówki z gwintem calowym BSP, JIC-UNF * Przewody hydrauliczne * Wysokociśnieniowe złączki hydrauliczne Szczegółowa oferta firmy Oferujemy produkowane przez naszą firmę przewody hydrauliczne do wszelkiego typu maszyn: rolniczych, budowlanych, górniczych, urządzeń dźwigowych, transportowych i innych. Wykonujemy przewody wysokociśnieniowe z końcówkami prostymi i kątowymi o bardzo szerokim asortymencie w systemie metrycznym i calowym z węży krajowych i importowanych. Węże hydrauliczne: Zakres ciśnień od 4MPa do 40MPa. Zakres roboczych temperatur od -40st. C do +100st. C. Ciśnienie próbne jest dwukrotnie wyższe od ciśnienia roboczego. Marki/specjalizacja Na życzenie klienta możemy zastosować węże o najwyższej wytrzymałości w zakresie średnic od 6 do 50 mm wg wymogów odbiorcy lub katalogu własnego. Godziny otwarcia Pn. - Pt.: 07:00-15:00 Akceptowane formy płatności gotówka przelew Rekomendacje Firma BEMIX posiada certyfikaty uprawniające do oznaczenia swoich wyrobów znakiem bezpieczeństwa, wydane przez Instytut Obróbki Skrawaniem w Krakowie. Certyfikaty i wyróżnienia: CERTYFIKAT NR B/11/196/2004 CERTYFIKAT NR B/11/197/2004 Słowa Kluczowe hydraulika siłowa przewody hydrauliczne złączki zakucia do węży hydraulicznych tuleje zaciskowe Nasza oferta w branża