Hobby

» Scrapbooking Embossing Zaproszenia Tworzenie Kartek - Sklep ScrapAr t - Kobiece hobby

Oferujemy artykuły znakomitych firm specjalizujących się w produkcji bądź dystrybucji produktów niezbędnych w technice scrapbooking, emossing, carmaking, tworzeniu albumów, kartek okolicznościowych, karnetów, tagów, zaproszeń. link Nasz asortyment to papiery ozdobne, zestawy papierów, albumy, stemple, tusze, ćwieki, nity, bazy karty+koperty, farby, kleje bezkwasowe, kwiaty papierowe, dziurkacze ozdobne, kalkomanie i wiele innych. link Sklep ScrapArt.pl swoją ofertę kieruje do pasjonatek scrapbookingu. Scrapbooking, czyli pasja, dzięki której możemy upamiętnić wspaniałe chwile w naszym życiu. To technika, polegająca na ozdabianiu zdjęć, pamiątek w najróżniejsze sposoby i różnymi ozdobami. Za pomocą scrapbookingu zrobimy kartkę okolicznościową, karnet, zaproszenie, tagi, zawieszki na drzwi, wizytówki, podziękowania, opakowania prezentów oraz ozdoby na wiele innych okazji. W scrapbookingu nie ma żadnych zasad. Każdy może tworzyć albumy według własnych pomysłów, dlatego też jest to doskonałe hobby dla osób wykazujących się dużą kreatywnością. Ilość oferowanych przez nas produktów stale wzrasta. Planujemy poszerzenie oferty o produkty innych producentów. Największy wybór, wysoka jakość produktów, profesjonalna obsługa klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

» DecouArt.pl - sklep decoupage

Decoupage to technika zdobnicza, polegająca na przyklejaniu wyciętych (z papieru lub serwetek) motywów, na uprzednio pomalowaną (farbami akrylowymi lub bejcą) powierzchnię przedmiotu. Pracę ozdabia się dodatkowo poprzez jej postarzanie, wykonanie przecierek czy też charakterystycznych spękań. Kolejny krok to zabezpieczenie pracy lakierem ochronnym. Wszystko by przyklejony motyw był jak najbardziej spójny z tłem i wyglądał jak namalowany. Zależnie od rodzaju lakieru nanosi się od kilku do kilkunastu warstw. Można w ten sposób ozdobić praktycznie wszystkie powierzchnie w tym: szkło, metal, drewno, karton, ceramikę. Technika ta daje duże możliwości twórcze oraz radość i satysfakcje z odnawiania starych lub tworzenia nowych przedmiotów. Przy czym nie wymaga szczególnych zdolności plastycznych. DecouArt.pl to internetowy sklep dla hobbystów i pasjonatów techniki decoupage. W ofercie znajdują się papiery i serwetki do decoupage, profesjonalne kleje, lakiery, ochronne, farby, media, akcesoria, preparaty do uzyskania spękań oraz przedmioty do dekorowania. Oferujemy szeroki asortyment materiałów i preparatów takich firm jak: Stamperia, Dala, To-Do, Decomania, Heritage czy Arte. Zapraszamy sklep decoupage

» Sklep plastyczny Vinci on-line

Vinci Sklep plastyczny on-line zaprasza Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z szeroką gamą produktów. Oferujemy dla klientów naszych możliwość własnej wystawy prac, organizujemy konkursy oraz rozdajemy prezenty. Zapraszamy.