E-learning

» trainingfields.com

Prowadzisz działalność w zakresie szkoleń, coachingu, czy inną formę edukacji? Jeżeli chcesz poszerzyć grono swoich uczniów i organizować szkolenia, konferencje, czy kursy w postaci e – learningu na żywo, skorzystaj z naszej oferty. Nasza platforma to miejsce, gdzie z łatwością stworzysz, wypromujesz i przeprowadzisz lekcje na żywo z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej, mając pewność pozyskania uczniów oraz korzystnych warunków finansowych współpracy. Nasza platforma daje Ci dostęp do bardzo zaawansowanych technologicznie narzędzi, które sprostają wszystkim Twoim oczekiwaniom. Poznaj je bliżej – pełen opis oferty oraz cennik i omówienie funkcjonalności serwisu odnajdziesz, odwiedzając już teraz naszą stronę www. Zachęcamy do współpracowania z nami. Rozwiń skrzydła w e – learningu!

» Nauka przez internet

Po co płacić za drogie korepetycje? Po co marnować czas na dojazdy do korepetytora? Od dziś możesz uczyć się o dowolnej porze, w dzień i w nocy, siedząc przy biurku i popijając kubek gorącej czekolady. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdziesz materiały do nauki matematyki, fizyki i chemii, bezpłatne testy sprawdzające wiedzę, przystępnie przedstawione wzory i mnóstwo rozwiązanych zadań. Nie zastanawiaj się dłużej, tylko sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. To wszystko już od 2zł za godzinę na www.pierwiastekzdwoch.pl _ spróbuj, nic nie ryzykujesz! Zapraszamy do nauki i życzymy samych sukcesów w zdobywaniu wiedzy:)

» Socrates – treningi pamięci, kursy szybkiego czytania

Serwis i platforma szkoleniowa z prowadzonymi przez Internet kursami - treningami pamięci, szybkiego czytania, technik uczenia się i efektywnej pracy umysłowej dla młodzieży i dorosłych. Zajęcia umożliwiają zdobycie praktycznych umiejętności podnoszących sprawność pracy intelektualnej poprzez uczestnictwo w profesjonalnym treningu odbywanym w zaciszu domowym. Możliwości te zapewnia platforma e-learningowa i system edukacyjny stosowany przez firmę. Dzięki temu treningi są maksymalnie zbliżone do zajęć stacjonarnych. Kursy odbywają się pod nadzorem i przy wsparciu trenerów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu treningów technik pracy intelektualnej oraz znaczącymi osiągnięciami w tej dziedzinie. Serwis zawiera wiele materiałów o skutecznej nauce, wspomaganiu uczenia się, motywacji i wychowaniu, które ułatwia efektywne uczenie się. Można również m.in., spróbować swych sił w mini treningu zawierającym proste ćwiczenia podobne do niektórych ćwiczeń stosowanych w ramach treningów. Na stronach dostępne są również darmowe kursy e-mailowe.