Hobby, rozrywka

» Wyniki mini lotto

Liczbowe gry losowe to świetny sposób na zdobycie ekstra gotówki do swojego budżetu jeśli ma się trochę szczęścia oraz gra się systematycznie w lotto lub inne gry z grupy lotto. Biorąc udział w różnego rodzaju grach liczbowych np. lotto, mini lotto lub mult multi warto jest grać tak aby inwestując jak najmniej wygrywać jak najwięcej. Właśnie gra liczbowa Mini Lotto pozwala przy niskiej inwestycji wygrać niezłe pieniądz. Mini Lotto opiera się na naprawdę minimalnym wkładzie własnym, który przy odrobinie szczęścia można w kilka chwil znacznie powiększyć. Wystarczy zaznaczyć szczęśliwe liczby. Losowania Mini Lotto gry odbywają się codziennie i najlepiej sprawdzać je na www.lotteo.pl gdzie aktualne wyniki Mini Lotto są publikowane natychmiast po losowaniu. Jeśli grasz systematycznie to wyniki Mini Lotto możesz zamówić sms-em na swój telefon. Na naszym portalu znajdziesz informacje o kumulacjach wygranych i zasady gier lotto.

» Statusy i opisy GG

Bogaty zbiór różnorodnych opisów na gadu gadu, tlen oraz pozostałe komunikatory. Masa statusów na urodziny, imieniny, miłosnych, smutnych, wulgarnych, o świstaku, optymistycznych, skróty, graficznych, anglojęzycznych, francuskojęzycznych, interpretacje HWDP, fragmentów piosenek, na dobranoc, na dzień dobry, na przeprosiny, śmiesznych, świątecznych, niemieckojęzycznych, na miłość szczęśliwą, jak i zranioną oraz wiele, wiele innych. Wchodź na Opisy gg czytaj, głosuj i dodawaj własne opisy. Zamieszczając opis na swoim komunikatorze zakomunikujesz wszystkim, co czujesz, w jakim jesteś humorze lub możesz pochwalić się ciekawym cytatem oraz celną myślą. Tysiące gotowych statusów możesz ulepszać tzn. napisać go dużymi literami, falowanym tekstem, krzaczkami, rozproszonymi literami, czy na przykład literować od końca. Wchodząc i przyłączając się pomożesz nam również stworzyć największą bazę nieszablonowych statusów w internecie. Pokaż wszystkim znajomym swój status. Jeśli jeszcze go nie masz to na pewno tutaj go odnajdziesz.

» 281;cia, komentuj fotki.

Społecznościowy serwis. Strona zrzesza sporą liczbę ludzi dając im możliwość łatwego kontaktu i poznawania nowych ludzi.

» Zagadki - sprawdź się!

Ciekawostki z różnych dziedzin, zagadki logiczne i matematyczne, ciekawe wynalazki i ich historia.

» Imiona i ich znaczenie

znaczenia imion męskich i żeńskich. Serwis umożliwia wysłanie znaczenia imion do znajomego.,Znaczenie imion - dowiedz się znaczenia Twojego imienia