Fire show

» SPEKTAKLE FIRE SHOW

Grupa artystyczna Scena Kalejdoskop powstała w 1999 roku w Krakowie. Założona została przez aktora i reżysera Piotra Kulczyka. Zajmuje się realizacją widowisk teatralnych (spektakle plenerowe, uliczne, kostiumowe) oraz produkcją filmową (film dokumentalny, film reklamowy, teledysk). Pasja i zaangażowanie w tworzeniu każdego projektu zaowocowały kilkoma przebojami teatralnymi: widowisko uliczno-plenerowe z udziałem aktorów na szczudłach pt: "Serce Don Juana" - wystawione w blisko dwustu miastach Polski, przesiąknięte orientalnym mistycyzmem widowisko kostiumowe "Samuraj w Paryżu", a także plenerowy spektakl dla dzieci pt: "Graal". Spektakle uliczne i plenerowe, happeningi, teledyski oraz film nie wyczerpują możliwości artystycznych Sceny Kalejdoskop. Lwia część działalności grupy SK to oprawa artystyczna akcji reklamowych. Profesjonalizm i zdobyte doświadczenie są chętnie wykorzystywane przez firmy chcące zaangażować w swoich reklamach m.in. artystów szczudlarzy, mimów, tancerzy ognia, żonglerów, cyrkowców, śpiewaków.

» Grupa LOCOMOTORA - Kraków

Grupa zajmująca się szeroko pojętą działalnością artystyczną, teatralną i komercyjną. Organizujemy i wystawiamy spektakle uliczne, plenerowe, pokazy pirotechniczne, fire show. Działamy m.in. jako szczudlarze, żonglerzy, tancerze z ogniem Możesz nas spotkać na dniach miast, paradach, imprezach firmowych, akcjach reklamowych.

» Saurion - Tancerze ognia, fireshow, lightshow, żonglerka

Grupa fireshow, Tancerze ognia z Olecka prezentujący artystyczne pokazy ognia i lightshow wraz z elementami sztuki teatralnej, tańca i żonglerki. Jesteśmy tancerzami ognia z Olecka na Mazurach. Od wielu lat interesujemy się tą formą ekspresji - zwłaszcza ogniem i światłem.. To nas kręci i fascynuje.. Już Heraklit uznał ogień za źródło i zasadę wszechświata. Według niego, wszechświat zawsze był i zawsze będzie "żywym ogniem": na przemian przygasającym i rozpalającym się. Wszystko cokolwiek istniało, istnieje i będzie istniało, nie jest niczym innym, jak jakąś postacią bytu wyłonioną z transformacji ognia. Jorge Luis Borges powiedział: "Nie umiemy zdefiniować smoka, tak jak nie umiemy zdefiniować wszechświata, ale jest coś w wizerunku smoka, co odpowiada ludzkiej wyobraźni i tłumaczy pojawienie się smoka pod różnymi szerokościami geograficznymi i w rozmaitych epokach. Jest to, jeśli można tak powiedzieć, potwór konieczny." Grupa Tancerzy Ognia SAURION serdecznie zaprasza do współpracy. Chętnie uświetnimy pokazem każdą imprezę. Pragniemy pokazać Państwu na co nas stać, a stać nas na wiele� * POKAZY - plenerowe i wewnątrz obiektów, fireshow i lightshow: promocyjne i reklamowe - dla firm i organizacji; * urodziny, wesela, bankiety, dni miasta, regionu i inne imprezy okolicznościowe; * festiwale (teatralne, muzyczne, etc.); * imprezy sportowe; * support - występ przed lub w trakcie trwania koncertu lub imprezy masowej; * happeningi. Czas trwania: standardowo: 25 minut, ale na życzenie klienta może być dostosowany do potrzeb.