Elektronika

» E-papierosy

Dzięki nam zakupisz najlepszego papierosa elektronicznego. Prowadzimy sklep posiadający bogaty asortyment i ofertę producentów z wielu krajów. Każdy e-papieros w naszej ofercie został przez nas sprawdzony i szczegółowo opisany. Każdy klient może liczyć na profesjonalną pomoc i rozwiązanie najmniejszych problemów. Zapewniamy ekspresową wysyłkę i bezpieczne pakowanie zamówionych towarów. Staramy się, by wybrany przez klienta papieros elektroniczny odpowiadał jego wymaganiom oraz osobistym upodobaniom. Jesteśmy sklepem, który promuje innowacyjne rozwiązania i podąża na rynkowymi trendami. Posiadamy konkurencyjne ceny i stale poszukujemy nowych dróg rozwoju. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i staramy się przekonać naszych klientów, że elektroniczny papieros to wynalazek bezpieczny dla organizmu i społeczeństwa. Dostarczamy e-papierosy do wielu osób w całym kraju. Zaufało nam już wielu klientów, którzy stale korzystają z naszych usług. Promujemy e-palenie i pokazujemy jego pozytywne oblicze.

» Zegarek studencki

Technologia dwudziestego pierwszego wieku została poddana takiemu postępowi, że sprawy niegdyś niewyobrażalne dzisiaj nie powodują żadnych kłopotów. Nadmieńmy choćby o trybie komunikowania się ewentualnie filmowania kompletnie niezauważalnego dla innych. Mikrokamera to perfekcyjne narzędzie stosowane między innymi przez wywiadowców czy też służby specjalne. Obsługa owego aparatu jest de facto banalna a rozpoznanie go prawie nieprawdopodobne. W naszej propozycji wykryjecie także Państwo zegarek studencki niebywale wyposażony a także odpowiednio przystosowany, tak aby nie nie zwracał uwagi innych.

» Sklep internetowy elektro-baza

Zapraszamy do sprawdzenia naszej internetowej hurtowni z asortymentem branży elektrycznej. Dewiza naszego sklepu to: Z nami remontujesz, z nami budujesz. Zatem odnajdziesz u nas artykuły elektryczne niezbędne przy budowie i remoncie każdego budynku: przewody, kable, wyłączniki, rozłączniki, gniazdka, aparaturę modułową, alarmy, czujniki, rozdzielnie, osprzęt elektroinstalacyjny itp. Do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie - oferując szybki termin dostawy, niskie ceny przy zachowaniu znakomitej jakości produktów. Już teraz zapraszamy do zakupów poprzez nasz sklep internetowy. Siedziba naszej firmy znajduje się w Oleśnicy. Gdy potrzebujesz fachowej porady, wahasz się nad zakupem danego asortymentu lub po prostu sądzisz, że kontakt telefoniczny jest odpowiedniejszą metodą na do składania zamówień - zadzwoń pod numer 71 740 86 24. Nasi konsultanci udzielą wszelkich potrzebnych informacji jak również przyjmą Twoje zamówienie.

» Aparatura pomiarowa

E-narzedzia to sklep internetowy oferujący rozległą gamę urządzeń pomiarowych, kamer termowizyjnych czy różnego rodzaju detektory, lokalizatory i inne. W sklepie możesz kupić różnego rodzaju narzędzia budowlane jak i remontowe. Każdy majsterkowicz znajdzie tutaj wszelkie potrzebne narzędzia. Sklep przeznaczony jest dla osób prywatnych, firm i instytucji prywatnych i państwowych. Zapewniamy szybką realizację zamówień oraz fachowe porady. Dbamy o zadowolenie klienta na każdym etapie realizacji zamówienia. W naszej ofercie znajduje sie min. multimetry, narzędzia pomiarowe, detektory, lokalizatory, sondy, kamery termowizyjne itd.

» Półprzewodniki i kondensatory

W sklepie internetowym przedsiębiorstwa Unitra-Unizet znajdują się różnorodne podzespoły elektroniczne. Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w branży już w roku 1948. Dysponujemy niezwykle szerokim asortymentem elektroniki, do którego zaliczają się części takie jak: półprzewodniki oraz wyłączniki krańcowe, diody i układy scalone, kondensatory, rezystory, a także potencjometry. Zakupów w sklepie firmy Unitra-Unizet mogą Państwo dokonać bezpośrednio lub korzystając z opcji wysyłki. Siedzibą firmy zlokalizowana jest w stolicy Polski - w Warszawie. Zapraszamy do skorzystania z naszego sklepu internetowego.

» Alarmy

Nieprzerwanie od 1991 roku sklep internetowy firmy Alarm-Tech Kraków sprzedaje dla szerokiego grona odbiorców systemy alarmowe oraz urządzenia do monitoringu. W ofercie sklepu znajdują sie produkty sprawdzone przez wielu profesjonalnych instalatorów i specjalistów od systemów zabezpieczeń a ponadto przez setki odbiorców końcowych w ciągu ponad dziesięciu lat istnienia sklepu. W ofercie sklepu znajdują się alarmy - w tym centrale alarmowe i akcesoria, kamery i rejestratory telewizji przemysłowej oraz domofony i wideodomofony. Wymienione grupy urządzeń stosowane są w prowadzeniu kontroli dostępu do posesji i domów prywatnych, jak również firm i powierzchni przemysłowych. Wszędzie tam gdzie należy przeciwdziałać możliwości niepowołane dostępu, z kradzieżami i włamaniami włącznie. Standardem stało się prowadzenie monitoringu wizyjnego za pośrednictwem telewizji przemysłowej i jest wykorzystywane zarówno przez domy, małe sklepy i zakłady jak również na skalę dużych firm, instytucji publicznych a nawet miast, gdzie telewizja przemysłowa pozwala redukować zagrożenia i tym samym pozytywnie wpływać na ogólne bezpieczeństwo.

» Automatyka-Elektronika-Unipol

FIRMA-UNIPOL hurtowo i detalicznie prowadzi sprzedaz części i podzespoły elektroniczne, teletechniczne, telekomunikacyjne, automatykę przemyslową, alarmy. Prowadzimy sprzedaz wysyłkową na zamówienia dla firm i osób prywatnych:TEL.FAX 056 6224611 www.unipol.torun.pl

» USG weterynaryjne

Produkujemy i eksportujemy elektroniczne urządzenia dla weterynarii, hodowców zwierząt, rolnictwa i przemysłu mlecznego od 1987r.rnNa rynku elektroniki dla rolnictwa działamy juz od 20 lat. Produkujemy ultrasonografy, wilgotnościomierze, aparaturę pomiarową NIR.

» Projektor do kina domowego

Strona włoskiego producenta sprzętu projekcyjnego do kina domowego. Producent najlepszych projektorów DLP, telewizorów LCD i DLP. Bogata oferta na urządzenia 720p i Full HD 1080p. Na serwisie znajdziesz specyfikacje techniczne do wszystkich urządzeń z oferty, recenzje opublikowane na łamach prasy br

» Internetowy sklep elektroniczny Eltronix

Internetowy sklep elektroniczny Eltronix. Bogaty wybór części i podzespołów elektronicznych. Anteny, akumulatory, mierniki, kondensatory, układy scalone i wiele innych.

» DIOLUT- Sprzęt serwisowy, HOT-AIR, elektronika.

Internetowy sklep, sprzęt serwisowy, hot-air, elektronika, przewody audio-video, chemia dla elektroniki, mierniki...

» RURKI TERMOKURCZLIWE

Rurki termokurczliwe - dystrybutor na terenie kraju doskonałych jakościowo rurek termokurczliwych.