Chłodnictwo

» ehlogistics.pl

Chłodnia gwarantuje szansa transportu świeżych owoców, warzyw oraz innych towarów spożywczych do najdalszych zakamarków kraju lub kontynentu. Będzie tak, gdy Państwa towary będą przewożone w odpowiednich warunkach oraz dobrym przygotowaniu. Taką logistyczną usługę transportu międzynarodowego produktów spożywczych oferuje firma Euro-Hurt. Która jest gotowa, by podjąć wyzwanie i zająć się Państwa produktami. Dystrybuujemy i transportujemy różnorodne towary polskich wytwórców. Odbiorcy w Polsce oraz za granicą - obsługujemy całą UE. Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą najlepszą firmą oraz do skorzystania z niepowtarzalnej oferty.

» Regulatory temperatury

APAR to dynamicznie rozwijająca się firma o charakterze produkcyjno-handlowym, działającą od 1985r. na rynku automatyki przemysłowej, elektroniki i pomiarów w Polsce. Podstawową naszej działalności jest produkcja: czujników, przetworników, mierników oraz regulatorów stanowiących elementy systemów pomiaru i kontroli temperatury, wilgotności i ciśnienia. Szczególnie godna polecenia jest seria µP Line mikroprocesorowych mierników i regulatorów temperatury z uniwersalnym wejściem temperaturowym i analogowym oraz przetworników temperatury na szynę DIN z możliwością konfiguracji przy pomocy PC. Przyrządy te wyróżniają się dużą dokładnością i odpornością na zakłócenia oraz dobrymi własnościami użytkowymi, zachowując umiarkowany poziom cen. Rozszerzeniem oferty z zakresu chłodnictwa są sterowniki chłodnicze firmy Esseci. Dostarczamy zarówno proste sterowniki schładzarek mleka jak też rozbudowane regulatory zgodne z normą HACCP 93/43/CEE. Uzupełnieniem naszej rynkowej oferty są profesjonalne przyrządy do pomiarów temperatury, wilgotności, wielkości elektrycznych, dźwięku, światła, przepływu, siły. Dysponujemy również testerami i miernikami grubości lakieru zarówno na podłożach magnetycznych jak i niemagnetycznych, rejestratorami temperatury, kalibratorami czujników termorezystancyjnych i termopar. Ostatnim działem jest sprzedaż obudów, złącz, przełączników, gniazd bezpiecznikowych oraz akcesorii kablowych firm: Mulitibox, PTR, Italtronic, Stelvio, KM, Hartmann, Gainta, Abtech. Szczególnie interesujące są oferty firm: ITALTRONIC, która specjalizuje się w obudowach na szynę DIN, MULTIBOX w zakresie obudów przemysłowych, KM obudów ręcznych oraz firmy HARTMANN oferującej szeroki zakres doskonałej jakości złącz. Nasza oferta w zakresie obudów i złącz została doceniona i są one używane przez największe polskie firmy elektroniczne i elektrotechniczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu wysoko wykwalifikowanej kadry inżynierskiej mamy możliwość opracowywania od podstaw przyrządów według zapotrzebowania klientów. Oferujemy fachowe doradztwo, analizę możliwych wariantów projektu pod kątem technicznym i kosztowym, terminowość wykonania, szkolenia w zakresie obsługi urządzenia.

» Technika chłodnicza, technika klimatyzacyjna, hurtownia materiałów do lutowania, Rzeszów

ZaTeChS s.c. Oferujemy montaż komór chłodniczych i mroźnych z płyt warstwowych, specjalistyczne obiekty jak dojrzewalnie bananów, komory do składowania owoców, sadzonek itp. Dla potrzeb klimatyzacji oferujemy niemal wszystkie urządzenia wiodących producentów. Oferujemy instalacje chłodnicze z zespoł

» agregaty chłodnicze

FRIGO Spółka z o.o. zajmuje się kompleksową dostawą urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz wentylacyjnych na terenie całego kraju.