Aromaterapia

» Olejki eteryczne - aromaterapia - olejki naturalne

Naturalne olejki eteryczne poprawiają samopoczucie, łagodzą zmęczenie i stresy, regenerują ciało i duszę. Naturalne roślinne olejki eteryczne posiadają wiele właściwości aromaterapeutycznych. Ze względu na przyjemny aromat i działanie bakteriobójcze, stosuje się je również do dezynfekcji i odświeżania powietrza. W naszej ofercie posiadamy także koncentraty kompozycji zapachowych, kominki aromaterapeutyczne, stojaki pod olejki jak również fachową literaturę poświęconą w całości aromaterapii. Do odparowania olejków lub kompozycji stosuje się kominki aromaterapeutyczne, które dają nam niezapomniane chwile spokoju, rozkoszy, pasji... Najlepszym świadectwem i gwarancją na to, iż nasze produkty są niezastąpione na rynku są opinie klientów, którzy poszukują i celowo wybierają olejki naturalne i kompozycje zapachowe oferowane przez naszą firmę. Firma BAMER zajmuje się olejkami eterycznymi od 1993r. 100% naturalne olejki eteryczne oraz kompozycje zapachowe są najwyższej jakości. Zapraszamy do naszej strony: www.bamer.pl Znajdą tam państwo to czego szukają. Oferujemy asortyment najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdują się: olejki naturalne, kompozycje zapachowe, kominki aromaterapeutyczne, stojaki na olejki…

» ADHD

Niepubliczna Poradnia Specjalistyczna, ADHD i dysleksja u dzieci i młodzieży. EEG - Biofeedback, terapia indywidualna i grupowa.

» ADHD

Artykuł internetowy na temat ADHD i takich problemów jak dysleksja. Terapie na przykład biofeedback i metody analizy głównie EEG.

» ADHD

ADHD i problemy takie jak dysleksja. Badania EEG i metody terapii takie jak biofeedback a także inne.

» ADHD

Artykuł internetowy którego tematy to badania EEG, ADHD i dysleksja. Metody terapii np. biofeedback.

» ATI - Olejki Eteryczne, Akcesoria do aromaterapii, Aromateriapia, Kompozycje Zapachowe

Olejki Eteryczne do aromaterapii, Kadzidełka, Kadzidła, Stojaki, Kominki do aromaterapii, Aromateriapia - olejki eteryczne, Kompozycje Zapachowe - Sprzedaż - Hurtownia - Importujemy Olejki i Kompozycje Eteryczne najwyższej jakości! Nasze Kompozycje zapachowe zadwolą najbardziej wymagających!

» OLEJKI ETERYCZNE - AROMATERAPIA

Firma konfekcjonująca olejki i kompozycje zapachowe nawiąże współpracę z dystrybutorami na terenie całego kraju . Zapraszamy do współpracy .