Aparatura medyczna

» HiCare - sprzęt medyczny

HiCare jest doświadczonym dostawcą i dystrybutorem aparatury medycznej z siedzibą w Katowicach. Firmę tworzy zespół ekspertów mających specjalistyczną wiedzę i umiejętności, pozwalające doradzić i skonfigurować sprzęt doskonale odpowiadający potrzebom każdego klienta. Firma zajmuje się również serwisowaniem sprzętu medycznego. W asortymencie HiCare znajdują się produkty sprawdzonych producentów, m.in. aparaty USG Chison, EKG, defibrylatory, sprzęt okulistyczny, lampy szczelinowe itd. Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście, wyselekcjonowaną ofertę oraz fachowe doradztwo techniczne. Aparatura wyróżnia się ergonomią, nowoczesnym interfejsem oraz wysoką precyzją obrazowania.

» Holter ciśnienia

Firma Margot Medical zajmuje się wdrażaniem na polski rynek aparatury do nieinwazyjnej diagnostyki kardiologicznej. Po zakończeniu dokładnych badań sondażowych rynku, nawiązaliśmy współpracę z rozwojowymi producentami sprzętu medycznego na świecie. Badania naszego sprzętu zrealizowane w czołowych polskich klinikach zakończone zostały przyznaniem wszystkim proponowanym przez naszą firmę urządzeniom atestów CE, FDA, ISO, jak również certyfikatów COTM. W naszej ofercie znaleźć można między innymi zestawy do 24 h monitorowania EKG metodą Holtera. Firma Margot Medical prowadzi swoją działalność od 1991 roku. Zajmuje się wprowadzaniem sprzętu medycznego najświeższej generacji. Margot Medical nawiązała współpracę z najlepszymi producentami sprzętu medycznego. Partnerami handlowymi firmy są szpitale, kliniki, sanatoria i wszelkie poradnie kardiologiczne.

» Respiratory

Respiratory ( respirator ) sprzedaż najniższa cena wysoka jakość. Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Sprawdzony producent – szybka sprzedaż. Zespół Euro Medical składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Państwa potrzeby. Zapewniamy kompleksowe wsparcie i doradztwo już na etapie projektowania, aż do momentu zakończenia realizacji projektu. Nasze działania zapewniają profesjonalny serwis, obsługę oraz szkolenia na każdym etapie współpracy z Naszą firmą. Euro-Medical powstała w odpowiedzi na rosnące oczekiwania rynku wobec firm handlowych specjalizujących się w szeroko pojętej obsłudze rynku szpitalnego. Jesteśmy grupą specjalistów z bogatym doświadczeniem w dziedzinie doboru sprzętu medycznego dla wszelkiego rodzaju Placówek Medycznych. Nasi współpracownicy mają nie tylko wiedzę ale i ogromne doświadczenie praktyczne. Naszym celem jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta, przedstawiając kompleksową ofertę konsultingowo – handlową.

» Lampy Bioptron firmy Zepter - światłoterapia, koloroterapia

Leczenie Światłem spolaryzowanym ma szerokie udowodnione naukowo zastosowanie w medycynie co potwierdzają certyfikaty medyczne według norm Unii Europejskiej, oraz lekarze na całym świecie. Jednak lampą Bioptron możesz się cieszyć również w swoim domu skutecznie lecząc choroby czy poprawiając odporność swojego organizmu. Oferujemy nie tylko ceny od producenta (czyli szwajcarskiej firmy Zepter) oraz różne gratisy (na przykład Oxy Spray) do zakupu, ale również umożliwiamy spłatę w dogodnych ratach! Ponadto zapraszamy do zapoznania się z - tabelą naświetlań - która w jasny sposób przedstawia co, jak, gdzie i kiedy naświetlać. Istnieje również możliwość zadawania - pytań przedstawicielowi firmy - jak i - lista pytań najczęściej zadawanych. Światłoterapia i koloroterapia nie mają żadnych ubocznych skutków, a pozwalają w szybki i bezpieczny sposób uporać się nawet z uciążliwymi dolegliwościami. Nie jest to wynalazek dzisiejszych czasów, o czym również możesz poczytać na stronie. Zapraszamy do przejrzenia oferty firmy Zepter. Może znajdziesz tam coś właśnie dla siebie?

» Zakład elektroniki i mechaniki medycznej, aparatura rentgenowska, części, podzespoły, Poznań

ZELMOT ELECTRIC Sp. z o.o. jest firmą z wieloletnimi tradycjami i doświadczeniem, której historia sięga 1910 r. Założona wówczas spółka zajmowała się wytwarzaniem oświetlenia do wnętrz mieszkalnych. W latach trzydziestych wraz z powstaniem krajowego przemysłu samochodowego, rozpoczęła ona produkcję

» aparaty ekg, aspel, rehabilitacja, sprzęt medyczny, hurtownia medyczna, łódź, ciśnieniomierze, wózki

Primako to hurtownia medyczna, która oferuje: aparaty EKG, wózki inwalidzkie, meble, sprzęt medyczny i pomocniczy dla niepełnosprawnych. Zapraszamy

» Aparatura medyczna - skup i sprzedaż urządzeń medycznych

Zapraszamy na giełdę sprzętu medycznego i aparatury medycznej. Zamieszczaj oferty kupna-sprzedaży sprzętu medycznego: aparaty RTG, wywoływarki, aparaty USG, aparaty EKG, unity stomatologiczne, autoklawy, densometry, akcesoria i inny sprzet medyczny.

» Ultrasonografy, echokardiografy, densytometry - Gemed Sp. z o.o.

Ultrasonografy, echokardiografy, densytometry - Gemed Sp. z o.o. - autoryzowany dystrybutor urządzeń GE Medical Systems (Ultrasonografy, echokardiografy, densytometry)

» Aparatura Medyczna

Sprzęt i aparatura medyczna: sprzęt rehabilitacyjny, hydroterapia, kinezyterapia, fizykoterapia, meble medyczne.

» Sprzęt medyczny dla potrzeb fizykoterapii i rehabilitacji

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i sprzedażą aparatury medycznej dla potrzeb fizykoterapii i rehabilitacji.