Astrologia

» Wróżka Zara

Pracuję jako wróżka, mój pseudonim zawodowy to Zara. Zapraszam do mojego gabinetu w Katowicach lub do kontaktu telefonicznego. Analizy numerologiczne, wróżby z kart tarota, sesje wizjonerskie – to moja specjalność. Dzięki odkrytym w dzieciństwie zdolnościom parapsychicznym mogę pomóc Ci odkryć swoją osobowość, poznać przyszłość, znaleźć właściwą drogę i cel życia. Jesteś na rozdrożu? Zaufaj mojemu doświadczeniu i intuicji. Wróżę z linii papilarnych, kart tarota, kart intuicji oraz cygańskich. Mam za sobą profesjonalne kursy w tej dziedzinie, sama też organizuję kursy tarota, przekazując wiedzę na zajęciach teoretycznych oraz warsztatowych.

» Horoskop

Każda z kategorii głównych zawiera szeroką gamę podkategorii, które tematycznie odpowiadają danej zakładce. I tak kategoria Horoskop odkrywa 8 podstron, takich jak Horoskop Codzienny, Miesięczny, Roczny... a każdy z nich, ponownie od kilku do kilkunastu możliwości. Np. klikając w Horoskop Miesięczny mamy do wyboru Horoskop Lunarny, Numerologiczny, Solarius, Tarot. Astrologia, Sennik czy Tarot odsłaniają karty zawodowej kariery, zwrotów w miłości, samopoczucia i zdrowia. Jedną z najczęściej odwiedzanych kategorii są horoskopy dla zakochanych. Odkrywają co nas z partnerem łączy, uczulają na wzajemne słabe strony, podpowiadają, co zrobić, by związek wzmocnić. Planety przypisywane znakom zodiaku wraz z cechami odpowiadających im żywiołów, mają tworzyć cech danej osobowości. Jednak od nas samych zależy czy ostateczna charakterystyka będzie pozytywna, czy negatywna. W nowej szacie graficznej przeważa jasna i przejrzysta kolorystyka, dostosowana do wizerunku portalu. Niemniej ważne są jednak zmiany strukturalne: sposób nawigacji i prezentowania zawartości merytorycznej serwisu. Została ona podzielona tematycznie na 10 kategorii głównych: Horoskopy, Tarot, Numerologię, Sennik, Biorytm, Wróżki, Astroczytelnię, Chiński, Miłość i Seks, Karierę i Finanse.

» Presell page astrologia

Kolejne ważne działanie mające na celu reklamę i propagowanie ciekawych adresów internetowych. Dajemy kompletny rząd możliwości i absolutną niezależność doboru problematyki w ładzie z którą zamierzamy reklamować adres Internetowy. Niespotykanie śliczny wykaz tekstów zaprojektowany w tonacji błękitnej. Na szczycie po lewej stronie widzimy ciemną okrągłą plamę , nadzwyczajnie wkomponowana stanowi fundament nawigacji strony Katalogu tematycznego Horoskopy . Cześć nieznajomy. Może chcesz strzelić artykuł promujący stronę , wgryzając się w stronę odszukasz tekst służący do zarejestrowania się na blogu . Nad wyraz ważka tematyka to: Zodiak ale akceptujemy felietony o innej merytoryce . Dywagując pomiędzy przyjaciółmi i nie żgając paplaniną promocja stron Internetowych to najskuteczniejszy sposób by zostać wyniesionym może inaczej być kimś sławnym, posiadać multum kasy która przybliża powodzenie i jest najistotniejsza w nędznej wegetacji na Ziemi , istotniejsza od śmierci. Może chcesz osiągnąć niepospolite wyniki w promowaniu stron WWW to przemieść się na dół strony ezo-katalog i kliknij kontakt z astrologiem Lilil7. Oświeceni mędrcy bardzo dobrze rozumieją , że sukcesy, zawody, wygrane , zniżki , fortuny i koszmar ubóstwa nędzę i rozpacz warunkuje układ gwiazd na niebie stworzonych przez naturę .

» Astrologia lilil7

Horoskop astrologia I cing. Znachor Lilil7 oferuje: Horoskop RADIX jest to Mandala przedstawiający układ gwiazd i planet na niebie w momencie urodzenia. Swoiste piętno, energii kwantów i kwarków predestynujących zaistnienie. Treść: Horoskop i warunki istnienia, charakter egzystencji, aspiracje. Tarot horoskop a ideologia. Tarot horoskop a negatywne skłonności, pobłażania przyjemnościom i inne problemy. Horoskop wróżba a najwyższy poziom bytu: fascynacja Bytem Transcendentalnym , Uniwersum, mandalą życia, sensem istnienia, Sufizmem oraz innymi dziedzinami nauki tak zwanej Mistycznej. Określenie terminu gotowości do zapłodnienia : wg doktora Jonasa Cykl Jonasa. W koordynacji z badaniami CSFR lekarza narządów rodnych i astrokosmologa E.Jonasa : tak zwana Astrologia Procesu Owulacji w skrócie APS - tylko raz w miesiącu gwiazda Układu Słonecznego u kobiet jest w analogicznej pozycji od Srebrnego Globu jak w Horoskopie Natalnym. Trwa to niespełna parę godzin i jest to okres, w którym kobieta najbardziej nadaje się do zapłodnienia. Ten okres jest identyczny z momentem gotowości do zapłodnienia. Horoskopy PORÓWNAWCZE: zrobienie tego horoskopu, zasadza się na przeanalizowaniu 2 lub więcej kosmogramów Natalnych oraz dokładnej analizie zależności. Skrupulatne obserwowanie aspektów wynikających z tego porównania umożliwia określenie relacji między posiadaczami horoskopów patrz: numerologia i horoskopy - diagnostyka relacji. Radykalne Mandale partnerskie: mandale kontaktowe, mandale relacyjne oraz inne mandale synastryczne.