Ciąża

» Picolino.pl

Szkoła rodzenia Picolino powstała z myślą o przyszłych rodzicach, które chcą wspólnie bardzo dobrze przygotować się do porodu oraz świadomego rodzicielstwa. Zajęcia w naszej szkole odbywają się w małych grupach, dzięki czemu wytwarza się przyjazna atmosfera sprzyjająca swobodnej konwersacji, a także zadawaniu pytań, nawet tych najbardziej intymnych. U nas każda młoda Mama może liczyć na indywidualne traktowanie i pomoc specjalistów, m.in. położnych, fizjoterapeutów, rehabilitantów oraz ratowników medycznych. Szkołę Picolino wyróżnia niepowtarzalny, autorski program szkolenia, który powstał z myślą o młodych rodzicach.

» Porody Medicover

Poród to niewątpliwie wyjątkowy czas. W szpitalu Medicover w Warszawie mamy możliwość wykupienia specjalnego pakietu porodowego, dzięki czemu ten czas faktycznie będzie tym wyjątkowym. O wszystkich możliwościach dotyczących owych pakietów można przeczytać na stronie internetowej szpitala, a tychże możliwości jest naprawdę bardzo dużo. Wszystko zależy od tego, czego tak naprawdę oczekuje każda z przyszłych matek. Jedno jest pewne, w każdym z dostępnych pakietów mamy zapewnione pełne bezpieczeństwo. Można wybrać jeden z dostępnych pakietów o nazwie poród z lekarzem. W jego ramach mamy szereg różnych udogodnień, dzięki czemu poród przebiega bezpieczniej i bardziej komfortowo

» Przebieg ciąży

Serwis Ciąża skierowany jest nie tylko do kobiet, ale również mężczyzn i całej rodziny, którzy spodziewają się nowego potomka. Wiadomości dotyczące przebiegu ciąży, porodu oraz wychowania niemowlęcia. Dla kobiet przygotowaliśmy porady, jak zadbać o swoje ciało, aby po ciąży powróciło do swojego stanu przedporodowego. Specjalnie dla przyszłych mam ginekolodzy rozwiewają wszelkie mity i wątpliwości dotyczące objawów i porodu. Oferują wskazówki, co robić, aby ciąża przebiegała poprawnie i jakie objawy powinny martwić, a jakie są normalne podczas przebiegu ciąży. Eksperci udzielają odpowiedzi na pytania, które zazwyczaj zadają kobiety w czasie wizyty u ginekologa. Serwis oferuje także porady dla kobiet pracujących, które obawiają się, że ciąża przeszkodzi w ich karierze lub praca zaszkodzi prawidłowemu rozwojowi dziecka. Czy praca bezwzględnie uniemożliwia karmienie piersią i jak dobrze radzić sobie w pracy podczas ciąży? Odpowiedzi na te i inne pytania odnajdziesz w serwisie Ciąża.

» Badania prenatalne

Pomiędzy 18, a 22 tygodniem ciąży gdy jest najlepszy czas do szczegółowej oceny budowy płodu wraz ze strukturalną i czynnościową oceną narządów wewnętrznych. W USG 3D 4D nie jesteśmy już w stanie zobaczyć całego płodu, jednak jest możliwa ocena części ciała. Wraz ze wzrostem ciąży powyżej 24 tygodnia zmniejszają się nam możliwości oceny struktur wewnętrznych, co jest spowodowane coraz lepszym uwapnieniem kośćca, jednak zazwyczaj pojawiają się lepsze warunki do oceny powierzchni ciała w trybie 3D 4D. Taki stan mamy do około 32-33 tygodnia ciąży. Później podstawowym celem oceny ultrasonograficznej w ciąży prawidłowej monitorowanie wzrastania dziecka. Po 35 tygodniu ciąży poza oceną wzrostu dziecka bardzo ważne jest określenie dobrostanu płodu. Jest to możliwe poprzez zastosowanie klasycznej ultrasonografii połączonej z pomiarem przepływów naczyniowych przy użyciu Power Doppler i Color Doppler, oraz badania kardiotokograficznego.

» In vitro

Invicta to centrum leczenia niepłodności, które posiada swoje placówki w Warszawie oraz Gdańsku. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie leczenia niepłodności. Nasi lekarze należą do najlepszych w kraju. Najnowocześniejsze laboratoria pozwalają bezbłędnie przeprowadzać badania diagnostyczne w tym badanie nasienia. Wprowadzilismy również nową metodę zapłodnienia in vitro "in vitro do skutku", która przynosi znacznie lepsze efekty niż jej tradycyjna odmiana. Dzięki nam niepłodność nie będzie już problemem a Ty będziesz mogła się cieszyć wymarzonym potomstwem.

» Ebrzuszek ciąża

Ciąża to najważniejszy etap w życiu kobiety, tak pożądany ale tak niepewny. Każda kobieta chce wiedzieć co dzieje się z jej ciałem w tym czasie, jak przebiega prawidłowo ciąża, jak rozwija się jej dziecko w czasie ciąży, czy waga w ciąży jest prawidłowa. Bardzo często kobieta w ciąży ma różnego rodzaju dolegliwości, dlatego szuka informacji jak sobie z nimi radzić. Poród to kolejny etap ciąży który jest dużym stresem i obawą czy będzie wszystko w porządku. Brzuszek.pl serwis o ciąży, porodzie pomoże przejść przez ten trudny okres, ale także będzie wspierał mamę w wychowywaniu dziecka, rozwoju dziecka. Odpowie na wszystkie nurtujące pytania dotyczące chorób dziecięcych. Zdrowie dziecka - encyklopedia zdrowia dziecka, badania, wszystko o alergii, pierwsza pomoc, kalendarz szczepień, wszystko o dziecku.. Patrzysz jak twoje dziecko dorasta, jak z dnia na dzień potrafi coraz więcej i zaskakuje Cię nowymi umiejętnościami. Dziecko.ebrzuszek.pl - serwis dla rodziców o zdrowiu, wychowaniu, karmieniu i pielęgnacji dzieci. Sekcja dziecko w serwisie ebrzuszek.pl to kompendium wiedzy, która ma pomóc rodzicom w dbaniu i prawidłowym rozwoju dziecka. Wzrost i zdrowie dziecka będą wtedy pod stałą kontrolą.

» Porady POŁOŻNEJ | ciąża | poród | połóg

Ciąża, poród, połóg, noworodek - fachowe porady położnej. Planowanie ciąży krok po kroku, przebieg ciąży miesiąc po miesiącu. Kalendarz ciążowy. Badania przeprowadzane u ciężarnych i ich wyniki: mocz, krew. Rozwój embrionalny człowieka Fizjologia i patologia w ciąży. Dieta dla ciężarnej, seks w ciąży, sporty dla ciężarnych. Sposoby na dolegliwości ciążowe, stosowanie ziół w ciąży. Objawy ciąży zagrożonej, cukrzyca ciążowa, ciąża pozamaciczna, konflikt serologiczny, poronienie, poród przedwczesny. Przygotowanie do porodu, przygotowanie pokoika dziecięcego, pakowanie torby do porodu. Poród krok po kroku, pozycje porodowe, okresy porodu, nacięcie krocza. Tata przy porodzie, porody zabiegowe, cięcie cesarskie. Porównanie porodu dogami natury z cięciem cesarskim. Dieta matki karmiącej, karmienie piersią, karmienie sztuczne. Noworodek w domu, pielęgnacja noworodka, stany przejściowe noworodka. Rozwój niemowlęcia w pierwszym roku życia, ząbki, kupki, zabawki dla dziecka. Opieka nad niemowlęciem w pierwszym roku jego życia.

» Dr n. med. Włodzimierz Turniak, Otwock k. Warszawy - www.usg-otwock.pl

"Pełne spektrum badań USG dorosłych, w tym badania 4d, także ciąży. Dr n. med. Włodzimierz Turniak przyjmuje codziennie w Otwocku koło Warszawy. USG piersi USG tarczycy i narządów szyi USG jamy brzusznej u dorosłych USG ginekologiczne przezbrzuszne USG dopochwowe USG miednicy małej z oceną prostaty i zalegania moczu po mikcji USG jąder TRUS - USG doodbytnicze (transrektalne ) - badanie prostaty i dolnego odcinka jelita grubego USG stawów kolanowych (dorośli i dzieci) USG nadgarstków i rąk (m.in. w tzw. zespole cieśni nadgarstka) USG stawów barkowych USG stawów biodrowych USG węzłów chłonnych USG narządów powierzchownych ( m.in. doły pachowe, pachwiny) USG ciąży przezbrzuszne i przezpochwowe z nagraniami na nośniki DVD USG 4D ciąży przepochwowe i przezbrzuszne z nagraniami na nośniki DVD USG 4D struktur jamy brzusznej i miednicy małej w prazentacji ROI - obrazy warstwowe narządów w technice trójwymiarowej. Wszystkie badania USG są wykonywane z użyciem opcji dopplerowskich. Badania USG naczyń (Doppler): Tętnic szyjnych i kręgowych Tętnic kończyn dolnych i górnych Żył kończyn dolnych i górnych Tętnic nerkowych Tętnicy krezkowej i pnia trzewnego i inne Biopsje Aspiracyjne Cienkoigłowe pod kontrolą USG: Piersi Tarczycy Narządów położonych powierzchownie Konsultacja zdjęć rtg dostarczonych do gabinetu

» Ciąża

Ciąża i Poród - objawy ciąży, badania ciąży - Serwis informacyjno-edukacyjny, adresowany do osób planujących macierzyństwo. W serwisie między innymi Galeria zdjęć związanych z tematem ciąży. Zdjęcia usg, zdjęcia dzieci. Zaloguj się i dodaj własne zdjęcia. Pochwal się zdjęciami z ciąży i pokaż je swoim znajomym. Dla szukających pomysłów, dyskusji Forum dyskusyjne - podziel się swoimi uwagami, porozmawiaj z uczestnikami forum. Poruszane tematy na forum: ciąża, poród... Jeśli jesteś już w ciąży, z pewnością ciekawa jesteś, co dzieje się Twoim brzuchu. Dzięki nowoczesnym badaniom wiemy, jak rozwija się Twoje dziecko w poszczególnych etapach ciąży. Kiedy ma wielkość pestki słonecznika, a kiedy – małego jabłka. Kiedy zaczyna bić jego serce, kiedy zaczyna słyszeć, połykać wody płodowe, a nawet – bawić się. Zachęcamy do wnikliwej lektury, z której dowiesz się nie tylko co słychać u Twojego dziecka, ale również – jak radzić sobie z typowymi dolegliwościami poszczególny etapów ciąży czy też jak obliczyć przewidywany termin porodu. Skorzystaj z naszych rad, aby cieszyć się każdym tygodniem tego niezwykłego stanu.

» Ciąża

Wielu rodziców pragnie, aby narodziny ich dziecka miały indywidualny, niepowtarzalny charakter. By były rodzinnym świętem. A tymczasem w świat intymnych, rodzicielskich uczuć wkraczają personel medyczny, wiedza i technika medyczna.

» Ciąża

Macierzyństwo i ojcostwo to nie tylko miłość i zachowania opiekuńcze - to trwała nieodwołalna decyzja odpowiedzialności za dzieci, decyzja towarzyszenia mu w długiej drodze do dorosłości.

» Ciąża

Macierzyństwo i ojcostwo to nie tylko miłość i zachowania opiekuńcze - to trwała nieodwołalna decyzja odpowiedzialności za dzieci, decyzja towarzyszenia mu w długiej drodze do dorosłości.

» Ginekolog

Ciąża, biologiczny cud życia: kształtowanie się w pełni rozwiniętej istoty ludzkiej z jednej mikroskopijnej komórki i cud macierzyństwa: budowanie na jej przyjęcie bezpiecznego gniazda - są jak wątek i osnowa, splatają się w jedną nierozerwalną całość

» Ginekolog

Wielu rodziców pragnie, aby narodziny ich dziecka miały indywidualny, niepowtarzalny charakter. By były rodzinnym świętem. A tymczasem w świat intymnych małżeńskich i rodzicielskich uczuć wkraczają personel medyczny, wiedza i technika medyczna.

» Testy Ciążowe

Ciąża - ezin poświęcony Ciąży i wszystkiemu co jest z nią związane. Informacje na temat przebiegu Ciąży, ubrań ciążowych. Ciąża - to oczekiwanie na dziecko i wielkie zmiany jakie wnosi do życia rodziców.

» Ciąża, Ubrania Ciążowe, testy Ciążowe

ciąży,testy ciąążowe, test ciążowy, objawy ciąży. Ciąża - radosne, pełne nadziei oczekiwanie na dziecko i wielkie zmiany jakie wnosi do życia. Dziecko - to trwała nieodwołalna decyzja.

» Ciąża mnoga

Strona jest zbiorem syntetycznych informacji na temat ciąży - jej objawów, rodzajów, a także stosowania leków podczas niej.

» Latona - ciąża, macierzyństwo, depresja poporodowa

Depresji lepiej zapobiegać, niż ją leczyć! Stowarzyszenie Latona informuje, doradza i upowszechnia wiedzę z zakresu zaburzeń okołoporodowych. Ponadto propagujemy zakładanie baby groups - nieformalnych grup spotkaniowych dla kobiet w ciąży i po porodzie.

» Cryo-Save -Komórki macierzyste, Krew pępowinowa, bank komórek macierzystych, Bank krwi pępowinowej,

Bank komórek macierzystych Cryo-Save pozwoli Ci na przechowanie krwi pępowinowej przez bardzo długi okres czasu, jak również szybkiego dostarczenia jej na miejsce w przypadku zaistnienia takiej konieczności. Komórki macierzyste, Krew pępowinowa, Europejski bank komórek macierzystych, Bank krwi pępow