Energetyka

» Producent turbin wodnych - Hydroenergy

Hydroenergy s.c. to czołowy producent turbin wodnych i innej aparatury na potrzeby Małej Elektrowni Wodnej. Wszystkie produkowane przez nas turbiny są projektowane indywidualnie dla potrzeb danej lokalizacji, a wirnik modelujemy i badamy w programie do analizy przepływu wody. Priorytetem dla naszych turbin jest uzyskanie najwyższej sprawności w funkcji przepływu medium. Do tego celu prowadzimy badania komputerowe. Dzięki temu możemy zagwarantować najlepszą wydajność naszej turbiny dla określonych warunków. Nasze turbiny Kaplana uzyskują ponad 90% sprawności Elementy naszej turbiny takie jak łopaty wirnika wykonujemy ze stali nierdzewnej, a dla bardzo dużych turbin łopaty odlewamy z żeliwa. Hydroenergy s.c. na zamówienie klinetów projektuje i buduje turbiny Kaplana, turbiny Peltona i turbiny Francisa. Nasi informatycy opracowali nowe systemy automatyki dla kontroli pracy turbin. Jeśli jesteś zainteresowany hydroenergetyką i turbinami wodnymi to zapraszamy na hydroenergy.pro oraz zapraszamy do naszej firmy w Jeleniej Górze.

» Ekologiczne mikroinstalacje fotowoltaiczne

Soleo PV to firma z Krakowa specjalizująca się w fotowoltaice, czyli uzyskiwaniu energii ze słońca. Sprzedajemy panele fotowoltaiczne (ogniwa słoneczne), falowniki i całe zestawy-instalacje PV. Ekologiczna elektrownia słoneczna działa przez cały rok, także w pochmurne dni. Dbając o środowisko, Ty oszczędzasz pieniądze, uniezależniając się od dostaw energii i jej rosnących cen! Pomożemy Ci w uzyskaniu wpisu w rejestrze producentów ekoenergii i w zdobyciu dofinansowania, a także w planowaniu całej inwestycji, w wyborze paneli, ich montażu i serwisie. Więcej szczegółów na naszej stronie: soleopv.pl.

» Sunvoltenergy Polska - Sunvoltenergy

Sunvoltenergy Polska jest nowoczesną firmą z Poznania, oferującą najwyższej klasy panele fotowoltaiczne, jako elementy profesjonalnych elektrowni dachowych oraz farm fotowoltaicznych. Fotowoltaika jest przyszłością energetyki solarnej, polegającą na przetwarzaniu energii promieniowania słonecznego w energię elektryczną na własne potrzeby lub odsprzedaż. Sunvoltenergy zapewnia specjalistyczną fachową obsługę klienta, począwszy od analizy miejsca, poprzez wykonanie projektu elektrowni, dopełnienie wszelkich formalności, nadzór nad prawidłową realizacją projektu aż do przyłączenia do sieci. Firma zapewnia również usługi serwisowe w ramach gwarancji oraz pogwarancyjne.

» Elektryk - Kompleksowe instalacje elektryczne - Września, Poznań, okolice

Witamy, jesteśmy firmą wykonującą kompleksowe instalacje elektryczne. Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji w domach jedno- i wielorodzinnych, a także w budynkach przemysłowych (hotele,sklepy, hale przemysłowe itp.). Wykonujemy również: # instalacje klimatyzacji i wentylacji # instalacje domofonowe # instalacje wszelkiego rodzaju oświetlenia # automatyzację budynkową # szafy i tablice rozdzielcze # automatyzacja i sterowanie w przemyśle # i wiele innych usług z zakresu instalacji elektrycznych. Zatrudniamy wyszkolonych pracowników. Ceny naszych usług są konkurencyjne, zawsze jednak uzgadniane indywidualnie z klientem. Klient jest dla nas najważniejszy dlatego jesteśmy skłonni do negocjacji. Ofertę kierujemy dla osób indywidualnych a także dla firm. Nasza firma działa głównie na terenie Poznania, Wrześni, Gniezna, Konina i okolic. Jesteśmy najtańsi - sprawdź... Kontakt: Krzysztof Pacyński 62-300 Września k. Poznania tel. 785-055-527 e-mail:paco1201@wp.pl www.instalacjeelektryczne.neth.pl

» Skorut - kolektory słoneczne

Firma Skorut Import Eksport Sp. z o.o. powstała w kwietniu 1997 r. jako efekt głębokiego zainteresowania tematyką energii odnawialnej pozyskiwanej z słońca. Jesteśmy polskim producentem kolektorów słonecznych oferowanych dla budownictwa jedno i wielorodzinnego, jak również dużych inwestycji. Stosowane elementy w naszych instalacjach solarnych spełniają wysokie wymagania pod względem jakości, wydajności, bezpieczeństwa oraz łatwego montażu. Kolektory nasze, wyposażone są w powłokę absorpcyjną Tinox, jedną z najwyższej jakości powłok selektywnych stosowanych obecnie na rynku. Wysoka jakość jak i niewygórowana cena sprawiają, że nasze produkty są bardzo konkurencyjne nie tylko na rynku polskim ale i europejskim. Dodatkowo nasza firma może zaoferować pomoc z zakresu: * uzgodnień projektowych * pozyskiwania funduszy inwestycyjnych * realizacji kompletnych inwestycji wielobranżowych Od czasu założenia firmy zrealizowaliśmy dziesiątki instalacji solarnych (o powierzchni ponad 25 tyś m2) zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Obecnie dysponujemy profesjonalną siecią autoryzowanych przedstawicielstw handlowych, obejmujących swoimi kompetencjami terytorium całej Polski. Dewizą naszej firmy jest jakość, profesjonalizm a przede wszystkim satysfakcja klienta. Potwierdzeniem tego są liczne referencje, jakie zostały wystawione przez naszych klientów. Dzięki personelowi składającemu się z doświadczonych projektantów oraz monterów posiadamy możliwości do zrealizowania każdej inwestycji i nie boimy się trudnych tematów wymagających szybkiego, sprawnego działania oraz nienagannej koordynacji prac. Przedstawiając pokrótce osiągnięcia naszej firmy mamy nadzieję, że skłonią one Państwo do współpracy z naszą firmą.

» Elektryk Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksowe wykonanie usług z zakresu instalacji elektrycznych oraz transportu krajowego i przeprowadzek. Nasza współpraca rozpocznie się od zaproponowania rozwiązań technicznych dostosowanych do Państwa potrzeb poprzez wykonanie projektu wraz z kosztorysem ofertowym aż po całkowitą realizację inwestycji. Posiadane kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na przeprowadzanie prób oraz badań ochron przeciwporażeniowych . Wykonujemy również instalacje odgromowe na wszystkich rodzajach budynków, które wymagają tej ochrony dla celów ubezpieczeniowych, jak również dla bezpieczeństwa ich właścicieli. Pracujemy na najlepszych narzędziach renomowanych firm takich jak: HITACHI, MAKITA, HILTI, BOSCH oraz zabezpieczenia i urządzenia elektryczne: MOELLER, LEGRAND. Zapraszamy również wszystkich Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się z naszą ofertą www.fmati.pl jak również zapraszamy do naszego nowego sklepu internetowego z narzędziami profesjonalnymi, elektronarzędziami, narzędziami specjalistycznymi oraz narzędziami pneumatycznymi znanych i renomowanych światowych marek. Mamy najniższe ceny na rynku. Zapraszamy www.sklep.fmati.pl.

» Elektrownie wiatrowe - wiatraki

Na stronie znajdują się informacje w zakresie projektów branży energetyki wiatrowej, usług doradczych i ekspertyz energetycznych. Przewodnim tematem strony Dr Barzyk Consulting są elektrownie wiatrowe, turbiny wiatrowe, wiatraki, energetyka wiatrowa oraz usługi doradcze i ekspertyzy energetyczne. Dr Barzyk Consulting działa na podstawie wpisu do rejestru działalności gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Dobra. Właściciel i założyciel Firmy dr inż. Grzegorz Barzyk jest: - absolwentem Technikum Mechaniczno-Energetycznego w Szczecinie, kierunek: elektromechanika ogólna (1986-1991) - absolwentem Politechniki Szczecińskiej, Wydział Elektryczny, specjalność: Automatyka i Metrologia (1991-1996) - absolwentem studiów doktoranckich na Wydziale Elektrycznym P.S., kierunek: elektrotechnika (2000-2004) W branży energetyki wiatrowej dr inż. Grzegorz Barzyk prowadzi wszechstronną działalność już od 1996 r. W 2004 roku obronił rozprawę doktorską p.t. Modelowanie i badania symulacyjne systemu sterowania pracą siłowni wiatrowej, wykorzystującego metody sztucznej inteligencji. W pracy tej wykonał układ sterowania elektrownią wiatrową wykorzystujący struktury sieci neuronowej oraz zasady logiki rozmytej (fuzzy logic). Na przestrzeni lat, w oparciu o swoje doświadczenia zbierane w Kraju i Zagranicą (głównie Niemcy), dr inż. Grzegorz Barzyk zgromadził wiedzę wykorzystywaną potem w wielu publikacjach naukowo-technicznych oraz prowadzonej działalności gospodarczej. W ramach dr Barzyk Consulting prowadzone są usługi doradcze, projekty branży energetyki wiatrowej od tzw. „green field" do tzw.„turn key" i inne, w tym w szczególności ekspertyzy energetyczne (patrz: Usługi). Dr Barzyk Consulting współpracuje z szeregiem podmiotów prywatnych oraz koncernami energetycznymi np. Energa, Enea, EnergiaPro, ZEORK, PGE. Opiniuje i stara się wpływać na kształt aktów prawnych, w tym redagowanych w Ministerstwie Gospodarki. Ważniejsze uprawnienia i doświadczenia: - Dozór i eksploatacja systemów energetycznych bez ograniczeń napięcia - Rzeczoznawca SEP nr 208/11 - Ekspert zewnętrzny Narodowego Programu Foresight Polska 2020 - Ekspert Programu Foresight Mazovia - Certyfikat Auditora wewnętrznego systemu ISO 9001:2001 - Certyfikat dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne"

» Przedsiębiorstwo ZMER z Kalisza. Producent osprzętu do budowy linii energetycznych SN i nn.

Przedsiębiorstwo ZMER z Kalisza. Producent osprzętu do budowy linii energetycznych średniego i niskiego napięcia. Zapraszamy na www.zmer.com.pl