Bieszczady

» Bieszczady noclegi - Pod Bocianami

Zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego - Pod Bocianami - położonego w Bieszczadach, w malowniczej i przepięknie położonej miejscowości Terka. Gościom oferujemy: noclegi, pokoje, kwatery- Bieszczady. Do dyspozycji gości oddajemy domek letniskowy, agroturystykę. Jest to doskonała baza wypadowa w Bieszczady Wysokie- Połonina Caryńska i Wetlińska, Tarnica - malowniczą dolinę Sanu, czy też na Solinę, Wetlinę i Cisnę. Gościom oferujemy: noclegi, pokoje, kwatery, domek letniskowy. Gospodarstwo agroturystyczne stanowi połączenie nowoczesności i tradycyjnej polskiej gościnności. Atrakcje w gospodarstwie. Możliwość kontaktu ze zwierzętami takimi jak koń, krowy, kury, pies czy kot. Gospodarstwo posiada Eko-Park z wiekowymi bukami (pamiętającymi Bieszczady z przed I Wojny Światowej) gdzie można podglądać wiele okazów ptaków. Ścieżki spacerowe z których roztaczają się przepiękne panoramy na Terkę, Dolinę Sanu i bieszczadzkie połoniny oraz polankę na której można rozpalić ognisko i urządzić piknik. Jesienią to wyśmienite miejsce do zbierania grzybów, słuchania rykowiska jeleni, a w prywatnym lesie świerkowym rosną przepyszne rydze. Szczególnie zapraszamy osoby lubiące odpoczywać w cichych i spokojnych miejscach na łonie natury.Bo do nas przyjeżdża się tylko raz, później się tylko wraca.

» Bieszczady

Bieszczady to wspaniały region wypoczynkowo-turystyczny w południowo-wschodniej części naszego kraju. Można również w tej okolicy żeglować, a najlepsze ku temu warunki ma największy w naszym kraju nienaturalny zbiornik wodny w Solinie, wkoło, którego stanęła największa w województwie baza wypoczynkowo-rekreacyjna. Wyprawy na Połoninę Wetlińską są nader miłe i niemęczące, a szczególnie jesienią zaleca się wyprawę w tą okolicę. Będąc w tym regionie Polski warto zobaczyć zaporę Solińską, która przedzieliła jezioro Solińskie na dwie części. Niesamowite są również Bieszczadzkie okolice oglądane z grzbietu konia i może właśnie dlatego niczym grzyby po deszczu tworzą się tu ośrodki jeździeckie i stadniny koni najczęściej huculskich, gdyż są one tu niemal od początku osadnictwa. W można zobaczyć śliczne pejzaże, pomniki przyrody i wiele innych atrakcji, które przyciągają podróżników o każdej porze roku. Bezsprzecznie jest jednym z najpiękniejszych azylów naszego kraju, a pobliskie tereny w pewnej mierze w całości porośnięte są ślicznymi lasami, pełnymi nieokiełznanej zwierzyny i wspaniałej roślinności. Ewidentnym i wartościowym potencjałem tego regionu są duże zasoby wód mineralnych, dzięki którym powstało to sporo uzdrowisk. Tarnica to najbardziej atrakcyjny punkt widokowy w naszych Bieszczadach, a oprócz niepowtarzalnej panoramy okolicznych szczytów Bieszczadów, w pogodne dni można dostrzec wierchy wschodniej partii gór i odległe wierzchołki Gorganów. Poniekąd na obrzeżu zalewu solińskiego stanęło uzdrowisko Polańczyk-Zdrój, które jest największym kompleksem sanatoriów i domów wczasowych w Bieszczadach i specjalizuje się w kurowaniu schorzeń układu oddechowego, nerwowego oraz pokarmowego. Bieszczady jest to masyw górski, który do końca nie został zdobyty przez człowieka i można zobaczyć tu mnóstwo malowniczych szlaków turystycznych, gdzie podczas wycieczki powinno się podziwiać śliczne panoramy.

» Tanie Wycieczki i Dobre Wycieczki TYLKO z PTTK w Rzeszowie! Wycieczki: Bułgaria, Rumunia, Ukraina, K

Tanie i ciekawe wycieczki oranizowane przez PTTK w Rzeszowie. W ofercie wycieczki do Rumunii, Bułgarii, na Ukrainę, Słowację, Litwę, Łotwę. Sprawdź naszą ofertę!

» Noclegi, Bieszczady Domki Letniskowe, Domki Wypoczynkowe w Bieszczadach

Bieszczady noclegi w domkach. Informacja o możliwości noclegu w domkach letniskowych i wypoczynkowych w Bieszczadach.

» Bieszczady - Ferie w Bieszczadach, Oferty, Zimowiska, Wypoczynek w Bieszczadach, Zima, Narty, Wyciąg

Oferty ośrodków, kwater i obiektów turystycznych oferujących wypoczynek zimowy w Bieszczadach. Zimowisa, ferie, pobyty w górach, narty i wyciągi w Bieszczadach.

» Podkarpacki Portal Turystyczny - Bieszczady, Podkarpacie, Podkarpackie, Noclegi, Domki Letniskowe, H

Podkarpacie, Podkarpackie - jeden z najpiękniejszych regionów Polski. Baza noclegowa, oferty turystyczne, agroturystyka, domki letniskowe, hotele, pensjonaty, stadniny, noclegi, nocleg. Zapraszamy w Bieszczady, Beskid Niski, nad Solinę i do uzdrowisk Iwonicz Zdrój i Rymanów Zdrój.