Hobby

» Majsterkowanie - Jak zabudować rurkę zakończenia pionu CO

Propozycja zabudowy rurki zakończeniowej pionu centralnego ogrzewania. Pomysł dla tych, dla których majsterkowanie jest miłym zajęciem. Koncepcja zabudowania mało estetycznej rurki w postaci otwieranej kolumny umożliwiającej dostęp do zaworu odpowietrzającego pion. Nie wymagający dużych nakładów pracy i środków, dopuszczalny prawem budowlanym, sposób zamaskowania rury zakończenia pionu CO. Oprócz funkcji dekoracyjnych spełnia również funkcję kwietnika, dzięki temu jest rozwiązaniem praktycznym. Materiały, z których zbudowana jest kolumna to w głównej mierze drewno i PCV. Na stronie znajduje się wykaz materiałów, które zastosowałem do skonstruowania zabudowy, opis idei i problemy, które można napotkać podczas majsterkowania. Jeżeli mieszkasz na ostatnim pietrze bloku i masz problem z zabudowaniem szpecącej ścianę rurki zakończenia pionu centralnego ogrzewania, zapraszam do zapoznania się z moim pomysłem. Materiały stosunkowo tanie, budowa niezbyt skomplikowana, satysfakcja z pozbycia się widoku rury bezcenna.

» Haft krzyżykowy

www.fotohaft.pl - Haft krzyżykowy , strona poświęcona temu zajęciu coraz bardziej popularnym w coraz szerszych kręgach ludzi starszych i młodych.

» Centralny

Galeria fotograficzna oraz fotoblog: Warszawa, Mazowsze, Ziemia Łódzka oraz inne tematy fotograficzne. Każde zdjęcie możesz skomentować i ocenić.

» MYKOMP.pl - magazyn internetowy o rzeczach które kręcą światem

MYKOMP to Magazyn Internetowy poświęcony wszelkim nowinkom technicznym ze świata multimediów i nie tylko. Znajdziecie tu najświeższe informacje na temat waszych ulubionych gadżetów, które kupiliście, zamierzacie kupić, lub po prostu was ciekawią. Jednocześnie zapraszamy do naszej galerii...

» Latawce trickowe

To co można zrobić latawcem akrobacyjnym w powietrzu często przypomina relacje obserwatorów UFO. Jeśli chcesz zabawić się w pilota stojąc na powierzchni to latawce trickowe są dla Ciebie. Zobacz jak miło i prosto można się bawić kiedy wieje wiatr. Zaglądnij na blog poświecony tematyce: latawców.

» Latawce

Latawce to jedna z popularniejszych zabaw na wolnym powietrzu. Od pewnego czasu dostępne są także w Polsce latawce akrobacyjne i pociągowe. Szukasz super zabawy? Latawce Ci ją zapewnią. Serdecznie zapraszam na www.stribo.pl - latawce dla każdego.

» Tabulatury GTP i Txt

Tabulatur zarówno do programu GuitarPro jak i Txt. Programy Dla gitarzystów oraz setki utworów z akordami.

» www.SBGitara.prv.pl

Strona Dla Gitarzystów. Ciekawe opracowania na gitarę (Kult, Ich Troje, Myslovitz, Dżem...) Spiewniki Tabulatury Programy Karaoke oraz Porady dla pocz±tkuj±cych i zaawansowanych gitarzystów.