Reklama
Studio Mody "Matylda"-autorska pracownia projektowania i szycia odzieży Marioli Cowaniec
Studio Mody "Matylda" zajmuje się projektowaniem i szyciem odzieży damskiej dla indywidualnych klientek jak również kolekcji do sklepów.Zajmujemy się również organizacją pokazów mody , prowadzimy agencję modelek.
- data dodania: 2006-02-28
- ilość odsłon: 248
Lokalizacja wpisu
- kategoria: Usługi | podkategoria: Projektanci mody
Wpisy o podobnej tematyce
Suknie ślubne, kreacje wieczorowe, suknie balowe i weselne
Suknie ślubne, kreacje balowe i studniówkowe, suknie wieczorowe i balowe. Pracownia sukien ślubnych. Sukienki, gorsety, spódnice, dodatki, welony, rękawiczki, stroiki, tkaniny. Studio Mody Marget. Producent, hurt - detal.
Wypożyczalnia smokingów, suknie wizytowe
Pracownia Artystyczna INES, Warszawa - projektowanie sukni, szycie na miarę. Pracownia sukien posiada dwa salony w Warszawie o nazwie Patrycja. W salonach tych także wypożyczalnia sukien wieczorowych, smokingów i fraków. Przykładowe suknie ślubne na www.
suknie ślubne - Pracownia Sukien Ślubnych - suknie slubne
Suknie ślubne - sprzedaż, projekty, wykonanie. Oferujemy sukienki komunijne i alby. Projektujemy suknie ślubne na zamówienie
Architekt wnętrz - mgr Elżbieta Żaryn: projekty wnętrz i mebli.
Autorska Pracownia Architektury Wnętrz - mgr Elżbieta Żaryn. Projektowanie, aranżacja, architektura wnętrz, mieszkań, domów, sklepów, Brwinów.
drzwi, kuchnie, meble, garderoby, szafy, komody,pracownia stolarska - JAX
Drzwi, meble, kuchnie, garderoby, szafy, drzwi fornirowane, drzwi lakierowane,rndrzwi nietypowe, meble nowoczesne, meble fornirowane, meble lakierowane, meble nietypowe
Introligatornia Pracownia Introligatorska Acta Introligator Artysta Introligatornie: zespół
Introligatornia Oprawa skórkowa płócienna Pracownia introligatorska: rnoprawa skórzana mały duży format nakład tłoczenie personalizacja. Introligatorstwo rnpłócienne skórzane okładki etui CD DVD rnzdobienia tłoczenia logo znaki złocenia skóra płótno personalizacja dedykacjarnteczki firmowe wpisów
Aranżacja wnętrz. Projekty architektoniczne.
Pracownia Architektoniczna "Arkada Art" przygotowuje projekty aranżacji wnętrz mieszkań, domów, biur, obiektów użyteczności publicznej. Projekty kuchni i łazienek.
Bursztyn i Srebro - Pracownia Srebra Artystycznego - J.Kuta unikaty srebrne
Srebro i Bursztyn - Pracownia Srebra Artystycznego - ręczny wyrób biżuterii srebrnej z bursztynem, lub samo srebro, sam bursztyn. Wyroby unikatowe i duże kolekcje, biżuteria na indywidualne zamówienie
"PIMAX" PRACOWNIA INTROLIGATORSKA - UNIKATOWE ALBUMY, ETUI NA CD, KSIĘGI PAMIĄTKOWE, GADŻETY, TUBY
Introligatornia artystyczna. Pracownia opraw skórzanych, edycji bibliofilskich, prezentów reklamowych z logo: wizytowniki skórzane zdobione reliefowo z bogatą ornamentyką tłoczoną, albumy do zdjęć, teczki firmowe, kalendarze książkowe, notatniki w oprawach skórzanych, książki wydawane na zamówienie
Lutnictwo.Krzysztof Węgrzyn - Artysta Lutnik
Lutnik.Pracownia lutnicza artysty-lutnika Krzysztofa Węgrzyna. Budowa i renowacja instrumentów smyczkowych. Skrzypce, altówki, wiolonczele, smyczkowe instrumenty ludowe. Lutnictwo.
L'Arte - Autorska Pracownia Artystyczna Projektowania i Szycia Odzieży - Iwona Drzymała, Dorota Wojt
L'Arte - Autorska Pracownia Artystyczna Projektowania i Szycia Odzieży -Strona pracowni autorskiej projektantek Doroty Wojtasiewicz,Iwony Drzymała,Marty Chudziak.Projektowanie odzieży.Stylizacja.Szycie na miarę.Odszywanie pierwowzorów.Konstrukcja.Profil naszej działalności to projektowanie i konstr
MEBEL & STYL - meble kuchenne, pokojowe, biurowe, aranżacje
Nasza firma Mebel & Styl świadczy usługi w zakresie aranżacji wnętrz oraz projektowania i produkcji mebli. Znajdziecie u nas meble kuchenne, meble pokojowe, meble sklepowe i biurowe.
VJ Bretes - Wizualizacje do muzyki - Warszawa
VJ Bretes - Wizualizacje
BIO (biografia artystystyczna)
Pierwsze wizualizacje do muzyki wyświetlałem w 2004 roku, w warszawskich klubach Klatka i BarbieBar. Trzykrotnie prezentowałem swoje umiejętności na festiwalach wizualizacji Visual Connection w 2005, 2006 r. i na eRGieBe Transmisja w 2007 r. oraz podczas setek imprez między innymi w klubie Piekarnia, M25, na festiwalu Creamfields i Lech Party Inspirations, u boku takich gwiazd jak Global Deejays, Olav Basoski, Jeff Mills, Chris Liebing, Felix Kroecher, Dave the Drummer, Alexander Kowalski, pianista Leszek Możdżer, Marek Biliński, Marysia Sadowska, Paweł Kukiz czy Blue Cafe.
Pracuję jako montażysta w telewizji 4Fun.tv i uczę się w Aktywnym Studium Technik Teatralno-Filmowych na wydziale Projektowania Grafiki Telewizyjno-Filmowej. Jestem współzałożycielem (wraz z Neonem i Zambarim) pierwszego polskiego forum VJskiego na Tripzone.org. Informacje dotyczące mojej aktywności na scenie VJ regularnie publikuję na stronie VJ.WAW.PL.
W sztuce wizualizacji odchodzę od elementów abstrakcji graficznej generowanej komputerowo, skupiając się na ciepłych obrazach rzeczywistości, co najlepiej wyraża moje emocje na temat muzyki.
Oprawa wizualna imprez w formie występów VJów jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi sztuki pop kultury i staje się standardem przy organizacji imprez. Warto uświadomić sobie, że jest ktoś taki jak VJ - artysta wizualizacji na żywo. Inne wyrażenia występujące na materiałach promujących imprezy, to wizualizacje (visualizations), wizuale (visuals), visuale, veejay, video jockey i visual jockey - wszystkie występują zamiennie lub równocześnie z VJ (analogicznie do DJ).
Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka w Warszawie
Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka oferuje studia na wydziałach: ekonomii, zarządzania i finansów; informatyki gospodarczej oraz turystyki. Absolwenci studiów ViBES oraz JUMP otrzymują dyplom Erasmus University Rotterdam.
Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka w Warszawie oferuje kompleksowe usługi edukacyjne z zakresu związanego z finansami.
Uczelnia prowadzi również badania naukowe, które rozwijają się wokół zagadnień rozwoju i funkcjonowania gospodarki polskiej oraz integracji europejskiej a także globalizacji gospodarczej, skupiając się na kwestiach inwestycji i ryzyka gospodarczego oraz organizacji i funkcjonowania rynku.
Dzięki środkom otrzymanym z funduszu PHARE stworzono nowoczesne warunki do realizacji różnych programów nauczania. Na kursach kształcono specjalistów działających dziś jako przedstawiciele placówek ekonomiczno-handlowych MWGzZ (dawnych BRH), pracownicy firm handlu zagranicznego, urzędnicy Polskich Izb Gospodarczych, samorządów regionalnych i in. W latach 1991-93 MSH we współpracy z IESE (Hiszpania) i EDHEC (Francja) realizowała studia MBA w zakresie projektowania programów MBA. Historię właściwą WSHiFM można datować od 1993 r. po objęciu kierownictwa MSH przez mgr inż. Jerzego Domańskiego, absolwenta Wydziału Mechaniki Precyzyjnej Politechniki Warszawskiej i dyrektora Warszawskiego Centrum Studenckiego Ruchu Naukowego. Wtedy to nastąpił przełom w sposobie i w skali działania MSH. Wraz z drem hab. S. Ryszardem Domańskim, który powrócił ze stypendium na Uniwersytecie Chicagowskim, opracowano nową strategię i nawiązano ożywioną współpracę ze światem akademickim w Polsce i zagranicą a szczególnie z pracownikami naukowymi Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk i SGH oraz akademikami z Chicago, Rotterdamu, Durham, w których to ośrodkach wcześniej też przebywał S. Ryszard Domański.
Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka w Warszawie
EkoStudio - ekologiczny dom i ogród, Przydomowe oczyszczalnie ścieków, kolektory słoneczne
EkoStudio, Profesjonalna obsługa, montaż, sprzedaż i serwis, Sprzedaż przez e-sklep link Przydomowe oczyszczalnie ścieków, Wentylacje mechaniczne, Kolektory słoneczne, Odkurzacze centralne, kotły C.O., pompy C.O.
Zajmujemy się kompleksową realizacją projektowania i budowy przydomowych oczyszczalni ścieków od 2 do 500 mieszkańców na terenie całego kraju.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg innowacyjnych rozwiązań.
Projektujemy oczyszczalnie charakteryzujące się wysoko zaostrzonymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.
Unieszkodliwianie ścieków odprowadzanych z pojedynczych domów lub niewielkich zgrupowań, które nie są podłączone do zbiorczych systemów kanalizacyjnych jest problemem wciąż aktualnym i nie do końca rozwiązanym. Składa się na to wiele przyczyn natury technologicznej, technicznej i ekonomicznej. Nie oczyszczone, bądź częściowo oczyszczone ścieki stanowią bardzo poważne zagrożenie zarówno dla wód powierzchniowych i podziemnych, dla samej ziemi oraz zdrowia jej mieszkańców. Małe, przydomowe oczyszczalnie ścieków są więc idealnym rozwiązaniem problemu oczyszczania ścieków bytowo gospodarczych przy jednoczesnej ochronie środowiska naturalnego.
Zadaniem przydomowych oczyszczalni ścieków jest oczyszczanie niewielkich ilości ścieków pochodzących z gospodarstw domowych, obiektów użyteczności publicznej (do 5 m3/d), w których wytwarzane są ścieki o składzie zbliżonym do ścieków bytowo - gospodarczych. Przydomowe oczyszczalnie ścieków to bezobsługowa, nowoczesna i ekologiczna forma utylizacji ścieków bytowych. Zminiaturyzowane oczyszczalnie, proponowane przez firmę EKO-LIDER, to bardzo korzystne rozwiązanie, zarówno z punktu widzenia eksploatacyjnego, jak i finansowego. Przydomowy system oczyszczania zamyka bowiem obieg wody w przyrodzie, przywracając ją środowisku. Osadniki gnilne produkowane są jako monolityczne jednokomorowe zbiorniki w kształcie cysterny o pojemnościach 2,0 i 3,0 m3. Wykonane są z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) metodą formowania obrotowego. Zbiornik posiada użebrowanie, w górnej części zbiornika znajdują się króćce: wlotowy o średnicy 160 lub 110 mm i wylotowy o średnicy 110 mm. Osadniki wyposażone są na wylocie w filtr w postaci dużego wiadra z polietylenu, wypełnionego wkładem filtracyjnym.
Osadnik jest wietrzony przez przykanalik i pion kanalizacyjny, dzięki specjalnemu otworowi przewietrzającemu w kolanie wlotowym. Osadniki posiadają Aprobatę Techniczną Instytutu Ochrony Środowiska w Warszawie (nr AT/99-08-0109/A1). Przydomowa oczyszczalnia ścieków w zestawie z osadnikiem gnilnym o pojemności 2,0 m3 przeznaczona jest dla 3 do 5 stałych mieszkańców. Zestaw z osadnikiem gnilnym o pojemności 3,0 m3, przeznaczony jest dla 6, 7 stałych mieszkańców. W przypadku większej ilości mieszkańców lub innych obiektów ( np.: szkoły, pensjonaty, urzędy )występuje możliwość łączenia szeregowego zbiorników ( 2,0
m3 + 2,0 m3 lub 3,0 m3 + 3,0 m3 ). Przydomowe oczyszczalnie ścieków systemu EKO-LIDER są szczególnie korzystnym rozwiązaniem dla terenów charakteryzujących się dobrą przepuszczalnością gruntu oraz poziomem wód gruntowych poniżej 2,0 m.
EkoStudio, przydomowe oczyszczalnie ścieków, ekologiczne oczyszczalnie, separatory tłuszczu, Kolektory słoneczne, Przydomowe oczyszczalnie ścieków, drenażowe, złoże biologiczne, biopreparaty, Odkurzacze centralne, kotły ekologiczne, kotły na odpady, solfangere, kotły c.o., Uzdatnianie wody, zmiękczacze wody, odkamieniacze wody, filtry do wody, Wentylacja mechaniczna, węglowodorów, separatory substancji ropopochodnych, przepompownie ścieków, separatory tłuszczy, biologiczne oczyszczalnie ścieków, ekologia, pompy ciepła, neutralizatory kwasow, studzienki, kanalizacyjne, drenażowe, wodomierzowe, kolektory słoneczne, zbiornik bezodpływowy, zbiorniki, zasuwy burzowe, agrozym, haba, compozym, biopreparaty, zbiorniki na olej, oczyszczalnia ścieków z drenażem.
Projektowanie stron internetowych, usługi internetowe, bannery flash, autocad.
empressio.com, Paweł Kawka.
Projektowanie stron internetowych, usługi internetowe, bannery flash, autocad.
Oto co mogę dla Państwa zrobić :
wizytówkę internetową
Jest to prosta strona internetowa, zawierające podstawowe dane, takie jak: imię i nazwisko, nazwa firmy, lokalizacja oraz kontakt. Wszystko to zawarte na jednym ekranie.
stronę internetową
Strona internetowa to rozbudowana wizytówka. Zawiera o kilku do kilkudziesięciu podstron. Jest najbardziej rozpowszechnioną formą reklamy w internecie.
banner flash
Flash jest stosunkowo nową technologią. Opiera się na grafice wektorowej oraz skryptach ją obsługujących. Wynikiem ich połączenia jest ruchomy, graficzny banner, bardzo często spotykany na portalach internetowych.
rysunek w programie AutoCad
AutoCAD jest programem, tworzonym i rozpowszechnianym przez firmę Autodesk, wykorzystywanym do dwuwymiarowego i trójwymiarowego komputerowego wspomagania projektowania. Aktualnie praktycznie nie wykonuje się rysunków technicznych odręcznie - używa się do tego Cada.
Zawiasy burtowe
Pragniemy przedstawić w skrócie historię naszej firmy. Rozpoczęliśmy działalność w roku 1967 jako niewielki, rodzinny zakład rzemieślniczy. Od tego czasu nasza firma systematycznie powiększała swoje zasoby, by w roku 1998 przekształcić się ze spółki cywilnej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.
Aktualnie firma SPP zatrudnia około 100 pracowników, pracujących na łącznej powierzchni 3500 m2. W pionie produkcyjnym funkcjonują takie działy jak: narzędziownia, tłocznia, galwanizernia, montownia, natomiast w pionie administracyjnym funkcjonują między innymi: dział konstrukcyjny, badań i rozwoju, handlowy, zaopatrzeniowy i administracyjny.
Specjalizujemy się w produkcji części do przyczep samochodowych. Nasza oferta obejmuje następujące akcesoria do przyczep: zaczepy kulowe, zaczepy i zawiasy burtowe, uchwyty do mocowania ładunków, podnośniki samochodowe, koła manewrowe wraz z obejmami oraz inny asortyment. Dla wygody naszych klientów uzupełniamy wachlarz produktów o obręcze do kół, osie do przyczep, hamulce najazdowe, wyciągarki do przyczep, błotniki, oświetlenie do przyczep i inne.
Firma Steelpress to czołowy polski producent części do przyczep, który eksportuje swoje wyroby do krajów Unii Europejskiej jak również do Rosji, Bułgarii, Macedonii, Mołdawii, Izraela, Stanów Zjednoczonych i na Ukrainę. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu Steelpress ma już ugruntowaną pozycję na rynku krajowym, jak i zagranicznym.
Szczególny nacisk kładziemy na nowoczesne metody projektowania podzespołów do przyczep bagażowych uwzględniające obowiązujące normy i przepisy. Konstruowaniem i wykonaniem narzędzi zajmuje się specjalnie wydzielony dział, wyposażony w programy specjalistyczne i obrabiarki numeryczne. Stosujemy w pełni zautomatyzowany proces obróbki plastycznej oraz obróbki elektrochemicznej. Zaczepy kulowe do przyczep produkowane przez Steelpress posiadają Certyfikaty na zgodność z Dyrektywą Europejską 94/20/EC oraz homologacje na zgodność z Regulacją Komisji Europejskiej R-55.
Nadrzędnym celem polityki naszej firmy jest nawiązanie długookresowej współpracy z kontrahentami. Nasi klienci to: producenci przyczep, serwisy, firmy handlowe sprzedające części do przyczep. Cel ten realizujemy poprzez wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów, dogodne warunki dostaw i płatności, a przede wszystkim atrakcyjne ceny. Dzięki sprawnej organizacji szybko reagujemy na oczekiwania odbiorców przy realizacji zamówień.
Plany rozwojowe firmy obejmują rozbudowę i unowocześnianie parku maszynowego, dalszą robotyzację procesów produkcyjnych oraz budowę hal produkcyjnych. Stałym elementem rozwoju firmy jest poszerzanie asortymentu akcesoriów do przyczep.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
PATIO - Architektura Krajobrazu
Firma PATIO specjalizuje się w dziedzinie profesjonalnego projektowania i kompleksowego urządzania ogrodów i terenów zieleni. Wykonujemy ogrody przydomowe i tereny zieleni towarzyszących obiektom użyteczności publicznej, projekty budowlane małej architektury ogrodowej, urzadzeń terenowych, nawierzch
Autodesk AutoCAD LT BIM modelowanie, programy do projektowania, projektowanie architektoniczne
Oprogramowanie AutoCAD firmy Autodesk to wiodąca w świecie, rozbudowana aplikacja typu CAD do dwuwymiarowego szkicowania, szczegółowego kreślenia, dokumentowania projektu oraz podstawowego kreślenia trójwymiarowego. BIM to tworzenie i wykorzystywanie skoordynowanych i spójnych informacji o projekcie budowlanym, zebranych w jednym modelu cyfrowym. Model cyfrowy może być wykorzystywany do podejmowania decyzji projektowych, opracowania spójnej dokumentacji budowlanej, analiz zyskowności i szacowania kosztów inwestycji oraz docelowo także zarządzania obiektem. Dzięki pracy na jednym modelu firmy zaangażowane w projektowanie, budowanie i zarządzanie budynkiem mogą znacząco zwiększyć swoją efektywność i zredukować liczbę błędów powstających w procesie współpracy. Relacje pomiędzy cyfrowymi danymi projektowymi w połączeniu z innowacyjną technologią parametrycznego modelowania informacji dają znaczące korzyści w porównaniu z tradycyjnymi metodami projektowania i budowania. Oprogramowanie Autodesk, oparte na idei BIM (modelowanie informacji o budynku) to nowoczesne aplikacje, zbudowane nal idei modelu cyfrowego, w którym dostępne są wszystkie, aktualne i zintegrowane informacje o projekcie budowlanym.
Lenaal ciśnieniowa odlewnia aluminium i cynku
Producent ciśnieniowych odlewów ze stopów cynku i stopów aluminium. Firma zapewnia pełną obsługę projektowania i wykonania form, odlewania, obróbki oraz malowania wyrobów gotowych. Grono klientów firmy obejmuje ponad 80 firm z Polski, krajów Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych reprezentujących szeroki zakres branż, w tym przemysł motoryzacyjny, maszynowy, elektroniczny, AGD, budownictwo i przemysł zbrojeniowy.
Odlewanie stopów cynku
Dysponujemy 11 maszynami gorącokomorowymi o sile zwarcia od 50 do 1600 kN. Ciężar wykonywanych detali waha się od 5 do 1000 gramów. Głównym stosowanym stopem cynku jest ZL0410 (EN 1774).
Odlewanie stopów aluminium
Elementy aluminiowe odlewane są na 8 maszynach zimnokomorowych o sile zwarcia 1000 - 6600 kN. Waga odlewów aluminiowych sięga od 20 do 3500 gramów. Standardowymi wykorzystywanymi stopami aluminium są: 44100, 44300, 45000, 46000, 47100 (EN 1676).
Projektowanie i wykonanie form
Przy projektowaniu i produkcji form odlewniczych współpracujemy z trzema narzędziowniami zlokalizowanymi na terenie miasta Radomia. W kooperacji z tymi firmami wykonaliśmy dla naszych klientów ponad 200 form. W zakładzie wykonujemy bieżące naprawy i konserwację narzędzi.
Obróbka odlewów
W zależności od potrzeb naszych klientów LENAAL dostarcza wyroby o różnym stopniu wykończenia, od surowych odlewów po w pełni wykończone elementy gotowe do montażu. Wykonujemy standardowe procesy obróbki mechanicznej (wykrawanie, toczenie, wiercenie, gwintowanie) i powierzchniowej (metoda wibrościerna, śrutowanie, szlifowanie, polerowanie). Na stałe współpracujemy z firmami wykonującymi procesy malowania i powlekania galwanicznego.
Odzież damska dziecięca Przeszycia Łódź ptak tuszyn tkanin głuchów Bluzki
Strona firmy mig producenta odzieży damskiej oraz dziecięcej, przeszycia dzianin.
L'Arte - Autorska Pracownia Artystyczna Projektowania i Szycia Odzieży - Iwona Drzymała, Dorota Wojt
L'Arte - Autorska Pracownia Artystyczna Projektowania i Szycia Odzieży -Strona pracowni autorskiej projektantek Doroty Wojtasiewicz,Iwony Drzymała,Marty Chudziak.Projektowanie odzieży.Stylizacja.Szycie na miarę.Odszywanie pierwowzorów.Konstrukcja.Profil naszej działalności to projektowanie i konstr
Jumana - Szwalnia, Oferujemy przeszycia i szycie na zamówienie
Realizujemy zlecenia przeszycia z tkanin zarówno dla klientów krajowych jak i zagranicznych. Działamy na polskim i zagranicznym rynku od 1991 roku. Produkujemy odzież dla kontrahentów z Danii, Niemiec, Anglii i Rosji. Specjalizujemy się w produkcji odzieży damskiej - bluzki, spodnie, spódnice, sukie
Maszyny szwalnicze - sprzedaż maszyn szwalniczych oraz części i akcesoriów
Oferujemy szeroki asortyment części do przemysłowych maszyn szwalniczych. W ofercie posiadamy produkty najwyższej jakości. Staramy dostosować się do potrzeb naszych klientów.
Posiadamy bardzo szeroki asortyment w tym także części do maszyn specjalistycznych:
chwytacze, bębenki, szpulki, płytki, stopki, transporty, igielnice, kompletne rozstawy, noże, kowadełka, naprężacze, sprężynki, wkręty, nośniki, blaty, silniki, wyłączniki, stelaże, nawijacze, ostrza do noży pionowych, lamowniki, zwijacze, paski, oleje, metkownice, linijki, igły (GROZ BECKERT), itp.
W naszej ofercie znajdują się również maszyny szwalnicze. Wszystkie używane maszyny przechodzą dokładny przegląd. Są to maszyny w dobrym stanie technicznym, gotowe do szycia.
Zajmujemy się również skupem maszyn szwalniczych takich firm jak Juki, AMF Reece, Brother, Yamato, Siruba, Pfaff, Durkopp Adler, Singer, Global, i wiele innych.
Zajmujemy się również naprawą i regeneracją układów scalonych w skrzynkach sterujących automatyką maszyn Juki. Serdecznie zapraszamy.
Zapraszamy do naszej siedziby:
95-100 Zgierz, ul. Łódzka 8, tel. 0-42 7174324
P R E S E - suknie ślubne, wieczorowe, wizytowe
Prese - pracownia sukien oraz dodatków ślubnych. Szyjemy miarowo suknie ślubne, wieczorowe, wizytowe, sylwestrowe, studniówkowe, komunijne. Haftujemy komputerowo odzież. Poprawiamy i przerabiamy suknie zakupione w komisach. Dodatki ślubne; halki, welony, bolerka...
Jesteśmy kameralną, prawie, że undergroundową pracownią. Powstaliśmy w 2007 roku na skutek wyczuwalnej potrzeby ze strony klienta na coś nowego i świeżego w modzie.
W sklepie nie zawsze znajdziemy to, o co nam dokładnie chodziło, a nawet, jeśli znajdziemy, to niekoniecznie leży to na nas tak jakbyśmy tego chcieli.
Prese jest właśnie po to, aby zaspokoić Twoją potrzebę poczucia smaku; aby odwzorować Twoje Ja w postaci dobrze skrojonej i uszytej na Twoją miarę odzieży.
Indywidualizm, oryginalność i charakter najbardziej uzewnętrzniane są poprzez nasz wygląd, za którym idą ubiór i fryzura - my zajmujemy się tym pierwszym.
W naszej pracowni możesz ubrać się na każdą okazję.
Dla kobiet:
Szyjemy miarowo kompletną odzież konfekcyjną zaczynając od spódnic, bluzek i żakietów, poprzez suknie wizytowe, wieczorowe i balowe, aż do sukien ślubnych.
Ceny za miarowe szycie zaczynają się od 80zł.
Wykonujemy również różnego rodzaju poprawki i przeróbki odzieży.
Dla mężczyzn:
Szyjemy miarowo odzież konfekcyjną.
Wykonujemy poprawki i przeróbki garniturów.
Poprawiamy i przerabiamy odzież konfekcyjną.
Dla dzieci:
Szyjemy miarowo stroje komunijne: sukieneczki, garniturki, alby.
Haftujemy ciuszki dla noworodków, przedszkolaków i podrostków.
Szyjemy worki na kapcie z wyhaftowanym imieniem dziecka, oraz wybranym z naszej kolekcji haftem.
Zapraszamy do współpracy przedszkola.
Suknia ślubna to dla większości kobiet najważniejsza suknia w życiu. Oczywiście na samym początku jest sukienka komunijna, później suknia na bal maturalny, ale ta trzecia: ślubna, jest najważniejsza i musi być wymarzona.
W dawnych czasach kobiety miały, na codzień okazje zakładać piękne suknie, gorsety, koronki, falbanki, halki, itp.. Nam kobietom współczesnym została ta jedna jedyna okazja na prezentację w tak wytwornej i niecodziennej kreacji i dobrze by było, aby przy tej okazji wyglądać najlepiej w życiu.
Powodów, dla których kobieta decyduje się na uszycie sukni ślubnej w naszej pracowni może być bardzo wiele, ale każdy z nich owocuje piękną, unikatową i niepowtarzalną suknią, której nie będzie miała żadna inna Panna Młoda i w której żadna inna nie będzie wyglądała tak pięknie.
Szycie sukni ślubnej na miarę
Pierwsza wizyta to rozmowa, a właściwie opowieść Klientki jak chciałaby wyglądać w sukni i jaką suknię sobie wymarzyła. Omawiamy dokładnie model, tkaniny i dodatki (hafty, kryształki, koraliki, koronki itp.) które będą w niej użyte. Ustalamy również koszt całkowity sukni. Z reguły przy ustalaniu ceny wlicza się w nią koszty tkaniny i dodatków, chyba, że Klientka życzy sobie sama je zakupić. Cena sukni uzależniona jest od wielu czynników, z których najważniejsze to: tkanina, z jakiej suknia będzie uszyta oraz stopień pracochłonności szycia. Po ustaleniu wszystkich szczegółów pobieramy wymiary Klientki w celu wykonania wzornika.
Następna wizyta to przymiarka wykonanego w pracowni wzornika, na którym naniesiemy ewentualne poprawki (dobrze by było, aby bielizna tego dnia była bardzo zbliżona do tej ślubnej).
Kolejna wizyta to przymiarka sukni z właściwej tkaniny, a jak właściwa tkanina, to już musi być Ta bielizna i Te pantofle. Przy tej wizycie nanosimy poprawki i upinamy długość (dlatego tak ważne są "Te pantofle").
Czwarta wizyta. Dla siedemdziesięciu procent Klientek jest to ostatnia wizyta, czyli odbiór sukni ślubnej. Oczywiście przymiarek może być więcej, ponieważ wszystko zależne jest od modelu.
Gwarantem zarezerwowania odpowiedniej ilości czasu na uszycie sukni ślubnej w naszej pracowni jest wpłacenie zaliczki,w wysokości 200zł. Jest to bardzo ważne, ponieważ zwłaszcza w miesiącach letnich jest dużo zamówień na suknie, a zaliczka pozwoli nam na zarezerwowanie odpowiedniego czasu na jej uszycie.
Średnio czas szycia sukni liczony od pierwszej wizyty do odbioru wynosi 3 - 4 tygodnie.
A najwspanialszym uwieńczeniem tego procesu jest usłyszeć od Klientki, że suknia którą się uszyło jest tą wymarzoną.
Komputerowe haftowanie odzieży
W naszej pracowni jest unikalna możliwość stworzenia haftu komputerowego na odzieży zarówno uszytej u nas, jak i gotowej, zakupionej w sklepie.
Poprzez haft można niewielkim kosztem odświeżyć odzież, która już się nam trochę znudziła.
Hafty fantazyjne proponowane są dla wszystkich, ale przede wszystkim dla kobiet i dzieci, zależnie od wybranego motywu.
Nasza pracownia posiada kolekcję ponad 4000 niepowtarzalnych haftów, z której wybraliśmy jedynie część aby zaprezentować Państwu jej różnorodność.
Jest możliwość haftowania ściegiem krzyżykowym.
Każdy przedstawiony poniżej haft, jest tylko propozycją kolorystyczną, a kolory wybieramy sami wedle gustu.
Monogramy i napisy .
Można stworzyć eleganckie 2-3 literowe monogramy, lub ciekawe dedykacje w prezencie dla bliskiej osoby. Np. monogramy na ręcznikach, obrusach, bieliźnie pościelowej, lub na bieliźnie podarowanej na walentynki. Można również w taki sposób ozdobić poduszeczkę na obrączki( klientki szyjące suknię ślubną w naszej pracowni otrzymają taką poduszeczkę w prezencie).
Cennik.
Ceny haftów zaczynają się od 5zł za sztukę, a cena uzależniona jest od wielkości haftu, oraz ilości kolorów nici użytych do haftowania.
Przy zamówieniach powyżej 5 sztuk zniżka.
Obuwie Robocze
P.W. ABA od 1993 roku prowadzi działalność
w zakresie kompleksowego zaopatrywania firm w :
- odzież roboczą i ochronną
- odzież dla kadry kierowniczej
- rękawice robocze i ochronne
- buty robocze i ochronne
- sprzęt chroniący słuch, wzrok, oraz drogi oddechowe
- sprzęt do pracy na wysokości
- środki czystości i art. BHP oraz sprzęt PPOŻ
- znaki i tablice informacyjne
Prowadzimy również usługi w zakresie :
- kompleksowego serwisu odzieży roboczej (pranie,czyszczenie,naprawa)
- znakowania odzieży, nadruki,haft,naszywki,metki żakardowe,etykiety itp.
- szycia na zamówienie odzieży roboczej według podanego wzoru.
BW - Części Zamienne Agd
Oferuje części zamienne i akcesoria AGD. Nasz sklep dostępny jest zarówno dla klientów prowadzących działalność gospodarczą jak i dla klientów detalicznych. Dysponujemy dużą gamą części do produktów marek działających na polskim rynku, a także akcesoriami i wyposażeniem do odkurzaczy, okapów oraz produktami do pielęgnacji urządzeń AGD.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zainteresowanych stałą współpracą hurtową zapraszamy do wypełnienia formularza lub kontaktu telefonicznego.
Nasza oferta jest uzupełniana o wciąż nowe pozycje. Jeśli poszukiwana przez Państwa cześć nie znajduje się w prezentowanej ofercie, prosimy o osobiste zapytanie o jej dostępność..
Kupisz części do pralek, kuchenek, odkurzaczy, okapów, sokowirówek, robotów, maszyn do szycia, maszynek do mięsa, golarek, maszynek do strzyżenia. W ofercie posiadamy min.: worki, filtry, grzałki, wirniki, paski kliniowe, preparaty do czyszczenia, pielęgnacji, kable, wyłączniki, łączniki, przełączniki, łożyska, simmeringi, grzałki: nurkowe, do modelowania, spirale grzejne, wkłady grzejne
hafciarki przemysłowe,hafciarki domowe,hafciarki dla hobbystów,maszyny do haftu,maszyny do szycia,ha
EMB Systems od 1990 roku zajmuje się importem, dystrybucją i serwisem urządzeń takich jak hafciarki, maszyny do szycia. Prowadzimy hafciarnię haftu komputerowego.
CENTRUM MASZYN DO SZYCIA Rzeszów - Maszyny do szycia, Hafciarki, Overlocki, Sprzedaż maszyn do szyci
CENTRUM MASZYN DO SZYCIA Rzeszów - Autoryzowany Dealer maszyn do szycia HUSQVARNA i PFAFF na region Podkarpacia.rnSzeroki wybór maszyn do szycia i overlocków oraz akcesoria. Możecie Państwo praktycznie sprawadzć maszyny do szycia i ovelocki przed dokonaniem zakupu. Rzeszów. Oferujemy: Hafciarki, kom
formy odzieżowe
1. Wykonywanie szablonów odzieżowych
2. Modelowanie
3. Odszycia pierwowzorów
4. Stopniowanie, formy sztywne lub układy kroju
5. Wykonywanie modeli nietypowych, prac dyplomowych szkół artystycznych
6. Opracowywanie kart modeli
7. Projektowanie odzieży reklamowej
8. Suknie ślubne na indywidualne zamówienia
Studio Konstrukcji i Ubioru ESCARI, zajmuje się wykonywaniem szablonów krawieckich, modelowaniem, stopniowaniem oraz odszywaniem pierwowzorów. Projektujemy i wykonujemy również suknie ślubne i wieczorowe na indywidualne zamówienia. Specjalna oferta dla studentów uczelni artystycznych - prace dyplomowe. Zapraszamy do współpracy firmy z branży odzieżowej i studentów uczelni artystycznych. Proponujemy wysoką jakość za niską cenę. Solidnie i terminowo. Zapraszamy też Panie, które pragną mieć niepowtarzalne kreacje na ważne uroczystości.
Dobry dojazd, blisko centrum miasta, 700 metrów od ulicy Piotrkowskiej, miejsca parkingowe przed siedzibą firmy w Łodzi przy ulicy Słowiańskiej 1/9 powinny zachęcić Państwa do odwiedzenia naszej pracowni. Zapraszamy z nadzieja na długoletnią owocną i korzystną dla wszystkich współpracę.
Odzież damska dziecięca Przeszycia Łódź ptak tuszyn tkanin głuchów Bluzki
Strona firmy mig producenta odzieży damskiej oraz dziecięcej, przeszycia dzianin.
Odzież dziecięca
KIKI - odzież dziecięca, moda dla dzieci. Producent odzieży dziecięcej: bluzki, bluzeczki, koszulki, kamizelki. Odzież dla chłopczyka i dziewczynki, ubranka i ubrania dziecięce
Opowiadania
Różne bajki i opowiadania dla dzieci i młodzieży. Możliwość dodawania swoich opowiadań, oceniania innych.
OUTLET - Defekt,odzież drugiego gatunku.Markowa odzież - drugi gatunek
OUTLET - Defekt - hurtownia odzieży dla sklepów. Odzież drugiego gatunku (II). Sklepy defekt, markowa odzież drugiego gatunku. OUTLET, defekt, odzież II gatunku, drugi gatunek, markowa odzież II gatunku, firmowa odzież, II gatunek, 2 gatunek, koncówki kolekcji renomowanych firm, koncówki serii, 2-gi
wczasy, kolonie, obozy,turystyka
PANTUR proponuje obozy młodzieżowe, narciarskie, snowboardowe, zimowiska, wczasy i wycieczki. Latem zapraszamy na obozy młodzieżowe, kolonie nad morzem. Wyjazd na narty, obóz, ferie czy kolonie to gwarancja udanej zabawy. Specjalizujemy sie w ofercie dla dzieci, młodzieży i studentów.rn
Hurtownia Odzieży Używanej www.odziez-uzywana.pl - O firmie
Hurtownia odzieży używanej www.odziez-uzywana.pl Sztum rnBezpośredni Importer, odzież używana z Angli ZAPRASZA. W ofercie posiadamy wyłącznie oryginalny niesort Anglia. TOwar pakowany w bigbagi od 120-160kg. Nie sprzedajemy sortów ani nie prowadzimy sprzedaży z wieszaka. Zapraszamyrn
Obozy językowe Berlitz: wyjazdy jezykowe dla dzieci i młodzieży
Obozy językowe obozy i wyjazdy młodzieżowe: BerlitzKids. Obozy Językowe dla dzieci i młodzieży w atrakcyjnych lokalizacjach oferuje szkoła językowa Berlitz. Zapraszamy na wakacje, wyjazdy dziecięce na obozy jezykowe: wakacje z angielskim, kolonie dla dzieci i młodzieży
HURTOWNIA ODZIEŻY UŻYWANEJ door2door
door2door Hurtownia Odzieży Używanej - bezpośredni importer odzieży z Anglii. Odzież sortowana, odzież niesortowana (oryginał)
Odzież damska, hurt
Hurtownia odzieży damskiej, Bezpośredni import odzieży damskiej.Firma Domino zajmuje się importem odzieży damskiej. Osoby tworzące naszą firmę, od ponad 10 lat współpracują z producentami z Chin oraz Indii
Odzież.info odzież męska, odzież damska, odzież młodzieżowa, odzież sportowa, odzież jeansowa
Odzież - Baza Firm Przemysłu Tekstylnego. odzież, odzież męska, odzież damska, odzież sportowa, producent odzieży, dystrybutor odzieży, hurtownia odzieży, konfekcja męska, konfekcja damska, odzież sportowa, odzież dżinsowa, odzież jeansowa, bielizna, odzież młodzieżowa, konfekcja dziecięca, dziewiar
TAGI
studio, mody, projektowaniem, szyciem, odzieży, damskiej, indywidualnych, kolekcji, organizacją, pokazów, mody, prowadzimy, agencję,
Copyright © katalog REGION | mapa serwisu | Statystyki: stat.pl
