Fajerwerki

» Fajerwerki - sklep

Noc sywestrowa, ślub, urodziny, jubileusz i wiele innych okoliczności to wspaniałe okazje do puszczania fajerwerków. Nasz sklep z fajerwerwerkami posiada szeroką ofertę właśnie dla amatorów sztucznych ogni. Postaraliśmy się, aby wyroby, które sprzedajemy spełniały nawyższe standardy bezpieczeństwa. Dodatkowo objęliśmy je gwarancją. Jesteśmy otwarci stacjonarnie przez 6 dni w tygodniu oraz 24 godz/dobę online. Chętnie doradzimy i poinstruujemy. Znajdziesz u nas wyrzutnie o niezapomianych efektach, wysoko lecące rakiety, głośne petardy, zimne ognie, fontanny. A ponadto posiadamy takie produkty pirotechniczne jak: świece dymne, race, flary, stroboskopy, dzienne wyrzutnie itp. Dodatkowo można zakupić u nas wiele kolorowych gadżetów i dekoracji imprezowych m.in. światło chemiczne, balony, lampiony, wystrzałowe konfetti, serpentyny. Zatem kupisz u nas wszystko to, co niezbędne przy organizacji imprezy.

» Petardy

Pirotechnika zawodowa to przeprowadzanie pokazów sztucznych ogni. Używa się do nich petardy, fajerwerki, bączki, motylki i inne petardy. Na początek nie różni się od pirotechniki dla zwykłych obywateli. Jednakże jeżeli przyjrzeć się dokładniej to okaże się, że fachowcy od pirotechniki specjalistycznej użytkuję petardy oraz fajerwerki o w dużej mierze większej sile niż środki sprzedawane w niemal każdym markecie. Wynika z tego fakt, że aby organizować tego typu pokaz powinniśmy posiadać wyjątkowe koncesje (chodzi tutaj o sprawy powiązane z BHP, okiełznaniem zasad bezpieczeństwa dla zdrowia swojego oraz widzów pokazu) oraz – co czasami znacznie ważniejsze – zezwolenia. Normalnie wypuszczamy fajerwerki w sylwestra oraz 1-go stycznia i święta Wielkiej Nocy. Żeby być w stanie organizować demonstracje pirotechniczne w pozostałych terminach należy mieć koncesję.

» Fajerwerki, petardy, sztuczne ognie - TROPIC

Działamy na rynku ogni sztucznych od 1990 roku. Naszym kryterium wyboru produktów jest ich bezpieczeństwo i wysoka jakość.rnProwadzimy sprzedaż hurtową, detaliczną oraz eksport ogni sztucznych. Organizujemy pokazy sztucznych ogni.

» Pokazy confetti konfetti

Serdecznie zapraszamy do oglądania pokazów confetti, które nasza firma organizuje w różnej scenerii, w zależności od okazji i miejsca, w którym, ma się odbyć pokaz. Zaprezentujemy różne możliwości uwieńczenia ważnych uroczystości.