Artykuły ogrodowe

» Donice drewniane

Domek ogrodowy można złożyć sobie samodzielnie. Jeśli wybierzemy jeden z projektów to dostaniemy instrukcje montażu. Większość osób wybierze sobie usługę składania domu przez firmę, która je sprzedaje, bo to bezpieczniejsze i szybsze. Wszystko, co potrzebujemy otrzymamy w zestawie i jeśli tylko chcemy to można już dzisiaj zacząć montować domek. Pamiętajmy jednak o tym żeby domek bardzo dobrze zabezpieczyć. To również można zlecić firmie, która przyjedzie na miejsce i wykona malowanie całego domku. Wszystkie usługi można zamówić, ale trzeba sprawdzić ile to kosztuje i czy nam się to opłaca zamawiać.

» AL-KO KOBER SP. Z O. O. kosiarka spalinowa

AL-KO Kober to międzynarodowa firma będąca jednym z liderów na rynku produkcji i dystrybucji zmechanizowanego sprzętu ogrodniczego, urządzeń dla branży podzespołów do przyczep, a także techniki powietrznej. Na naszym rynku firma działa od 18-stu lat, czerpiąc z 80-letniego doświadczenia niemieckiej firmy-matki. Nasze wyroby charakteryzuje stale wysoka jakość, nowoczesność, funkcjonalność, czego dowodem są liczne, zdobyte przez nas certyfikaty. Cały czas się rozwijamy, żeby odpowiadać na bieżące potrzeby rynku, na życzenie naszych odbiorców położyliśmy również większy nacisk na design, inteligentną, intuicyjną obsługę oraz niezwykłą ergonomię naszych urządzeń. Jesteśmy tak pewni solidności naszych produktów, że udzielamy na nie aż 3-letniej gwarancji. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

» Rozdrabniarka, bearcat

Ze względu na łatwość obsługi oraz wysoką jakość trudno znaleźć lepsze urządzenia niż profesjonalne maszyny kompanii ECHO BearCat. Rębarka, rębarko-rozdrabniarki, kosiarki żyłkowe i spalinowe odkurzacze potwierdzają reputację Firmy ECHO BearCat jako producenta wysokiej jakości urządzeń do profesjonalnego utrzymywania terenów zielonych. Produkty firmy ECHO BearCat są produkowane w oparciu o najwyższy poziom jakości, technologii i nowatorskich rozwiązań. Wiele rębarek zawiera takie rozwiązania jak: obrotowa platforma rębarki, dysk z nożami tnącymi zawieszony wspornikowo na łożysku tylko z jednej strony, elektronicznie sterowany podajnik hydrauliczny z funkcją „Try again”, cztero-krawędziowe kowadło. ECHO BearCat oferuje linię rębarek o maksymalnej średnicy rozdrabnianych gałęzi od 30 do 10 cm (12” – 4”) i rębarko-rozdrabniarek do gałęzi od 5 do 12.5 cm (2” – 5”), w różnych konfiguracjach napędu – własny silnik benzynowy lub Diesla, Wałek Odbioru Mocy, napęd z hydrauliki ciągnika oraz podwozia – zawieszenie umożliwiające transport za samochodem, podwieszane do ciągnika lub stacjonarne. Uzupełnieniem oferty urządzeń do profesjonalnej konserwacji terenów zielonych są kosiarki żyłkowe, odkurzacze spalinowe, ładowacze do liści.

» Szkółka Rzeszów

Szkółka roślin ozdobnych Zielona Dolina jest młodą firmą na podkarpackim rynku roślin ozdobnych. Specjalizujemy się w produkcji drzew i krzewów iglastych i liściastych, m.in. tuje, jałowce, modrzewie, cisy, choiny, sosny, kosodrzewiny, jodły i świerki.

» rolnictwo

Agroma S.A. jest spółką zaspokajającą potrzeby polskiego rolnictwa. Zaopatrujemy rolników w maszyny rolnicze, pomagamy w funduszach unijnych oraz zaopatrujemy w artykuły ogrodnicze.Czujemy się zaszczyceni możliwością realizacji zamówień naszych klientów. Staramy się to robić tak, jak umiemy - najle

» ogród podkarpackie

Zajmujemy się sprzedażą artykułów i sprzętu ogrodniczego oraz nasion i roślin. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić: nasiona kwiatów i warzyw, sadzonki drzew i krzewów, nawozy ogrodnicze, ziemia, donice i doniczki, kosze, akcesoria do oczek wodnych, sprzęt i narzędzia niezbędne na działce i w ogrod