Hobby

» Ile kosztuje życie na studiach?

mój Indeks to strona skierowana przede wszystkim dla studentów, zarówno dla studentów wyższych roków jak i dla pierwszaków którzy dopiero rozpoczynają własną przygodę ze studiami. Ta strona pozwoli im zapoznać się z najważniejszymi dla nich tematami takimi jak: pożyczki studenckie, ulgi dla studentów, prawa studenta oraz wiele porad jak szukać wspaniałego dla nas mieszkania oraz trochę wiadomości czy akademik to idealne miejsce to życia. Poruszamy wiele tematów wszystkie związane ze studiami. W przyszłości chcemy również stworzyć kategorie: mini ściąga gdzie studenci będą mogli wymieniać się materiałami.

» Obiad

NiePrzesól to strona w którym kluczową ideą jest tanie gotowanie, jest to blog gastronomiczny tworzony przez kucharzy pasjonatów którzy jednak znają się na tym co robią, gotują dla własnych rodzin i dzielą się przepisami i pomysłami jak nie wielkim kosztem przygotować coś ekstra, potrawę która będzie smakowała całej rodzinie a dodatkowo nie zepsuje nie dużego rodzinnego budżetu. Nie szukajcie jednak tutaj dań słabych, z najtańszych składników, nie to jest koronnym celem, ze złych składników nie da się ugotować dania dla całej rodziny, przecież najważniejsze jest to żeby każdemu smakowało, ale najdroższe składniki to też nie rozwiązanie dlatego u nas środkujemy ceny i nie dodajemy zbytecznych składników. Nasz blog oceniło już ponad 1000 osób i każdego dnia nasz profil na facebook'u powiększa się o ponad 10 osób, osób które lubią dobra i tanią kuchnię. Nasz blog zdobył również wyróżnienie na Dolnośląskim konkursie blogów. Szybkie obiady. Sprawdźcie również nasz blog, ugotujcie chodź jedno danie z naszych przepisów a jestem pewien że nas docenicie.

» Przepisy kulinarne - ciasta babuni, własne przepisy :: Gotowanie24h.PL

Jeden z pierwszych w polskim Internecie portali kulinarnych, który oferuje nagrody za dodane Przepisy kulinarne. Łatwe wyszukiwanie potrzebnych potraw, każdy z przepisów zostaje zweryfikowany przez zawodowego szefa kuchni, setki porad, diet, ranking restauracji, każdy znajdzie coś dla siebie zarówno amator jak i profesjonalista, prawdopodobnie najszybciej rozwijający się portal w branży.Jesteś amatorem gotowanie?Masz ciekawe Muzyka ?,zarejestruj się na na naszej stronie , skorzystaj z panelu administracyjnego i dodaj do serwisu.Nasz zawodowy Szef Kuchni zweryfikuje,czy ten przepis na-pewno należy do ciebie,po zaakceptowaniu na twoje konto zostanie dodany jeden punk,który możesz wymienić na cenne nagrody z katalogu.Dla najaktywniejszego internauty miesiąca przygotowana gwarantowana nagroda miesiąca,jest nią wielofunkcyjny robot kuchenny.Zapraszamy również z skorzystania z Forum kulinarnego gdzie nasz Szef Kuchni udzieli bezplatnej konsultacji czy porady.Zapraszamy do przyjaznego serwisu kulinarnego-Gotowanie24h.pl