Artykuły przemysłowe

» Wyroby ze szkła kwarcowego

Continental Trade to firma z tradycjami zaopatrująca wiodące zakłady przemysłowe w szkło kwarcowe i inne rodzaje szkła technicznego, a także mikanit, uszczelnienia techniczne i armaturę dla przemysłu. Znajdujące się ofercie szkło transparentne to najwyższa klasa szkła technicznego, które jest bardzo odporne termicznie, wytrzymałe pod względem mechanicznym, a także jednorodne i czyste. Szeroki wybór szkła wziernego i wodowskazowego w różnych wymiarach i parametrach technicznych oraz zaangażowanie w realizację każdego, nawet najmniejszego zamówienia przekłada się na sukces firmy z Warszawy o kilkunastoletnim doświadczeniu na rynku.

» PS Logistics

Sektor mechanizmów dźwignicowych jest coraz bardziej konkurencyjny i wymaga wdrażania tylko sprawdzonych produktów. PS Logistics wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i przygotowała gamę produktów, które zyskują coraz to większą popularność wśród szanowanych firm. Sukces zapewnia nam najnowocześniejsza technologia użyta w przypadku każdego sprzedawanego asortymentu. Produkty z naszym emblematem są dużo trwalsze i nie poddają sie usterkom tak łatwo jak w przypadku konkurencji. Nasze systemy dźwignicowe znajdują się już w wielu przedsiębiorstwach zagranicznych. Posiadamy w swojej ofercie cała paletę niezbędnych produktów o których więcej znajdziecie państwo na naszej witrynie.

» Josval

Szukasz kompresorów najwyższej jakości? Potrzebujesz przyrządów do oczyszczania powietrza? Znajdziesz je w Josval! Od niedawna, dzięki firmie Hafen, możliwy jest zakup produktów tej marki na terenie Polski. Kompresory Josval cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów na całym świecie. Ta hiszpańska marka posiada w swoim asortymencie produkty takie jak: sprężarki tłokowe, sprężarki śrubowe, czy środki smarne. Najwyższa jakość wykonania, atrakcyjne ceny i lata doświadczeń sprawiły, że firma posiada wysoką pozycję na rynku i cieszy się niesłabnącym zaufaniem. Ty też się o tym przekonaj odwiedzając naszą stronę.

» Pneuma-Tech

Od kilku dobrych lat nasza firma prowadzi sprzedaż akcesoriów do urządzeń i maszyn wykorzystujących części zamienne armatury pneumatycznej. W swoim asortymecie oferjemy sprawdzone marki, których produkt reprezentuje precyzyjne wykonanie. Opieramy się na powszechnie stosowanych technologiach popartych doskonałymi rozwiązaniami dając tym samym jakość jakiej nie spotka się u innych współcześnie działający producent. Decydując się na zakup u nas, otrzymujesz gwarancję na nabyty towar. Wykwalifikowana kadra postara się by wszelkie państwa wątpliwości zostały natychmiast rozwiane. Dzięki takiemu podejściu podjęta współpraca zawsze zakończona jest sukcesem. Po szczegółowe informacje zachęcamy do wejścia na naszą stronę internetową.

» Pol-Sver - giętarki

Centrala firmy POL-SVER mieści się w Warszawie, a jej serwisy we Wrocławiu, Krakowie, Radomiu i Bydgoszczy. Specjalizujemy się w maszynach i technologiach związanych z plastyczną obróbką rur i blach. Jesteśmy dystrybutorem produktów czołowych szwedzkich przedsiębiorstw. Dysponujemy takimi urządzeniami jak prasy krawędziowe, giętarki do rur, wykrawarki do naroży i pasy mimośrodowe. Dbamy o to, by każdemu klientowi proponować produkty najwyższej jakości bardzo dobrze dopasowane do jego oczekiwań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości branży zdobyliśmy wielu usatysfakcjonowanych odbiorców, którzy potwierdzają nasz profesjonalizm. W przypadku jakichkolwiek awarii w czasie gwarancji albo po jej ustaniu polecamy usługi naszych oddziałów serwisowych. Szczegółowe wiadomości znajdziesz na stronie internetowej.

» Leco - analiza organiczna

Międzynarodowa korporacja LECO wyprodukowała swoje pierwsze urządzenie analityczne w 1936 roku. Od tego czasu bezustannie rozwija działalność, a obecnie posiada oddziały w trzydziestu krajach. Jest światowym liderem w tworzeniu współczesnych aparatów do analizy elementarnej, spektrometrii, metalografii, a także sprzętu optycznego. W Polsce jej filia mieści się w Tychach. Na jej obszarze powstało laboratorium demonstracyjne, w którym osoby zainteresowane mogą zobaczyć urządzenia analityczne w czasie pracy. Oddział w Tychach zajmuje się sprawną obsługą oraz dostarczaniem odpowiednich artykułów eksploatacyjnych użytkownikom sprzętu LECO w całym kraju. Gwarantuje kompleksowy serwis nie tylko podczas trwania gwarancji, ale również po jej ustaniu. Zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej.

» Chicago Pneumatic

W stałej ofercie posiadamy siłowniki pneumatyczne. Nasi odbiorcy codziennie wskazują nam swoje potrzeby, na które staramy się szybko odpowiedzieć, jednym z rozwiązań jest nawiązanie współpracy z producentami siłowników w 24godziny. Proponowane przez nas siłowniki pneumatyczne wykazują się najlepszymi parametrami pracy, jakością i przystępną ceną. Chcielibyśmy zaproponować Państwu kompresory takich firm jak: Metabo, Fini, Atlas Copko, Mark, Airpol, Walter. Na życzenie kontrahenta oferujemy całościową, obsługę serwisową podczas trwania gwarancji jak i po jej upływie. Służymy pomocą w wybieraniu elementów eksploatacyjnych opartych na oryginalnych komponentach. Nasi pracownicy chętnie służą pomocą w dobraniu odpowiedniego urządzenia.

» Kompresory śrubowe

Zakład przemysłowy Fiac dostarcza swoim użytkownikom świetnej klasy urządzenia przemysłowe takie jak na przykład kompresory śrubowe i sprężarki powietrza. Sprawiają one przyrost ciśnienia znajdujących się w rurach i instalacjach gazów i stosowną dystrybucję do każdego pomieszczenia. Urządzenia zakładu Fiac odznaczają się niezwykle wysoką klasą, przez co doceniane są nie tylko w naszym kraju ale i w całej Europie. Firma ponadto oferuje zawodowy serwis sprężarek śrubowych i sprzyja pomocą każdemu klientowi, który natrafi na własnej drodze kłopoty z używaniem danych urządzeń. Bardzo serdecznie zachęcamy do zapoznania się z obszerną ofertą spółki Fiac umieszczoną na portalu www.fiacpolska.pl.

» Geowłókniny

Asortyment artykułów, które wprowadzamy rynek geotekstyliów, tkanin technicznych, chemii przemysłowej, jak również włóknin przemysłowych, decyduje o sile, a także wyjątkowości naszej oferty. Zastępy Grupy SGEE zasilają prawdziwi pasjonaci, którzy opierając się na ponad 100-letnim doświadczeniu przedsiębiorstwa, eksplorują strefę innowacji technologicznych w poszukiwaniu rozwiązań korelujących z profilem naszej firmy. Geowłoknina, typar, geosiatka oraz wszelkie produkty o pochodzeniu syntetycznym - stanowią o naszej ofercie produkcyjnej, a także dystrybucyjnej. Jeśli szukasz włóknin przemysłowych, technicznych bądź też chemii przemysłowej - serdecznie zapraszamy!

» Maszyny wytrzymałościowe

Kluczowym profilem działalności Firmy Liny stalowe Brugg jest wytwórczość lin stalowych oraz zawiesi oraz maszyn wytrzymałościowych. Są to produkty wysokiej jakości. Zawiesia są umocowane za pomocą wyjątkowych punktów mocujących. Do efektywnego funkcjonowania urządzeń dźwigowych niebezcelowe są także napinacze i szakle (z zabezpieczeniem lub bez, okrągłe i podłużne) oraz trawersy, ogniwa, zaciski linowe, zamki linowe, haki widełkowe i inne. Jednymi z w najwyższym stopniu popularnych zawiesi są zawiesia linowe wykonane z ocynkowanych wzmocnionych lin. Wytrzymują one znaczne obciążenia robocze, mogą mieć zakończenie w postaci pętli, kauszy, haków, ogniw.

» Armatura przemysłowa, zasuwy

P.P.H. "RAKAPOL" Sp. z o. o. jest firmą działającą na rynku systemów instalacyjnych od 1992 roku. Przedmiotem naszej działalności jest kompleksowe zaopatrywanie firm w armaturę przemysłową oraz zasuwy specjalizujących się w wykonawstwie sieci wodociągowych, oczyszczalni ścieków i innych obiektów przemysłowych jest firmą działającą na rynku systemów instalacyjnych od. Przedmiotem naszej działalności jest kompleksowe zaopatrywanie firm w armaturę przemysłową oraz zasuwy specjalizujących się w wykonawstwie sieci wodociągowych, oczyszczalni ścieków i innych obiektów przemysłowych jest firmą działającą na rynku systemów instalacyjnych. Przedmiotem naszej działalności jest kompleksowe zaopatrywanie firm w armaturę przemysłową oraz zasuwy specjalizujących się w wykonawstwie sieci wodociągowych, oczyszczalni ścieków i innych obiektów przemysłowych przemysłowych jest firmą działającą na rynku systemów instalacyjnych. Przedmiotem naszej działalności jest kompleksowe zaopatrywanie firm w armaturę przemysłową oraz zasuwy specjalizujących się w wykonawstwie sieci wodociągowych, oczyszczalni ścieków i innych obiektów przemysłowych.... ....

» Armatura przemysłowa

W szerokiej ofercie produktów znajdą Państwo kraty stalowe, Kraty pomostowe, Stal i Stal nierdzewna. W asortymencie złącza, końcówki do węży, tuleje do okucia węża, obejmy i inne wyroby dla wszystkich gałęzi przemysłu. Armatura przemysłowa, armatura . Produkcja i dystrybucja wysokiej jakości elementów armatury przemysłowej. Zapraszamy.

» Prowadnice

ALU SYSTEM proponuje przemysłowe systemy aluminiowe, które w wielu przypadkkach mogą zastąpić tradycyjne profile stalowe stosowane w konstrukcjach urządzeń przemysłowych. Proponujemy system konstrukcyjny pozwalający na łatwe kształtowanie lekkich, trwałych konstrukcji ram maszyn, osłon ochronnych, przenośników, kompletnych linii i systemów transportowych. Wysoka jakość materiałów pozwala na wykonanie takich konstrukcji w sposób estetyczny, przy jednoczesnym uwzględnieniu wymogów bezpieczeństwa. Bardzo szeroka gama akcesoriów pozwala na kształtowanie indywidualnych konstrukcji o dowolnych kształtach. Dzięki Przemysłowemu Systemowi Aluminiowemu AriMetal oferowanemu przez Alu System można szybko i tanio wykonać nie tylko osłony ochronne maszyn, ale również zabudowy kompletnych linii produkcyjnych jak na przykład prowadnice. Szeroka gama dostępnych wzorów profili aluminiowych anodowanych oraz akcesoriów, pozwala na adaptację ich w każdych warunkach. Szyby poliwęglanowe gwarantują bezpieczeństwo użytkowania a wyłączniki krańcowe pomagają spełnić wymogi BHP. Estetyczne wykończenie gwarantują elementy zaślepiające.

» czytnik kodów kreskowych,pojemniki magazynowe,zarządzanie magazynem,regał magazynowy,drukarki etykiet,logistyka w przedsiębiorstwie,wyposażenie magazynu,sato,magazynowanie towarów,rfid,ilim,biblioteka

"Simpack- aby magazyn, nie miał przed Tobą tajemnic. Najlepsze rozwiązania usprawniające gospodarkę magazynową. W ofercie etykiety, drukarki etykiet, metkownice, pojemniki, regały, folia stretch i wiele innych produktów niezbędnych w Twoim magazynie. Najwyższa jakość po atrakcyjnych cenach. Zaprasz

» Uszczelnienia mechaniczne

Oferujemy duży wybór uszczelnień, wszelkiego typu: mechaniczne, statyczne, szczeliwa dławicowe. Gwarantujemy wysoką jakość. Doradztwo wykwalifikowanych inżynierów ułatwi dokonanie odpowiedniego wyboru.

» zapalniczka

Bezpośredni importer zapalniczek i zapalarek. Bogaty wybór modeli zapalniczek w szerokiej gamie wzorów i kolorów.

» Koła, kółka, zestawy kołowe - Zabi Sp z o. o. - producent kół, kółek, rolek rolki, wózki do bram, ro

Oferta Zabi zawiera - koła, kółka, zestawy kołowe, koła metalowo gumowe, koła tworzywowe, koła żeliwne, koła do dużych obcišżeń, koła kółka do zestawów kołowych, koła aluminiowo poliuretanowe, koła do kosiarek, koła aluminiowe, koła pneumatyczne, zestawy do rusztowań. koła w obudowach skrętnych koła