Charytatywne

» Pomoc dzieciom

Strona poświęcona jest dla wszystkich ludzi, którzy lubią i chcą pomagać innym. Została stworzona po to, by poinformować jeszcze nie zorientowanych internautów, o tym, że w nadzwyczaj łatwy sposób, siedząc przed komputerem mogą za pomocą klikania pomóc biednym, samotnym ludziom a także zwierzakom. Na naszej witrynie wyszukasz dużo przeróżnych adresów stron internetowych. Wchodząc na wybraną stronę internetową, klikasz w ikonkę umieszczoną w widocznym miejscu i pomagasz. Takie klikanie nie kosztuję Cię nic, no może poza poświęceniu kilku minut codziennie. Dołącz do nas i pomóż nam w tym, by jak najwięcej osób wchodziło na te strony i pomagało. Pamiętaj, dzisiaj Ty pomagasz, jutro Ty możesz potrzebować pomocy.

» Amelka Małek

Strona informacyjna-blog poświęcona Amelce Małek ślicznej dziewczynce urodzonej z wadą genetyczną zespół Downa. Informacje na temat przekazania pomocy poprzez fundację w celu jej rehabilitacji. Na stronie bloga przeczytasz jak dziecko rozwija się, zobaczysz aktualne zdjęcia. Na stronie Amelki Małek uzyskasz również cenne wiadomości-informacje, które dotyczą wady genetycznej trisomia 21. Pomoc charytatywna dla dziecka za pośrednictwem fundacji Zdążyć z pomocą, środki z przekazanego jednego procenta przeznaczone są na rehabilitację fizyczną i logopedyczną.

» Zakurzone.pl - oddam za darmo

Czy używane, stare przedmioty mogą dostać drugie życie, drugą szansę by komuś były potrzebne? Jest to jak najbardziej możliwe do zrealizowania. Za pomocą serwisu zakurzone.pl Twoje stare rzeczy trafią do nowego właściciela, któremu będą służyć pomocą. Pozwoli to zachować życie przedmiotu u nowego właściciela. Również nie ucierpi na tym nasze środowisko, dzięki ponownemu użyciu przedmiotu zamiast wyrzuceniu. Z wielu względów takie wymiany przedmiotów są bardzo dobrym i potrzebnym rozwiązaniem. zakurzone.pl pozwalają wymieniać przedmioty bezgotówkowo i bez żadnych opłat dla serwisu. Jest to więc doskonałe miejsce do wystawienia swoich rzeczy dla innych osób, by mogły znaleźć to czego im potrzeba. Nie ma to jak kupić sobie nowe wyposażenie mieszkania, czy nowy sprzęt. Nowy komputer z pewnością będzie szybszym i lepszym urządzeniem niż poprzedni. Stare meble zastąpimy nowymi. Tutaj jednak pojawia się mały problem. Bowiem poi każdej nawet małej wymianie jakiegoś przedmiotu na nowy pozostaje nam ten stary. I pojawia się problem co z nim zrobić. Wyrzucenie będzie oczywistym marnotrawstwem skoro przedmioty te nadal doskonale spełniają swoją podstawową rolę. W wypadku tym rozwiązaniem jest serwis zakurzone.pl. Możemy w nim umieścić stare przedmioty i czekać, na osobę, której dany przedmiot będzie potrzebny. Może nam to sprawić dużo radości a przy okazji być może i my znajdziemy jakiś ciekawy przedmiot.

» iPomoc.com - Pomoc, Sposoby pomocy, Akcje i Fundacje charytatywne.

Strona o Pomocy charytatywnej: Akcje i Fundacje charytatywne. Sposoby pomocy: jeden procent, kliknij baner, wyślij smsa, wpłac na konto. Akcje takie jak Pajacyk, Polskie Sztuczne Serce, Z Miłości Serc.

» CHARYTATYWNE.ORG charytatywna pomoc

Akcje i aukcje charytatywne - bezpłatne i fachowe wsparcie dla ich organizatorów. Pomoc dla osób pomagających chorym, upośledzonym i innym potrzebującym.

» Fundacja FPDS podaruj 1% na dożywianie ubogich, głodnych dzieci! FUNDACJA charytatywna

Fundacja FPDS, podaruj 1% na dożywianie ubogich, głodnych dzieci! Fundacja Pożywienie Darem Serca. 1% twojego podatku to więcej niż 1 posiłek dla głodnego dziecka! Przekaż 1% nakarm głodne ubogie dzieci, podaruj 1% dzieciom dożywianie, fundacja pomoc ubogim głodnym dzieciom darowizna 1%, fundacja po

» Przekaż 1 procent podatku na cele charytatywne

ChSCh - ADRA Polska udziela w Polsce pomocy: najbiedniejszym, ofiarom klęsk żywiołowych, dzieciom, rodzinie, uzależnionym, bezrobotnym oraz chorym. Prowadzimy również szeroką działalność promującą zdrowy styl życia. Pomóż pomagać - przekaż jeden procent swojego podatku.

» Fundacja Agnieszka

organizacja pomagająca dzieciom niepełnosprawnym.W niewielkim ośrodku integracyjnym na terenie gostynińsko-włocławskiego parku krajobrazowego ,znajduje się gospodarstwo agroturystyczne,centrum edukacji ekologicznej dla osób niepelnosprawnych oraz mały zwierzyniec