Elektronika

» Stacjonarnie i internetowo

Zachęcamy Was do zakupów w sklepach stacjonarnych oraz do zakupów w naszym sklepie internetowym www.salonydenon.pl. Oferujemy Państwu profesjonalnej jakości sprzęt do domu, który pozwoli Wam na zdecydowanie lepszy odbiór. Dzięki naszej szerokiej ofercie zwykłe oglądanie filmów zamieni się w przyjemne doznanie, dzięki świetnym możliwościom naszych urządzeń. Serdecznie polecamy Wam nasze kino domowe, które świetnie nadaje się do wszystkich domów oraz nasz zestaw stereo. Większość naszych towarów do Waszych domów dostarczymy bezpłatnie. Możecie liczyć na doskonałą współpracę.

» E-papierosy

Dzięki nam zakupisz najlepszego papierosa elektronicznego. Prowadzimy sklep posiadający bogaty asortyment i ofertę producentów z wielu krajów. Każdy e-papieros w naszej ofercie został przez nas sprawdzony i szczegółowo opisany. Każdy klient może liczyć na profesjonalną pomoc i rozwiązanie najmniejszych problemów. Zapewniamy ekspresową wysyłkę i bezpieczne pakowanie zamówionych towarów. Staramy się, by wybrany przez klienta papieros elektroniczny odpowiadał jego wymaganiom oraz osobistym upodobaniom. Jesteśmy sklepem, który promuje innowacyjne rozwiązania i podąża na rynkowymi trendami. Posiadamy konkurencyjne ceny i stale poszukujemy nowych dróg rozwoju. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i staramy się przekonać naszych klientów, że elektroniczny papieros to wynalazek bezpieczny dla organizmu i społeczeństwa. Dostarczamy e-papierosy do wielu osób w całym kraju. Zaufało nam już wielu klientów, którzy stale korzystają z naszych usług. Promujemy e-palenie i pokazujemy jego pozytywne oblicze.

» Zegarek studencki

Technologia dwudziestego pierwszego wieku została poddana takiemu postępowi, że sprawy niegdyś niewyobrażalne dzisiaj nie powodują żadnych kłopotów. Nadmieńmy choćby o trybie komunikowania się ewentualnie filmowania kompletnie niezauważalnego dla innych. Mikrokamera to perfekcyjne narzędzie stosowane między innymi przez wywiadowców czy też służby specjalne. Obsługa owego aparatu jest de facto banalna a rozpoznanie go prawie nieprawdopodobne. W naszej propozycji wykryjecie także Państwo zegarek studencki niebywale wyposażony a także odpowiednio przystosowany, tak aby nie nie zwracał uwagi innych.

» Sklep internetowy elektro-baza

Zapraszamy do sprawdzenia naszej internetowej hurtowni z asortymentem branży elektrycznej. Dewiza naszego sklepu to: Z nami remontujesz, z nami budujesz. Zatem odnajdziesz u nas artykuły elektryczne niezbędne przy budowie i remoncie każdego budynku: przewody, kable, wyłączniki, rozłączniki, gniazdka, aparaturę modułową, alarmy, czujniki, rozdzielnie, osprzęt elektroinstalacyjny itp. Do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie - oferując szybki termin dostawy, niskie ceny przy zachowaniu znakomitej jakości produktów. Już teraz zapraszamy do zakupów poprzez nasz sklep internetowy. Siedziba naszej firmy znajduje się w Oleśnicy. Gdy potrzebujesz fachowej porady, wahasz się nad zakupem danego asortymentu lub po prostu sądzisz, że kontakt telefoniczny jest odpowiedniejszą metodą na do składania zamówień - zadzwoń pod numer 71 740 86 24. Nasi konsultanci udzielą wszelkich potrzebnych informacji jak również przyjmą Twoje zamówienie.

» Aparatura pomiarowa

E-narzedzia to sklep internetowy oferujący rozległą gamę urządzeń pomiarowych, kamer termowizyjnych czy różnego rodzaju detektory, lokalizatory i inne. W sklepie możesz kupić różnego rodzaju narzędzia budowlane jak i remontowe. Każdy majsterkowicz znajdzie tutaj wszelkie potrzebne narzędzia. Sklep przeznaczony jest dla osób prywatnych, firm i instytucji prywatnych i państwowych. Zapewniamy szybką realizację zamówień oraz fachowe porady. Dbamy o zadowolenie klienta na każdym etapie realizacji zamówienia. W naszej ofercie znajduje sie min. multimetry, narzędzia pomiarowe, detektory, lokalizatory, sondy, kamery termowizyjne itd.

» Półprzewodniki i kondensatory

W sklepie internetowym przedsiębiorstwa Unitra-Unizet znajdują się różnorodne podzespoły elektroniczne. Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w branży już w roku 1948. Dysponujemy niezwykle szerokim asortymentem elektroniki, do którego zaliczają się części takie jak: półprzewodniki oraz wyłączniki krańcowe, diody i układy scalone, kondensatory, rezystory, a także potencjometry. Zakupów w sklepie firmy Unitra-Unizet mogą Państwo dokonać bezpośrednio lub korzystając z opcji wysyłki. Siedzibą firmy zlokalizowana jest w stolicy Polski - w Warszawie. Zapraszamy do skorzystania z naszego sklepu internetowego.

» Alarmy

Nieprzerwanie od 1991 roku sklep internetowy firmy Alarm-Tech Kraków sprzedaje dla szerokiego grona odbiorców systemy alarmowe oraz urządzenia do monitoringu. W ofercie sklepu znajdują sie produkty sprawdzone przez wielu profesjonalnych instalatorów i specjalistów od systemów zabezpieczeń a ponadto przez setki odbiorców końcowych w ciągu ponad dziesięciu lat istnienia sklepu. W ofercie sklepu znajdują się alarmy - w tym centrale alarmowe i akcesoria, kamery i rejestratory telewizji przemysłowej oraz domofony i wideodomofony. Wymienione grupy urządzeń stosowane są w prowadzeniu kontroli dostępu do posesji i domów prywatnych, jak również firm i powierzchni przemysłowych. Wszędzie tam gdzie należy przeciwdziałać możliwości niepowołane dostępu, z kradzieżami i włamaniami włącznie. Standardem stało się prowadzenie monitoringu wizyjnego za pośrednictwem telewizji przemysłowej i jest wykorzystywane zarówno przez domy, małe sklepy i zakłady jak również na skalę dużych firm, instytucji publicznych a nawet miast, gdzie telewizja przemysłowa pozwala redukować zagrożenia i tym samym pozytywnie wpływać na ogólne bezpieczeństwo.

» Automatyka-Elektronika-Unipol

FIRMA-UNIPOL hurtowo i detalicznie prowadzi sprzedaz części i podzespoły elektroniczne, teletechniczne, telekomunikacyjne, automatykę przemyslową, alarmy. Prowadzimy sprzedaz wysyłkową na zamówienia dla firm i osób prywatnych:TEL.FAX 056 6224611 www.unipol.torun.pl

» USG weterynaryjne

Produkujemy i eksportujemy elektroniczne urządzenia dla weterynarii, hodowców zwierząt, rolnictwa i przemysłu mlecznego od 1987r.rnNa rynku elektroniki dla rolnictwa działamy juz od 20 lat. Produkujemy ultrasonografy, wilgotnościomierze, aparaturę pomiarową NIR.

» Projektor do kina domowego

Strona włoskiego producenta sprzętu projekcyjnego do kina domowego. Producent najlepszych projektorów DLP, telewizorów LCD i DLP. Bogata oferta na urządzenia 720p i Full HD 1080p. Na serwisie znajdziesz specyfikacje techniczne do wszystkich urządzeń z oferty, recenzje opublikowane na łamach prasy br

» Internetowy sklep elektroniczny Eltronix

Internetowy sklep elektroniczny Eltronix. Bogaty wybór części i podzespołów elektronicznych. Anteny, akumulatory, mierniki, kondensatory, układy scalone i wiele innych.

» DIOLUT- Sprzęt serwisowy, HOT-AIR, elektronika.

Internetowy sklep, sprzęt serwisowy, hot-air, elektronika, przewody audio-video, chemia dla elektroniki, mierniki...

» RURKI TERMOKURCZLIWE

Rurki termokurczliwe - dystrybutor na terenie kraju doskonałych jakościowo rurek termokurczliwych.