Fitness warszawa

» CityFit - siłownia całodobowa

Szukasz siłowni, która zapewni ci pełen komfort ćwiczeń? Kochasz ćwiczyć, ale nie masz kiedy? W takim razie zostań członkiem sieci CityFit. Dołącz do prężnie rozwijającej się sieci CityFit i pracuj nad swoja formą bez ograniczeń. Każdy nasz klub fitness jest otwarty przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. A w środku czeka na ciebie profesjonalny, nowoczesny sprzęt i mnóstwo przestrzeni do ćwiczeń. Nasza przestrzeń jest klimatyzowana i posiada dostęp do Wi-Fi. Ponadto, mamy fenomenalny zespół trenerów, który pomoże ci osiągnąć maksimum formy. Wejdź na CityFit.pl i sprawdź, gdzie znajdziesz najbliższy klub.

» Pilates Warszawa z certyfikowanym trenerem

Jestem certyfikowaną trenerką pilatesu w Warszawie. Treningi prowadzę u klienta w domu lub w studio. Pilates charakteryzuje się elegancją i precyzją ruchów oraz harmonią, dla ciała i umysłu. Ćwiczenia wymagają, koncentracji i skupienia, jak również wykonywania precyzyjnych ruchów. Dzięki tym Twoje ciało uelastyczni i wzmocni się, dzięki rozciąganiu. Prowadzę zajęcia indywidualne dla jednej lub dwóch osób, a ćwiczenia dobieram zwracając szczególną uwagę na predyspozycje fizyczne i zdrowotne każdej osoby. Dzięki temu ćwiczący ma pewność, że treningi prowadzone są niezawodnie i wykonywane należycie. W odróżnieniu od innych ćwiczeń, po zakończeniu ćwiczeń metodą pilates, trenujący jest wypoczęty i pełen energii. Na zajęcia dojeżdżam w każde miejsce Warszawy po wcześniejszym ustaleniu czasu zajęć.

» Mambo - Fitness

Klub sportowy Mambo - Fitness oferuje aktywność fizyczną dla całej rodziny, począwszy od szeregu zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym a skończywszy na bogatej ofercie ćwiczeń rekreacyjnych dla seniorów. Posiada bogaty asortyment treningowy w dziedzinie aerobiku takich jak: ABT, TBC, Step, Reebok, Pilates, Joga, Płaski brzuch, Gymstick, Aerobike, Latino aerobik, Fat burning, które odbywają się na dwóch salach po 100 m2. Posiada także silownię, o powierzchni 150 m2, 20 m sekcję kardio z siedmioma profesjonalnymi urządzeniami. Oferuje także zajęcia z aerobike (spinning) na 16 rowerach . W klubie działa również centrum rehabilitacji i masażu, który oferuje całą gamę masaży leczniczych i relaksacyjnych. Podczas wakacji klub Mambo - Fitness oferuje swoim podopiecznym możliwość wyjazdu na obozy treningowe, zarówno w okresie ferii zimowych jak i w lecie. Klub Fitness Mambo dostał zaszczytny certyfikat „Prozdrowotny klub fitness”, nadawany pod patronatem portalu FIT.PL i czasopisma branży fitness „Body Life”.