Dzieci

» Pieluchy wielorazowe - Wielorazowki.pl

Pieluchy wielorazowe to produkt, który ostatnimi czasy zdobywa popularność wśród ekologicznych mam. Jest ceniony m.in. za względy ekonomiczne i zdrowotne. Tej tematyce poświęcony jest blog wielorazowki.pl. To właśnie tutaj znajdziemy rozmaite porady i informacje na temat pieluch wielorazowych. Na łamach bloga dowiemy się, jak właściwie ją prać, aby zachowała swoje właściwości chłonne i fizyczne. Młodzi rodzice znajdą tutaj także informacje na temat mnogości rodzajów pieluch wielorazowych - aby wiedzieli, jaki produkt jest odpowiedni dla ich pociechy. Serdecznie zapraszamy do lektury tego bloga!

» odwodnienie u dzieci

Jak postępować w wypadku, gdy ukaże się biegunka u dzieci? Biegunka stanowi najtrudniejsze niebezpieczeństwo u noworodków, dlatego że rozwolnieniu towarzyszy odwodnienie organizmu u niemowląt. Przeważnie trzeba skontaktować się z lekarzem. W trakcie laksacji najistotniejsze jest dostarczanie wody organizmowi. Objawy odwodnienia u malucha uwidaczniają się w postaci, np. suchych ust, płaczu bez łez, zdenerwowaniu lub braku przemokłych pieluszek przez ponad 3 godziny. Prócz odwodnienia organizmu podczas laksacji mogą w dodatku pojawić się wymioty u dziecka. Orsalit to doustny płyn nawadniający, który odpowiada za nawadnianie organizmu. Lek ten powinno się również wziąć na wakacje, gdyż perfekcyjnie nadaje się dla osób, których niepokoi biegunka podróżnych. Może być stosowany przez sportowców dla odbudowy gospodarki wodnej i cennych elektrolitów.

» dziecko nocnik

Firma dotbaby oferuje wszystkim rodzicom innowacyjne urządzenie, które łączy w sobie nocnik, nakładkę na sedes, a także podest. Dotpot wykonany jest w oryginalnej stylistyce, zachowując przy tym funckjonalność oraz jakość wykonania. Dzięki łagodnym i komfortowym kształtom, nocnik jest wygodny i zapewnia najwyższy komfort użytkowania dziecku. Produkt jest bardzo bezpieczny, dzięki zastosowaniu gumowych elementów od spodu, chroni przed niekontrolowanym poślizgiem. Nakładka na sedes pasuje do wszystkich standardoych toalet. Dopasowanie zapewnia miękka guma w dolnej części, gwarantując doskonałe przyleganie. Kiedy dziecko już dorośnie, nocnik można wykorzystać jako mocny i solidny podest. Posiada także zdejmowany uchwyt.

» Ciąża

Wielu rodziców pragnie, aby narodziny ich dziecka miały indywidualny, niepowtarzalny charakter. By były rodzinnym świętem. A tymczasem w świat intymnych, rodzicielskich uczuć wkraczają personel medyczny, wiedza i technika medyczna.

» Ciąża

Macierzyństwo i ojcostwo to nie tylko miłość i zachowania opiekuńcze - to trwała nieodwołalna decyzja odpowiedzialności za dzieci, decyzja towarzyszenia mu w długiej drodze do dorosłości.

» Ciąża

Macierzyństwo i ojcostwo to nie tylko miłość i zachowania opiekuńcze - to trwała nieodwołalna decyzja odpowiedzialności za dzieci, decyzja towarzyszenia mu w długiej drodze do dorosłości.

» Ginekolog

Ciąża, biologiczny cud życia: kształtowanie się w pełni rozwiniętej istoty ludzkiej z jednej mikroskopijnej komórki i cud macierzyństwa: budowanie na jej przyjęcie bezpiecznego gniazda - są jak wątek i osnowa, splatają się w jedną nierozerwalną całość

» Ginekolog

Wielu rodziców pragnie, aby narodziny ich dziecka miały indywidualny, niepowtarzalny charakter. By były rodzinnym świętem. A tymczasem w świat intymnych małżeńskich i rodzicielskich uczuć wkraczają personel medyczny, wiedza i technika medyczna.

» Akcesoria dla niemowląt

Marka DYDUŚ obecna jest na polskim rynku od 1994 roku. Naszą misją jest tworzenie produktów pomocnych rodzicom oraz umożliwiających prawidłowy i zdrowy rozwój dziecka. Dostarczamy najwyższej jakości produkty po najniższych na rynku cenach.

» Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym

Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym, 1% swojego podatku możesz przeznaczyć na rzecz naszej Fundacji