analogowa

Wpisy zawierające w treści słowo analogowa

Cukrzyca, Cukrzycy, insulina analogowa

charakteryzuj?ce sie przewleklym podwyzszonym stezeniem glukozy we krwi (hiperglikemia). Przyczyna choroby jest defekt wydzielania i (lub) dzialania insuliny. Insulina to glówny hormon anaboliczny, niezbedny do prawidlowego metabolizmu weglowodanów,Cukrzyca - jak skutecznie i naturalnie obnizyc cuk


Projektowanie urządzeń elektronicznych | Elektronika analogowa oraz cyfrowa | ELFIN

Elfin-pracownia elektroniki. Projekty oraz produkcja elektroniki do urządzeń specjalistycznych. Specjalizacją firmy jest elektronika analogowa, cyfrowa oraz analogowo-cyfrowa. Urządzenia wyposażone są w mikrokontrolery, procesory sygnałowe DSP oraz układy programowalne.


Elektronika analogowa - zadania

Proste zadania z elektroniki analogowej (tranzystor bipolarny, tranzystor polowy) wraz z ich rozwiązaniami - obliczenia, rysunki i wyjaśnienia.


SŁOWA