Hobby, rozrywka

» Statusy i opisy GG

Bogaty zbiór różnorodnych opisów na gadu gadu, tlen oraz pozostałe komunikatory. Masa statusów na urodziny, imieniny, miłosnych, smutnych, wulgarnych, o świstaku, optymistycznych, skróty, graficznych, anglojęzycznych, francuskojęzycznych, interpretacje HWDP, fragmentów piosenek, na dobranoc, na dzień dobry, na przeprosiny, śmiesznych, świątecznych, niemieckojęzycznych, na miłość szczęśliwą, jak i zranioną oraz wiele, wiele innych. Wchodź na Opisy gg czytaj, głosuj i dodawaj własne opisy. Zamieszczając opis na swoim komunikatorze zakomunikujesz wszystkim, co czujesz, w jakim jesteś humorze lub możesz pochwalić się ciekawym cytatem oraz celną myślą. Tysiące gotowych statusów możesz ulepszać tzn. napisać go dużymi literami, falowanym tekstem, krzaczkami, rozproszonymi literami, czy na przykład literować od końca. Wchodząc i przyłączając się pomożesz nam również stworzyć największą bazę nieszablonowych statusów w internecie. Pokaż wszystkim znajomym swój status. Jeśli jeszcze go nie masz to na pewno tutaj go odnajdziesz.

» 281;cia, komentuj fotki.

Społecznościowy serwis. Strona zrzesza sporą liczbę ludzi dając im możliwość łatwego kontaktu i poznawania nowych ludzi.

» Zagadki - sprawdź się!

Ciekawostki z różnych dziedzin, zagadki logiczne i matematyczne, ciekawe wynalazki i ich historia.

» Imiona i ich znaczenie

znaczenia imion męskich i żeńskich. Serwis umożliwia wysłanie znaczenia imion do znajomego.,Znaczenie imion - dowiedz się znaczenia Twojego imienia